me qera rruga kavajes 

 Online 33 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 33 lexues | 19 njoftime ne pritje
225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Super apartament i investuar 2+1+ballkon (90 m2) tek ish ekspozita (bulevard) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85... (Premium 09.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

200 Euro
Aparament 1+1+garazh per qira te NEWS24 200euro Apartament 74 m2 i mobiluar me cdo gje te re. kati 5. Perendim. Ne cmim pefrshih

Aparament 1+1+garazh Per Qira Te News24 200euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 74 m2 i mobiluar me cdo gje te re. kati 5. perendim. ne cmim pefrshihet edhe nje garazh. objekti eshte i ri i sapoperfunduar, prane news 24 ne shkoze. fare prane objektit po kalon unaza e madhe e tiranes. ... 14/12/2019 01:43... Lexo detajet..

40,000 Leke
Prane Stadiumit Dinamo , apartament 2+1 me qera i kompletuar  Prane Stadiumit Dinamo , jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallat

Prane Stadiumit Dinamo , Apartament 2+1 Me Qera I Kompletuar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane stadiumit dinamo , jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti organizohet ne koridor , sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon i madh . te gjitha dhomat jane te mobiluara . apartamenti ... 14/12/2019 01:38... Lexo detajet..

200 Euro
 JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA URA Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Ura.
Apartamenti pozicionohet prane rrug

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Rruga Ura

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga ura. apartamenti pozicionohet prane rruges kryesore, ne nje pallat te ri me ashensor. ndertesa ka punime cilesore te teknologjise se fundit, anti zjarr sistem qendror kaldajash elektrike, gure zbukurues, drita... 14/12/2019 01:28... Lexo detajet..

350 Euro SUPER APARTAMENT MODERN 2+1+2 TEK VILAT AMERIKANE Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane Rruges se Elb

Super Apartament Modern 2+1+2 Tek Vilat Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen 3 vellezerit kondi, prane rruges se elbasanit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe te bollshme prej 120m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dho... 14/12/2019 01:03... Lexo detajet..

8,000 Leke Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje.
Aktualisht jemi 3 vajza.Shtepia ndodhet t

Kerkojme Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. aktualisht jemi 3 vajza.shtepia ndodhet tek rruga 5maji,ngjitur me qendren “concord center”. ndodhet ne pallat,hyrje 2+1, totalisht e mobiluar,me kushte shume te mira. preferohet te jete ne marredhenie pune... 14/12/2019 00:59... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 2+1 prane restorant Durresit. Jepet me qera apartament 2+1 prane restorant Durresit.Apartamenti ndodhet ne kat

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Restorant Durresit.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane restorant durresit.apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i mobiluar.... 14/12/2019 00:26... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 1+1, Siri Kodra, Tiranë. Qera, Apartament 1+1, Siri Kodra, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent gatimi

Qera, Apartament 1+1, Siri Kodra, Tiranë.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Qera, apartament 1+1, siri kodra, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, apartamenti është i investuar, i pozicionuar në një zonë te aksesueshme dhe e preferuar për banim. sip: 50 m2 kati i... 14/12/2019 00:19... Lexo detajet..

280 Euro Garsoniere me qira te Myslym Shyri Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te Myslym Shyri jepet me qira garsoniere

Garsoniere Me Qira Te Myslym Shyri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes te myslym shyri jepet me qira garsoniere ne katin e 3-te totalisht e mobiluar, ne cmimin 280 euro perfshihen dhe uje dhe drita. totalisht i mobiluar... 14/12/2019 00:19... Lexo detajet..

550 Euro Myslym Shyr , super apartament 2+1 , pallat i ri Prane Ish Ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre ba

Myslym Shyr , Super Apartament 2+1 , Pallat I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apartamneti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me 2 ashencor ,me ndertim teper cilesore dhe i mir... 14/12/2019 00:18... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Spitalit Nene Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

480 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

9,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 . 9000 mije leke per

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 . 9000 mije leke perfshire dritat dhe ujin. ... 14/12/2019 00:18... Lexo detajet..

250 Euro Super apartaament ne Myslym Shyr Jepet me qera super apartament ,i perbere nga 1 paradhome dhe 1 dhome gjumi. Apa

Super Apartaament Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament ,i perbere nga 1 paradhome dhe 1 dhome gjumi. apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e 2,ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. ... 14/12/2019 00:15... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1+2WC+Bllk (Sheshi Willson - Bllok) ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2WC+Ballkon (100 m2) tek Sheshi Willson (Bllok) Lok

Apartament 2+1+2wc+bllk (sheshi Willson - Bllok) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mobilim Cil

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake super cilesore | pajisje el... 14/12/2019 00:14... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Nikolla Tupe ish Blloku, i pershtatshem p

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga nikolla tupe ish blloku, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ose banim, pozicion shume i mire me pamje te lire, mundesi parkimi,pallat i ri me ashensor, per cdo lloj informacioni na kontaktoni.... 14/12/2019 00:11... Lexo detajet..

300 Euro Super ap1+1 te kopshti zologjik ( rruga peti )  Apartament 1+1 te kopshti zologjik(rruga; peti)e mobiluar me te gjitha kushtet,e

Super Ap1+1 Te Kopshti Zologjik ( Rruga Peti )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te kopshti zologjik(rruga; peti)e mobiluar me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777... 13/12/2019 23:35... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 te rruga durrsit ( te shpresa al )  Apartament 2+1 te rruga e durresit(tek SHPRESA -AL)i mobiluar me te gjitha kusht

Super 2+1 Te Rruga Durrsit ( Te Shpresa Al )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te rruga e durresit(tek shpresa -al)i mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 13/12/2019 23:35... Lexo detajet..

700 Euro Dublex  2+1 te rezidenca e kodres se diellit  Duplex te KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper

Dublex 2+1 Te Rezidenca E Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 700 euro te perfshire dhe nje post parkingu... 13/12/2019 23:35... Lexo detajet..

650 Euro Super dublex 2+1 rezidenca 2 kodra e diellit Duplex TE KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha

Super Dublex 2+1 Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 13/12/2019 23:35... Lexo detajet..

450 Euro Super 2+1 kompleksi turdiu ( dritan hoxha )  Apartament 2+1 ne rrugen dritan hoxha(konpleksi turdiu)e mobiluar ne menyre mode

Super 2+1 Kompleksi Turdiu ( Dritan Hoxha )

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne rrugen dritan hoxha(konpleksi turdiu)e mobiluar ne menyre moderne,kati i 8-te banim,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro... 13/12/2019 23:35... Lexo detajet..

245 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga 5 maji (concord center) i mobiluar | hapesire e bolleshme | pllake cilesore | kundrabufe me te gjitha pajisjet ... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet me qera super apartament gjigant ne astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihet veranda. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i ga... (Premium 27.12.2019)

700 Euro Super ap 2+1 te liqeni i thate ( hamdi sina )  Apartament 2+1 TE LIQENI I THATE(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne m

Super Ap 2+1 Te Liqeni I Thate ( Hamdi Sina )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktonin 355682567777 cmimi 700 euro,kati i 3-te banim... 13/12/2019 23:35... Lexo detajet..

600 Euro Kopeshti Botanik,Super Apartament 2+1 me qera me pamje nga Liqeni Tek Kopeshti Botanik ,jepet me qera super apartament ,totalisht modern .Apartame

Kopeshti Botanik,super Apartament 2+1 Me Qera Me Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kopeshti botanik ,jepet me qera super apartament ,totalisht modern .apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me cilesine me te mire te ndertimit ,i mireadministruar 24h .apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe me sistem kondicio... 13/12/2019 20:52... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE ISH EKSPOZITES ! Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Ish Ek

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Prane Ish Ekspozites !

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes prane ish ekspozites. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mire administruar me 2 ashensor. apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cila ka dalje ne ballkon, kuzh... 13/12/2019 20:32... Lexo detajet..

520 Euro JEPET APARTAMENTI 2+1 PER QIRA , NE RRUGEN E BOGDANEVE ! Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,një sallon se bashku me kuzhinen , nj

Jepet Apartamenti 2+1 Per Qira , Ne Rrugen E Bogdaneve !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,një sallon se bashku me kuzhinen , një ballkon i bollshem dhe një tualet. ndodhet ne katin e tretë të një pallati të miradministruar,në zonën e rruges se bogdaneve , e cila eshte një zonë mjaft e ... 13/12/2019 20:32... Lexo detajet..

350 Euro

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1+2 me qira ne komune te parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. as pallati, as apartamenti nuk k... (Premium 12.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

350 Euro

Petro Nini ,super Apartament 1+1 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne petro nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohor . siperfaqja e brendshme ... (Premium 09.01.2020)

350 Euro

Super Apartament Modern 2+1+2 Tek Vilat Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen 3 vellezerit kondi, prane rruges se elbasanit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me as... (Premium 06.01.2020)

460 Euro

Jepet me qera per here te pare super 2+1+2wc tek kompleksi kika 1 (komuna e parisit) perfshire garazh ne cmim ** | pallat i ri me ashensor | cdo gje e... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Apartament 2+1+1 per qira tek Komuna e Parisit Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne ho

Apartament 2+1+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek komuna e parisit jepet me qira apartament 2+1. apartamenti organizohet ne holl ndenje te bollshem me dalje ne ballkon, kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor dhe dy tualete (me dritare). apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne m... 13/12/2019 20:32... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira Apartament 1+1 tek Mbikalimi i Komunes Ne nje zone shume te mire dhe te qete jepet me qira apartament luksoz. Organizoh

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Mbikalimi I Komunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje zone shume te mire dhe te qete jepet me qira apartament luksoz. organizohet ne ambjent ndenjie bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. per me shume info ju lutem kontaktoni!... 13/12/2019 20:31... Lexo detajet..

1,800 Euro Apartament 4+1 per qira te Garda Apartament 4+1 per qira prane Gardes. Apartamenti ka nje siperfaqe 200m2 dhe esh

Apartament 4+1 Per Qira Te Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 4+1 per qira prane gardes. apartamenti ka nje siperfaqe 200m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine gatimi me vete, kater dhoma gjumi te bollshme , tre tualete dhe dy ballkone. mobilimi eshte shume cilesor dhe luksoz ,ku cd... 13/12/2019 20:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim