njoftim per shtepi me qira ne qytet studenti 

 Online 579 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 579 lexues | 11 njoftime ne pritje
330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Apartament 2+1+ballkon (80 m2) ne bllok/juvenilja (zone perfekte) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Me qera super 1+1+2ballkone+garazh perfshire ne cmim (70 m2) tek restorant durresi (st. i trenit) pallat i ri | ashensor | mobilim super cilesor | kon... (Premium 09.02.2020)

15,000 Leke
insituti buqesor gazoniere e kompletuar dhe arreduar e pershtatshme per dy persona ka edhe vend

Insituti Buqesor

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Gazoniere e kompletuar dhe arreduar e pershtatshme per dy persona ka edhe vend prkim per makine... 15/09/2019 15:53

30,000 Leke
Apartamen jepet me qera Jepet Apartament me Qera tek Rruga e Kavajes , hyrje 2+1 , cmimi 30.000 leke,

Apartamen Jepet Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet apartament me qera tek rruga e kavajes , hyrje 2+1 , cmimi 30.000 leke, ne katin e 2 , gjendje e mire ,e mobiluar.... 15/09/2019 15:53

200 Euro
Jepet me qera apartament papafingo tek Ali Demi 200€ Apartamenti ndodhet tek Fusha Ali Demit , i pozicionuar ne katin e fundit te nje

Jepet Me Qera Apartament Papafingo Tek Ali Demi 200€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet tek fusha ali demit , i pozicionuar ne katin e fundit te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor .ka nje siperfaqe totale 168 m2 dhe organizohet ne 1 sallon ndenje +kuzhine ambjent i perbashket ,2 dhome gjumi ,2 tualete me dritare ... 15/09/2019 15:53

190 Euro Super ambjent kati 3te e kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare concord Pallat i ri,ambjent me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi t

Super Ambjent Kati 3te E Kompletuar Me Te Gjitha,prane Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
41.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri,ambjent me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi te shpejte,prane qendres tregtare concord.... 15/09/2019 15:53

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA BRRYL. Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne Rrugen 4 Deshmoret,

Apartament 2+1 Per Qira Brryl.

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen 4 deshmoret, pran reifajsen bank. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndar nga guzhina, 1 dhom gjumi, 1 dhom ndenje. ofrohet teresisht i mobiluar ... 15/09/2019 15:52

14,000 Leke Dhoma me qera Dhoma Me Qera te kompletuara me te gjitha orendit per me shum inf kontaktoni ne

Dhoma Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma me qera te kompletuara me te gjitha orendit per me shum inf kontaktoni ne numrin e dhene me posht ... 15/09/2019 15:51

16,000 Leke Jepet shtepi me qera mbrapa doganes Jepet hyrje me qera e kompletuar per dy goca ndodhet mbrapa Doganes Rruga Berit

Jepet Shtepi Me Qera Mbrapa Doganes

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qera e kompletuar per dy goca ndodhet mbrapa doganes rruga berit beker... 15/09/2019 15:50

20,000 Leke Garsoniere Jepet ne qera garsoniere . Eshte e mobiluar me cdo gje. Kati i 2te. Mundesi park

Garsoniere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ne qera garsoniere . eshte e mobiluar me cdo gje. kati i 2te. mundesi parkimi. e pershtatshme per 2 persona. lagje shume e qete dhe e sigurt. ... 15/09/2019 15:50

400 Euro Ne Astir Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !! Ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes, Green City jepet me qira super apar

Ne Astir Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga komplekset me te mira te tiranes, green city jepet me qira super apartament 2+1 me mobilim bashkohor. ambienti ka nje siperfaqe prej 120 m2 bruto dhe 105 m2 neto, ndodhet ne katin e 6 por jo te fundit. apartamenti eshte i organizuar ne 1 d... 15/09/2019 15:50

350 Euro

Jepet me qera 2+1+2wc (96 m2) tek komuna e parisit ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me parket | mobilim i ri | kondicioner ... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

Organizohet ne nje dhome gjumi , sallon + kuzhine , nje tualet , dy ballkone . totalisht i mobiluar , nje kondicioner . pallat i ri me ashensor . cmim... (Premium 16.09.2019)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve. jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar me ... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

500 Euro Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra ose Banim !! Ne rrugen e Kavajes jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra ose bani

Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Jepet Me Qira Apartament Per Zyra Ose Banim !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e kavajes jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra ose banim. ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente, 1 ballkon dhe 2 tualete. apartament ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor .... 15/09/2019 15:50

28,000 Leke Misto Mame jepe me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 ne Misto Mame , i mobiluar ne menyre bashkoho

Misto Mame Jepe Me Qira Apartament 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 ne misto mame , i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, i investuar me parket, garderobe e madhe, elektro-shtepiake jane te reja, ... 15/09/2019 15:50

400 Euro Te Liqeni i Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, tek liqeni i thate jepet me qira super a

Te Liqeni I Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne nje nga zonat me te qeta te tiranes, tek liqeni i thate jepet me qira super apartament 2+1+2. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vitit 2016 dhe ka nje siperfaqe neto prej 100 m2. ambienti organizohet ne 1 dhome ndenje me kondicione... 15/09/2019 15:50

350 Euro Ne Rrugen e Kavajes, perball Deliorgjit Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Ne rrugen e Kavajes jepet me qira apartament 2+1 me pozicionim shum te mire. Amb

Ne Rrugen E Kavajes, Perball Deliorgjit Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne rrugen e kavajes jepet me qira apartament 2+1 me pozicionim shum te mire. ambienti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me hapsire te bollshme dhe ... 15/09/2019 15:50

25,000 Leke Apartamenti jepet me qera Apartamet , jepet me qera ne Qender tek 9 katshet, siperfaqja 55 metra katror ,

Apartamenti Jepet Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamet , jepet me qera ne qender tek 9 katshet, siperfaqja 55 metra katror , cmimi 25.000 leke.e mobiluar dhe ne gjendje te mire.... 15/09/2019 15:50

30,000 Leke Apartamenti jjepet me Qera Apartament me qera ,tek Komuna e Paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.

Apartamenti Jjepet Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera ,tek komuna e paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.... 15/09/2019 15:49

15,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera kati pare e mobiluar dhome e guzhine banjo,

Jepet Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera kati pare e mobiluar dhome e guzhine banjo,... 15/09/2019 15:48

35,000 Leke Apartament me qera perballe Delijorgjit Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues, i mobiluar shume mire

Apartament Me Qera Perballe Delijorgjit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues, i mobiluar shume mire dhe te gjitha pajisjet funksionale, hyrje plot hapsire dhe drite.... 15/09/2019 15:47

24,000 Leke Apartament me Qera tek Shkolla e Baletit Apartamenti jepet me Qera tek Shkolla e Baletit , ne cmimin prej 24.000 mie le

Apartament Me Qera Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti jepet me qera tek shkolla e baletit , ne cmimin prej 24.000 mie lekesh, ne katin e 2-te.... 15/09/2019 15:47

300 Euro

Jepet me qira ky apartament 2+1+2 ne astir perballe kastratit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka nje arredim te... (Premium 27.09.2019)

350 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Mw qera super apt 2+1+ballkon (95 m2) tek stacioni i trenit ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake | kondicioner | pamje pa... (Premium 31.12.2019)

26,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 1+1 PJESERISHT E MOBILUAR, RRUGA E ELBASANIT Jepet apartament 1+1 me qira me siperfaqe 80m² tek rruga Ali Visha, mbrapa amba

Apartament Me Qira 1+1 Pjeserisht E Mobiluar, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira me siperfaqe 80m² tek rruga ali visha, mbrapa ambasades amerikane. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. apartamenti eshte i organizuar me nje dhome gjumi, nje dhome ndenjeje e perbashket me am... 15/09/2019 15:46

Mobilimi:Bosh

26,000 Leke

11,000 Leke Apartament me qera tek gjimnazi gjuhet e huaja per 11000 Jepet apartament garzoniere me qera tek gjimnazi gjuhet e huaja afer Garage Pub

Apartament Me Qera Tek Gjimnazi Gjuhet E Huaja Per 11000

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament garzoniere me qera tek gjimnazi gjuhet e huaja afer garage pub per 11000 leke personi.kerkohet vetem 1 vajze.... 15/09/2019 15:41

20,000 Leke Shtepi me qera 1+1, Vilat Gjermane, e pershtatshme per student Ambjenti eshte i kompletuar, free wireles, cmimi 20000 Leke

Shtepi Me Qera 1+1, Vilat Gjermane, E Pershtatshme Per Student

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjenti eshte i kompletuar, free wireles, cmimi 20000 leke... 15/09/2019 15:39

30,000 Leke Apartment 1+1Qera,ne qender te rr kavajes prane Xhamise.30000 leke Apartment 1+1Qera,ne qender te rr kavajes prane Xhamise.Apartamenti eshte ne Kat

Apartment 1+1qera,ne Qender Te Rr Kavajes Prane Xhamise.30000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 1+1qera,ne qender te rr kavajes prane xhamise.apartamenti eshte ne katin e 5.eshte i mobiluar shume mire dhe cmimi eshte 30000 leke i padiskutueshem.agjensia global,perballe bllokut te ambasadave.berti... 15/09/2019 15:38

350 Euro

Qendra Kristal Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne qendren kristal jepet me qira apartament 2+1 me mobilim bashkohor. ambienti ka nje siperfaqe prej 85 m2 , ndodhet ne katin e 4 dhe ka orientim nga ... (Premium 11.10.2019)

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, i madh (110 m2) tek stadiumi dinamo (zone perfekte me mundesi parkimi) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire gjigande me... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

17,000 Leke Garsoniere e mobiluar Garsoniere e mobiluar me te gjitha kushtet

Garsoniere E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Garsoniere e mobiluar me te gjitha kushtet ... 15/09/2019 15:38

30,000 Leke Apartament me qera Misto Mame 2+1. Apartamenti ka mobilim shume te mire, me parket dhe te gjitha kushtet dhe elektr

Apartament Me Qera Misto Mame 2+1.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka mobilim shume te mire, me parket dhe te gjitha kushtet dhe elektroshtepiaket e reja, hyrje e regullt ne nje kompleks te ri ne hyrje te rruges misto mame. preferohen familjare.... 15/09/2019 15:38

30,000 Leke Shtepi me dy dhoma e kuzhine Japim me qera nje shtepi dy dhoma e kuzhine te pazari i ri te pajisur komplet dh

Shtepi Me Dy Dhoma E Kuzhine

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Japim me qera nje shtepi dy dhoma e kuzhine te pazari i ri te pajisur komplet dhe me cmim te arsyeshem. vendndodhja eshte shume e qete dhe ne te njejten kohe shume afer qendres se qytetit. per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit. ... 15/09/2019 15:35

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim