njoftime falas ndarje qeraje 

 Online 128 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 128 lexues | 2 njoftime ne pritje
195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

170 Euro
Ambjent komod.hyrje me vete.e kompletuar+kondicioner.wifi te shpejte. Pallat i ri.ambjent me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha. Wifi te shpejt

Ambjent Komod.hyrje Me Vete.e Kompletuar+kondicioner.wifi Te Shpejte.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha. wifi te shpejte.5 min large bulevardit te ri dhe hotel meridian.etj.... 08/04/2020 11:22... Lexo detajet..

17,000 Leke
Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 08/04/2020 11:20... Lexo detajet..

110 Euro
Qera, Garzoniere, Fresku, Tiranë 110 € /Muaj ID: plus12425 Jepet me qera, apartament në zonën e Freskut, në rrugën Muhamet Deliu.
Info

Qera, Garzoniere, Fresku, Tiranë 110 € /muaj Id: Plus12425

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera, apartament në zonën e freskut, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit:35m2 • kati i 4 banim • orientim perëndim • në proces hipiotekimi apartamenti disponon: ambjent ndenj... 08/04/2020 11:19... Lexo detajet..

15,000 Leke Garsonire e mobiluar me qera, Qytet Studenti, Tirane. Garsonire e mobiluar- Kuzhine, Lavatriçe, Frigorifer.

Ofron kushte shume te

Garsonire E Mobiluar Me Qera, Qytet Studenti, Tirane.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Garsonire e mobiluar- kuzhine, lavatriçe, frigorifer. ofron kushte shume te mira per studentet, pasterti, cilesi, siguri dhe qetesi. Çmimi - 15.000 leke ne muaj 2 - 3 krevate tirane, qyteti studenti, prane oxhakut https://www.goog... 08/04/2020 11:16... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera 2+1 kati i 4 Jepet me qera 2+1 kati i 4 ndertim i iri i kopletuar 
me gjerat kryesore vendo

Jepet Me Qera 2+1 Kati I 4

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1 kati i 4 ndertim i iri i kopletuar me gjerat kryesore vendodhja 100 nga unaza e re tek leonora cmimi 30000 leke per cdo informacion kontaktoni agjensi real estate tana cl 0692107238... 08/04/2020 11:16... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko Jepet apartament 2+1 +2 me qera ne rrugen Don Bosko, Komleksi Vizion +. Apartam

Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 +2 me qera ne rrugen don bosko, komleksi vizion +. apartamenti ndodhet ne kat te 3 te nje pallati me 2 ashensora . apartamenti eshte pjese e kompleksit dhe ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. aparta... 08/04/2020 11:14... Lexo detajet..

200 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NË LAGJEN KASTRIOT , FIER Jepet me qira apartamenti 1+1 në lagjen Kastriot , Fier , me një sipërfaqe pr

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 NË Lagjen Kastriot , Fier

Patos | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 08/04/2020 11:00... Lexo detajet..

220 Euro 2 apartamente me qera apartamente me qera ne durres me siperfaqe secila 122 m2 , te perbera nga guzhin

2 Apartamente Me Qera

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamente me qera ne durres me siperfaqe secila 122 m2 , te perbera nga guzhina, dhoma ndenjes dhe dy dhoma gjumi, gjithashtu dhe dy banjo. apartamentet jane te pamobiluara.... 08/04/2020 10:57... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 i kompletuar totalisht Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e Astirit buze rruge kryesor n

Jepet Apartament Me Qera 1+1 I Kompletuar Totalisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e astirit buze rruge kryesor ne katin e 3 banimi me dy ashensore pallati,apartamenti eshte i kompletuar totalisht.... 08/04/2020 10:42... Lexo detajet..

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 dhjetorit’’ jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të tiranës, tek 21 dhjet... (Premium 08.04.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

22,000 Leke Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Astir Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Astir perrball Viles L. Apartamenti ka 1 sallon

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne astir perrball viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon, 1 dhome gjumi.... 08/04/2020 10:38... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE RRUGA E KAVAJES Jepet apartament 1+1 me qera , pjese e nje vile , kat i 4 , tek rruga e Kavajes

Apartament 1+1 Per Qira Te Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qera , pjese e nje vile , kat i 4 , tek rruga e kavajes , prapa qendres globe. zona ku ndodhet ofron te gjitha mundesite per nje jetese komode.... 08/04/2020 10:35... Lexo detajet..

80 Euro Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 24

Kerkohen 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te 1 apartamenti 2+1.qeraja ne total eshte 240 euro(80 euro personi)adr sheshi wilson ngjit me club shqiponjen.cel 0698990229... 08/04/2020 10:33... Lexo detajet..

20,000 Leke JEPET ME QERA Zona e Freskut, kushte shume te mira. JEPET ME QERA

SHTEPI 2+1, 
kati 1, pallat, e mobiluar,me hyrje dhe oborr pe

Jepet Me Qera Zona E Freskut, Kushte Shume Te Mira.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 2+1, kati 1, pallat, e mobiluar,me hyrje dhe oborr per parkim. cmimi 200 mije. adresa: rruga e thesarit, 200 m ne krah te supermarket unicoop, siper resorant freskut. ne cdo moment mund te me kontaktoni ne numrin e c... 08/04/2020 10:27... Lexo detajet..

550 Euro Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 1+1! - Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante.

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete dhe dalje ne nje ballkon t... 08/04/2020 10:24... Lexo detajet..

650 Euro Jepet Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Deliorgji Jepet me qera apartament 2+1 me vendodhje tek kompleksi deliorgji ,nje nga komp

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Kompleksi Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me vendodhje tek kompleksi deliorgji ,nje nga komplekset me te mira per momentin dhe aktualisht nje prej komplekseve me te miremenaxhuar dhe adminishtruar.ky apartament ndodhet ne katin e 5 dhe eshte totalisht i mobiluar... 08/04/2020 10:18... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori Jepet apartament 2+1 tek 21 .
Apartamenti eshte i organizuar 2 dhoma gjumi ,nje

Jepet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 2+1 tek 21 . apartamenti eshte i organizuar 2 dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. eshte i mobiliuar dhe nuk ka ashensor, kati i 5.... 08/04/2020 10:18... Lexo detajet..

1,500 Euro Jepet apartament luksor 3+1 me qera Ne qender te Tiranes, jepet apartament luksoz 3+1 me qera.
Ka siperfaqe 112m2.

Jepet Apartament Luksor 3+1 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne qender te tiranes, jepet apartament luksoz 3+1 me qera. ka siperfaqe 112m2. ka nje arredim komod me stil dhe mjaft finese ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh.... 08/04/2020 10:18... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 1+1 me qera me vendodhje tek liqeni i thate SUPER okazion jepet apartamenti 1+1 me qera tek liqeni i thate ndodhet ne kati

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Me Vendodhje Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion jepet apartamenti 1+1 me qera tek liqeni i thate ndodhet ne katin e 3 te nje pallati relativisht te ri. ky apartament ka nje administrim shume te mir e dhe eshte shume i mirembajtur.eshte totalisht i mobiluar. per me shume informaci... 08/04/2020 10:18... Lexo detajet..

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

350 Euro OKAZION APARTAMENT 2+1+2 ME VENDODHJE TEK RRUGA MINE PEZA JEPET SUPER APARTAMENT ME QERA ME VENDODHJE TEK RRUGA MINE PEZA..JEPET TOTALISH

Okazion Apartament 2+1+2 Me Vendodhje Tek Rruga Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera me vendodhje tek rruga mine peza..jepet totalisht i mobiluar.ndodhet ne katin 2 te nje pallati te vjeter pa ashensor. per me shume informacion me kontaktoni!... 08/04/2020 10:18... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 brenda nje vile Jepet me qera apartament 1+1
ndodhet afer Globe

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Brenda Nje Vile

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet afer globe ... 08/04/2020 10:14... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMET 3+1 NË LAGJEN 11 JANARI , FIER Jepet me qira apartament 3+1 në lagjen 11 Janari , Fier , me një sipërfaqe pr

Jepet Me Qira Apartamet 3+1 NË Lagjen 11 Janari , Fier

Patos | Fier
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 në lagjen 11 janari , fier , me një sipërfaqe prej 132 m ². apartamenti jepet me qira pa mobiliet dhë është i organizuar në mënyrë të tillë; 3 dhoma gjumi , 1 sallon i madh , 1 banjo , 1 ballkon , i cili ka pa... 08/04/2020 10:14... Lexo detajet..

20,000 Leke super cmim 1+1 tek restorant fresku e mobiluar pallat i ri ndertime cilsore i sapo perfunduar nga brenda
perball me UKT tek re

Super Cmim 1+1 Tek Restorant Fresku E Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat i ri ndertime cilsore i sapo perfunduar nga brenda perball me ukt tek restorant fresku... 08/04/2020 10:00... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro Apartament 3+1 me qera ne Rrugen e Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias(ID 4231144 ) Property ID : 4231144

Rruga e Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias, jepet me qe

Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias(id 4231144 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4231144 rruga e fortuzit, prane bar kafe patricias, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, bosh me kontrabufe, e pershtatshme per zyra dhe banim, siperfaqe 114 m², kati 2 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell.... 08/04/2020 09:59... Lexo detajet..

1,500 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Bllok, prane Gardes (ID 4221715) Property ID :4221715

Bllok, prane Gardes, jepet me qera Apartament 2+1 ne pal

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Gardes (id 4221715)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id :4221715 bllok, prane gardes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 115 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, e gjithe shtepia... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

500 Euro Apartamente 1+1 me qera ne zonen e 21-Dhjetorit (ID 4211410) Property ID : 4211410

21-Dhjetori, prane Inxhinierise se Ndertimit, jepet me

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit (id 4211410)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4211410 21-dhjetori, prane inxhinierise se ndertimit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 77 m², i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, kati 8 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, apartamenti eshte ... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim