pasuri te patundshme 

 Online 227 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke
Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku Ambasadave Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku ambasadave 250 mije lek kontakt 0695125760

Jap Me Qera 1+1 Rruga Durresit Blloku Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku ambasadave 250 mije lek kontakt 0695125760... 30/05/2020 19:33... Lexo detajet..

18,000 Leke
Jap 2 garzonier me qera 180 mi lek dhe 200 mi lek rruga durresit Blloku ambasadave rruga durresit. Jap dy garzonier me qera njera 180 mi lek tj 2

Jap 2 Garzonier Me Qera 180 Mi Lek Dhe 200 Mi Lek Rruga Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Blloku ambasadave rruga durresit. jap dy garzonier me qera njera 180 mi lek tj 200. kontakt 0695125760... 30/05/2020 19:33... Lexo detajet..

25,000 Leke
Jap me qera 1+1 rruga durresit blloku ambasadave Jap me qera 1+1 rruga durresit blloki ambasadave 250 mi lek kontakt 0695125760

Jap Me Qera 1+1 Rruga Durresit Blloku Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera 1+1 rruga durresit blloki ambasadave 250 mi lek kontakt 0695125760... 30/05/2020 19:33... Lexo detajet..

370 Euro Apartament me qera - Brryli (Tirane) - 370 € (Privat) Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qe

Apartament Me Qera - Brryli (tirane) - 370 € (privat)

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se tiranes (brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. pallati eshte me ash... 30/05/2020 19:04... Lexo detajet..

23,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar kati i pare shtepi private. Mbrapa qendres G

Jepet Shtepi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar kati i pare shtepi private. mbrapa qendres glob te ish parku i autobuzave.... 30/05/2020 18:51... Lexo detajet..

280 Euro Super apartament 1+1 Pazari i Ri Jepet me qera super apartament tek pazari i ri prane me tregun e biçikletave.

Super Apartament 1+1 Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera super apartament tek pazari i ri prane me tregun e biçikletave. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar, restauruar dhe arredim totalisht i ri. sallon ndenje, aneks gatimi, dhome gjumi matrimoniale dhe bal... 30/05/2020 18:44... Lexo detajet..

30,000 Leke Super 1+1 zona e Astirit, prane bar Artisti 30.000 leke Jepet me qera apartament ne zonen e unazes se re. Ndodhet prane me bar Artisti.

Super 1+1 Zona E Astirit, Prane Bar Artisti 30.000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen e unazes se re. ndodhet prane me bar artisti. kati 3 pallat i ri me ashensor, mobilim bashkekohore ne gjendje shume te mire. sallon ndenje me hapesire se bashku me kuzhinen e gatimit me te gjitha paisjet e nevojshme.... 30/05/2020 18:44... Lexo detajet..

400 Euro Apartament luksoz 2+1 tek 21 Dhjetori Jepet me qera apartament luksoz ne zonen e 21 dhjetorit, ndodhet ne katin e 2 te

Apartament Luksoz 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament luksoz ne zonen e 21 dhjetorit, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar, me punime shume cilesore dhe cdo gje te re. sallon se bashku me kuzhine gatimi, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome femijesh, 85m2.... 30/05/2020 18:43... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me Qera Apartament 2+1 Jepet  Apartament 2+1 me Qera, në Unazën e Re,pranë Bar "Bohem".
I

Jepet Me Qera Apartament 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera, në unazën e re,pranë bar "bohem". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 84m2 • kati 8. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

30,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 Jepet me qera apartamenti 1+1 i nje vile 4 kateshe. plotesisht i mobiluar me te

Jepet Apartament Me Qera 1+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 i nje vile 4 kateshe. plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake . ka dhe ballkon. rruga mine peza perballe shkolles harry fultz. 0696576741... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament luksoz te myslym shyri, e pabanuar Jepet apartament me qera 1+1 67 m2 te myslym shyri mbrapa karburantit, apartamen

Super Apartament Luksoz Te Myslym Shyri, E Pabanuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 67 m2 te myslym shyri mbrapa karburantit, apartamenti eshte plotesishte e mobiluar dhe luksoz ne menyre moserne e bashkohore cdo gje e re dhe e pabanuar me pare. pallat i ri kati i 1. cmimi 400€... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

700 Euro Super 3+1 me qera ne Myslym Shyr. Puna ne proces dhe per shume pak kohe, por kemi kerkesa qe tani. 
Na shkruaj dh

Super 3+1 Me Qera Ne Myslym Shyr.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Puna ne proces dhe per shume pak kohe, por kemi kerkesa qe tani. na shkruaj dhe perfito i pari privilegjin per te banuar ne nje shtepi teresisht te re. mundesi zgjedhje 1+1/2+1/3+1 ndertese rezidenciale me standarte bashkekohore, inovative, supe... 30/05/2020 18:19... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA RRUGA E DURRSIT Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 62 m2, kati i 2, pallat ekzistues, pa

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Durrsit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 62 m2, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor , ofrohet i mobiluar, në gjendje shume te mire dhe te rregullt. organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet . Çmimi : 30.000 a... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA ,RRUGA E KAVAJES  Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 112 M2.Prane kompleksit Delijorgji,tek

Apartament 2+1 Per Qira ,rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1,me siperfaqe 112 m2.prane kompleksit delijorgji,tek rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor.organizohet ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi,2 ballkone,1 tualet, i mobiluar me kushte bashk... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA ASTIR Jepet me qera hyrje apartamenti 2+1 + 2 me siperfaqe 122 m2, kati I 5  , pallati

Apartament 2+1 Per Qira Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera hyrje apartamenti 2+1 + 2 me siperfaqe 122 m2, kati i 5 , pallati i ri me ashensor. ofrohet e mobiluar me kushte bashkëkohore, moderne, në gjendje shume te mire dhe te rregullt. hyrja organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 2 dhoma... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 67m2 ne Astir pran Kompleksit Vila L.

Apartament 1+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 67m2 ne astir pran kompleksit vila l. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar e... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA LIQENI I THATE Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 87 m2, kati i parë banim, pallat I ri

Apartament 2+1 Per Qira Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 87 m2, kati i parë banim, pallat i ri me ashensor. ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër. ofrohet i mobiluar me kushtet bashkekohore, arredim modern, është në gjendje shume të mire dh... 30/05/2020 17:20... Lexo detajet..

25,000 Leke GARSONIER ME QIRA PRAN SHKOLLES PARTIZANI Jepet me qira Garasoniere me siperfaqe 50m2 ne Rrugen Petro Nini Luarasi pran sh

Garsonier Me Qira Pran Shkolles Partizani

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira garasoniere me siperfaqe 50m2 ne rrugen petro nini luarasi pran shkolles partizani ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina, 1 dhom gjumi, 1 tualet. ofro... 30/05/2020 17:19... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE DON BOSKO Apartament me qira 2+1, me siperfaqe  85m2, ne Don Bosko ne ( Rrugen Anastas Shn

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1, me siperfaqe 85m2, ne don bosko ne ( rrugen anastas shndi). ne katin e 5 banim, te nje pallati te ri pa ashensore. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon. preferon dy qera g... 30/05/2020 17:19... Lexo detajet..

600 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE 21 DHJETORI Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-të,

Apartament 2+1 Per Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-të, pallat i ri, me dy ashensor . ofrohet i mobiluar, në gjendje shume te mire dhe te rregullt. Çdo gje e re dhe moderne. organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 2 dhom... 30/05/2020 17:19... Lexo detajet..

290 Euro GARSONJERE ME QERA PRAN SHESHIT WILLSON Jepet me qera garsoniere me siperfaqe 28m2,pallat ekzistues,pa ashensor,kati 5.

Garsonjere Me Qera Pran Sheshit Willson

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
28.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera garsoniere me siperfaqe 28m2,pallat ekzistues,pa ashensor,kati 5. ofrohet e mobiluar,ne gjendje shume te mire me arredim modern. organizohet nga ambient gatimi, ambient fjetje,1 tualet. Çmimi:290€. adresa:pran stadjumit selman... 30/05/2020 17:19... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT Jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor

Apartament Me Qera 2+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor ne rrugen grigor heba tek komuna e parisit.ambienti eshte i organizuar nga 1 sallon me kuzhine te perbashket,2 dhoma gjumi,ballkon,2 tualete.apartamenti ofrohet tolalish... 30/05/2020 17:19... Lexo detajet..

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

290 Euro GARSONIER ME QIRA PRAN STADJUMIT DINAMO Jepet me qera garsoniere me siperfaqe 29 m2, pallat ekzistues, pa ashensor, kati

Garsonier Me Qira Pran Stadjumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
29.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera garsoniere me siperfaqe 29 m2, pallat ekzistues, pa ashensor, kati 5. ofrohet e mobiluar, në gjendje shume te mire , me arredim modern.organizohet nga ambient gatimi, ambient fjetje, 1 tualet. Çmimi: 290 € adresa: stadjumi di... 30/05/2020 17:18... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA EDHE SHITJR PRANE SPITALI AMERIKAN 3 Jepet me qira apartamenti 2+1, me siperfaqe 84m2, prane Spitalit Amerikan 3. Ndo

Apartament 2+1 Per Qira Edhe Shitjr Prane Spitali Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1, me siperfaqe 84m2, prane spitalit amerikan 3. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar. cmimi:3000 ... 30/05/2020 17:18... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA RRUGA E KAVAJES Jepet me qira apartamenti 1+1, me siperfaqe 66m2, ne Rrugen e Kavajes pran spita

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1, me siperfaqe 66m2, ne rrugen e kavajes pran spitalit gjerman. ndodhet ne kati e 9 te nje pallati te ri me ashensor 10 katesh. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet t... 30/05/2020 17:18... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim