rent in tirane

 Online 87 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
245 Euro
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 form Dupleksi(Ministris se Dresjtesis )
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 form dupleksi(ministris se dresjtesis ) 📍. adresa: bulevardi zogu1 qender 📐. siperfaqja: 70m2 kati 1-2 💵. cmimi: 245euro. i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite... 27/03/2021 11:07... Lexo detajet..

30,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 (Brryli ) 
📍. Adresa: prane Triss Brryli
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 (brryli ) 📍. adresa: prane triss brryli 📐. siperfaqja: 59 m2 kati 1 💵. cmimi: 30000leke. i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni pershkrim:... 27/03/2021 11:07... Lexo detajet..

30,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 form Dupleksi(Ministris se Dresjtesis )
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 form dupleksi(ministris se dresjtesis ) 📍. adresa: bulevardi zogu1 qender 📐. siperfaqja: 70m2 kati 1-2 💵. cmimi: 245euro. i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite... 27/03/2021 11:07... Lexo detajet..

30,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 2+1 (restorant Durrsi) 
📍. Adresa: prane Selv
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏢. jepet me qera apartament 2+1 (restorant durrsi) 📍. adresa: prane selvis, medres dhe stacionit te trenit. 📐. siperfaqja: 92 m2 kati 5 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje viz... 27/03/2021 11:07... Lexo detajet..

27,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 (restorant Durrsi) 
📍. Adresa: prane Selv
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 (restorant durrsi) 📍. adresa: prane selvis, medres dhe stacionit te trenit. 📐. siperfaqja: 92 m2 kati 5 💵. cmimi: 27000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje viz... 27/03/2021 11:07... Lexo detajet..

30,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 (shkolla Sami Frasheri) 
📍. Adresa: rruga
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 (shkolla sami frasheri) 📍. adresa: rruga e barrikadave, perball shkolles lidhja e prizerenit, prane qendres 📐. siperfaqja: 50m2 kati 2 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per m... 22/03/2021 14:13... Lexo detajet..

30,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 (prane Pazarit te Ri) 
📍. Adresa: rruga H
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 (prane pazarit te ri) 📍. adresa: rruga hoxha tasim, mbi pazarit te ri, 📐. siperfaqja: 72 m2 kati 5 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite n... 22/03/2021 14:13... Lexo detajet..

28,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 2+1 (shkola 1 maj) 
📍. Adresa: Ali demi, pran
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏢. jepet me qera apartament 2+1 (shkola 1 maj) 📍. adresa: ali demi, prane shkolles 1maj 📐. siperfaqja: 70m2 kati 2 💵. cmimi: 28000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telef... 19/03/2021 00:38... Lexo detajet..

200 Euro
 🏢. Jepet me qera Apartament 1+1 (GLOBI ) 
📍. Adresa: prane Bebe Rexha mbr
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏢. jepet me qera apartament 1+1 (globi ) 📍. adresa: prane bebe rexha mbrpa globit 📐. siperfaqja: 76 m2 kati 3 💵. cmimi: 200 euro. i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni p... 18/03/2021 00:08... Lexo detajet..

35,000 Leke
 🏢. Jepet me qera Apartament 2+1 (rruga bardhyl) 
📍. Adresa: prane Reaifai
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏢. jepet me qera apartament 2+1 (rruga bardhyl) 📍. adresa: prane reaifaizen bank rruga bardhyl 📐. siperfaqja: 72 m2 kati 4 💵. cmimi: 35000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0694533843. per me shume informacion ose nje vizite nga afer ... 15/03/2021 13:42... Lexo detajet..

E Mobiluar

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 18/04/2021 22:08... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Mundesi e rralle ( shtepi private 2+1) me oborr te gjelberuar | rruga e durresit- shpresa. al | shtepi shume komode me privatesi te plote | kuzhina fantastike | apartament me plot drite dhe shume i larte 3.5m2 | pajisjet te gjitha funksionale q2... 17/04/2021 23:36... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore q267... 18/04/2021 19:22... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 18/04/2021 22:20... Lexo detajet..

230 Euro
Tek Koloseu, Rruga E Durresit - 1+1+Bllk (Super Lokacion) - I Kompletuar Me Mobilim Dhe Cdo Gje (Jug - Lindje) Super cmim: 1+1+bllk tek koloseu (rruga e durresit) super lokacion - i kompletua

230 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Super cmim: 1+1+bllk tek koloseu (rruga e durresit) super lokacion - i kompletuar me mobilim dhe pajisje elektroshtepiake te gjitha funksionale | - strukture e rregullt me nje organizim shume funksional te cdo hapesire - orientim nga jug - lindja (nd... 19/04/2021 01:30... Lexo detajet..

370 Euro
2+1+Verande (205 M2) Ekonomiku - me 2 Poste Parkimi Ne Cmim | Mobilim Cilesor | Kondicioner 2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire

370 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
205 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo l... 19/04/2021 01:29... Lexo detajet..

2,500 Euro
Tiranë jepet me qira shitet Vilë Rruga Elbasanit. Tiranë jepet me qira shitet vilë rruga elbasanit.
në hyrje te vila gjermane

2,500 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
600 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Tiranë jepet me qira shitet vilë rruga elbasanit. në hyrje te vila gjermane pranë terminalit të autobuzave.vila për qira për shitje me hipotek. vila sipërfaqe 550m2, sipërfaqe ndërtimi 520m2. vila ka gjithësei 11dhoma, 4tualete, 4bal... 19/04/2021 01:18... Lexo detajet..

400 Euro Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar me pare) ++ 1 GARAZH/ per 2 makina (Pallat i Ri) QETESI&Gjelberim Super apartament për qera 1+1 me ballkon te kopshti zoologjik- rruga eduard man

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super apartament për qera 1+1 me ballkon te kopshti zoologjik- rruga eduard mano ( pas rest. gambero) - apartamenti Është totalisht i ri i shtruar me parket dhe Është i pabanuar *** - apartamenti gjithashtu në Çmim ka dhe dy poste parkimi (... 19/04/2021 00:49... Lexo detajet..

530 Euro Luksi, Komoditeti, Cilesia Absolute dhe Profesionalizimi Italian te Shkrira ne Apartamentin 2+1 ne Zemer te Tiranes (Pazari i Ri) Luksi, komoditeti, cilesia absolute dhe profesionalizimi italian te shkrira ne a

530 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Luksi, komoditeti, cilesia absolute dhe profesionalizimi italian te shkrira ne apartamentin 2+1+ballkon +2wc ne zemer te tiranes (pazari i ri) super i investuar per te mundesuar komoditet maksimal dhe nje ndjesi luksi absolut | dizenjuar dhe arreduar... 19/04/2021 00:48... Lexo detajet..

400 Euro I Vecante, 2+1 te Pazari i Ri (Super Lokacion) Pallat i 2017 (Ashensor) Parket | Kondicioner Q2447

te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tu

400 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Q2447 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - sip totale: 95 m2 - sip neto (e brendshme) : 85 m2 - kati: 2 - katet e pallatit: 7 - viti i ndertimit: 2017 - ashensor: po karakt... 19/04/2021 00:48... Lexo detajet..

420 Euro 3+1+Kuzh+Studio+2Bllk (Ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Garant, Siguri e Larte Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine m

420 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.98 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afer ekonomikut/ rr.elbasanit e bere me aq shume perk... 19/04/2021 00:48... Lexo detajet..

400 Euro I Pabanuar me Pare - 2+1+2WC+Garderobe (Ekonomikut/ Liqeni) me 2 Post Parkime | Panele Diellor 2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 19/04/2021 00:47... Lexo detajet..

250 Euro 2+1+2Bllk, Te Ekonomiku - Hapesire e Madhe (100 M2) I Kompletuar (Kuzhine E Re) Dh. Gjumi me Porosi 2+1 me 2 ballkone te ekonomiku (terminali) me hapesire te madhe (100 m2) i kompl

250 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.98 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1 me 2 ballkone te ekonomiku (terminali) me hapesire te madhe (100 m2) i kompletuar (kuzhine e re) - dhome gjumi me porosi | dritare dopio + grila cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2503 te dhenat e ndarjes - 1 soxhorno - 1 kuzh... 19/04/2021 00:47... Lexo detajet..

280 Euro

1+1 me verande gjigande tek stacioni i trenit (5min nga qendra - fshn) godine 4 kateshe e survejuar me kamera **parkim i sigurte poshte ne lagje / me... (Premium 31.12.2021)

270 Euro

Jepet Me Qera Apartament Te Rruga Fortuzi 1+1 270 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament te rruga fortuzi 1+1 270 euro jepet me qera apartament te rruga fortuzi 1+1 270 euro . apartamenti ndodhet ne katin e dyte,... (Premium 13.05.2021)

810 Euro Rezidenca Touch Of The Sun TEG - Apartament 2+1+1 Tualet+Verande dhe Garazh - Luks & Qetesi Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive. aparta
2+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive. apartament 2+1+2+verande, luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet per te ofruar nje standart te larte jetese | pallat me ndertime super cilesore + ashensor me cip + garazh | planimetri perfekte, ... 19/04/2021 00:47... Lexo detajet..

280 Euro (5 min kembe Qender) 1+1 me Verande Gjigande Stc. Trenit * gjithmon Parkim ne lagje 20 Eu Uje &Internet perfshire 1+1 me verande gjigande tek stacioni i trenit (5min nga qendra - fshn) godine 4

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

1+1 me verande gjigande tek stacioni i trenit (5min nga qendra - fshn) godine 4 kateshe e survejuar me kamera **parkim i sigurte poshte ne lagje / me verande te madhe - uje dhe interneti per 20 euro plus | i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiak... 19/04/2021 00:47... Lexo detajet..

700 Euro Super Vile ne Sauk (TEG) Per here te Pare me Qera - Bere me Arkitekt | Cdo Gje e Zgjedhur me Perkujdesje Super vile ne sauk (teg) * hera e pare me qera* - e bere me shume perkujdesje -
5+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super vile ne sauk (teg) * hera e pare me qera* - e bere me shume perkujdesje - eshte bere me shume shije dhe stil.....e bere nga pronari per vete ,me arkitekt.. q2454 te dhenat e ndarjes: 4 dhoma gjumi 1 sozhorno 2 korridor 4 ballkon ... 19/04/2021 00:47... Lexo detajet..

300 Euro 2+1+Ballkon tek Zoja e Keshillit te Mire (Zogu i ZI) *Zone Fantastike* - Hyrje me Vete 2+1+ballkon tek zoja e keshillit te mire (zogu i zi) *zone fantastike* - hyrje m

300 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

2+1+ballkon tek zoja e keshillit te mire (zogu i zi) *zone fantastike* - hyrje me vete q2629 - kondicioner ne soxhorno - hapesire e madhe me strukture te rregullt - mobilim shume i mirembajtur♦ - kuzhine me te gjitha pajisjet - tualet g... 19/04/2021 00:46... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+2WC+Garderobe+Lavanderi, 100% i Ri i Investuar (Ekonomiku) 2 Post Parkime | Mobilim 100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar m

350 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do banohet per here te pare | mobilimi me shume shije nga bestseller | panel diellor ( kursen energji)... 19/04/2021 00:46... Lexo detajet..

750 Euro Vile Magjepsese (230 M2) Ne 21 Dhjetor - Me Parametrat E Nje Banese Endrrash, Luks I Tepruar - Investim Gjigand Vila ideale ne mes te tiranes, ofron gjithe komoditetet e mundshme per jetese ne

750 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.15 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
230 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vila ideale ne mes te tiranes, ofron gjithe komoditetet e mundshme per jetese ne mes te gjelberimit, ne qetesi dhe serisht afer me cdo fasilitet vila eshte ndertuar me shume perkujdesje dhe gjithmone ka qene objekt atraksioni per trupat diplomati... 19/04/2021 00:46... Lexo detajet..

300 Euro 2+1+2ballkone+2vende Parkimi (Ekonomiku - Rr. Elbasanit) Bere Per Vete | Kuzhine E Re | Cdo Gje Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vend

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 19/04/2021 00:46... Lexo detajet..

400 Euro Ne Bllok, Jepet me Qera Apartament 1+1 teper Cilesor ne Pallat te Ri me Ashensor | Totalisht i Mobiluar Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | p

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim shume i mire | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q2621 te dhenat ... 19/04/2021 00:46... Lexo detajet..

180 Euro Vetem 2 Vite Qe Eshte Ndertuar: 1+1 Te Ekonomiku / Kuzhine E Re | Dhome Gjumi E Kompletuar Vetem 2 vite qe eshte ndertuar: 1+1 te ekonomiku (rr. gramoz pashko) kuzhine e r

180 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.75 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vetem 2 vite qe eshte ndertuar: 1+1 te ekonomiku (rr. gramoz pashko) kuzhine e re | dhome gjumi e kompletuar | ndricim shume te mire si apartament | tualet me ajrosje natyrale q2660 te dhenat e ndarjes: - 1 dhome gjumi - 1 kuzhine soxhorn... 19/04/2021 00:45... Lexo detajet..

490 Euro

Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje t... (Premium 31.12.2021)

370 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 500 € /muaj

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
180.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera, apartament 3+1 në fresk, në rrugën e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 180m2. • kati i 5 ba... (Premium 20.04.2021)

300 Euro Me Qera 2+1+2bllk + Vend Parkimi Tek Vilat Amerikane, 1min. Nga Luarasi | Parket | 3 Kondicionera Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr | 3 kondicionera | i kompletuar | te gjitha instalimet funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore q2666 te dhenat ... 19/04/2021 00:45... Lexo detajet..

245 Euro Brenda Kompleks AnA 1+1 (QS) Sistem Kapot - Ashensor | Apt I Mobiluar, Me Parket Dhe Kondicioner Jepet me qera apartament 1+1 brenda kompleksi anna (qytet studenti) pallat super

245 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 brenda kompleksi anna (qytet studenti) pallat super cilesor me sistem kapot dhe ashensor | i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | hapesire e bolleshme me ndricim perfek... 19/04/2021 00:45... Lexo detajet..

500 Euro 2+1+Bllk (21 Dhjetor) me Garazh te Pershire ne Cmim - Mobilim i Ri | PARKET | Kondicioner & Cdo Gje Super apartament 2+1+ballkon (89 m2) ne 21 sh (rr. muhamet gjollesha) zone perf

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super apartament 2+1+ballkon (89 m2) ne 21 sh (rr. muhamet gjollesha) zone perfekte | garazh perfshire ne cmim | mobilim totalisht i ri | shtruar me parket | kondicioner | pajisje te gjitha cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim ak... 19/04/2021 00:45... Lexo detajet..

225 Euro 2+1+Ballkon me 2 Vende Parkimi Garant - Vendodhje Fantastike (Tregu Elektrik - Rr. Kryesore) 2+1+ballkon me 2 vende parkimi garant - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu

225 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

2+1+ballkon me 2 vende parkimi garant - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt q2627 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - sip totale:90 m2 - s... 19/04/2021 00:42... Lexo detajet..

400 Euro

Apartament me qera i pabanuar me pare dhe e rikonstuktuar 100% *** 1+1+ballkon i madh te rr. mine peza - trinity bar l cdo pajisje eshte premium ciles... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kompleksi kontakt, tirane. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. ndodhet ne nje nder komplekset m... (Premium 25.04.2021)

650 Euro

Ne Bllok Me Faturat E Perfshira Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te bllokut, ne tirane. mund te jepet per qendrim afat shkurtër ose afat gjatë dhe është 650 euro... (Premium 03.05.2021)

270 Euro 1+1 tek Drejt. e Higjenes (Amb Amerikane) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner  Jepet me qera apartament 1+1 tek drejtoria e higjenes (amb amerikane) pallat i r

270 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek drejtoria e higjenes (amb amerikane) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q2695 ... 19/04/2021 00:42... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim dhe Investim i Ri / Parket (Bere per Vete) Apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me ashensor | mobilim dhe inv

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.51 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me ashensor | mobilim dhe investim i ri | parket | i bere per vete | - ndricimi perfekt : perendim q2696 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballk... 19/04/2021 00:41... Lexo detajet..

400 Euro >>Akull i Pabanuar (1+1+Bllk -Mine Peza - TRINITY**) Investim Me Arkitekt | Parket, Veka Gjermane Dritare| 5 Min me kembe nga Qendra Apartament me qera i pabanuar me pare dhe e rikonstuktuar 100% *** 1+1+ballkon i

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament me qera i pabanuar me pare dhe e rikonstuktuar 100% *** 1+1+ballkon i madh te rr. mine peza - trinity bar l cdo pajisje eshte premium cilesi akoma ne qese l me parket cilesor l dyer dritare tripleks xham veka gjermane | 0 zhurma nga jashte... 19/04/2021 00:41... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim