shitje shpie tirane

 Online 161 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore | te gj... 24/11/2020 16:52... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek rruga e kosovareve (intermedica) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | banesa eshte e mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mire | orientim perfekt | dhome gjumi e bere me poros... 24/11/2020 20:16... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apt 2+1+2ballkone (109 m2) direkt me pamje nga parku i gjelberuar i eleonores ( kodra e diellit) | ka vetem 2 vite si shtepi ( investim i ri) | bere si per vete | kuzhina fantastike, pajisje marka "bosch" | dhomat e gjumit te bollshme te dyja... 24/11/2020 13:50... Lexo detajet..

170 Euro
Jepet me qera gazonjere perball Dejliorgjit Rruga kavajes : 170€ Jepet me qera gazonjere perball dejliorgjit rruga kavajes 
cmimi 200 mije leke

170 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera gazonjere perball dejliorgjit rruga kavajes cmimi 200 mije leke ne muaj siperfaqja 37 m2 kati 2 ka dhe parkinge i perfshir ne cmim... 25/11/2020 23:31... Lexo detajet..

350 Euro
Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise ne Tirane (ID 4211541) Property id : 4211541
rr. mine peza, prane prokurorise, jepet me qera apartamen

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4211541 rr. mine peza, prane prokurorise, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 72 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, me dritare, ballkon, orientim me diell. je... 25/11/2020 23:31... Lexo detajet..

400 Leke
Apartament me Qera 2+1 Komuna Parisit Jepet me qera apartament 2 plus 1 ,105 meter katror , kati i tete , kompleksi

400 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2 plus 1 ,105 meter katror , kati i tete , kompleksi ‘kika’ , rruga ‘komuna e parisit’ , e kompletuar . jepet vetem per famifjare dhe jo me pak se 1 vit . tarifa 350 euro ne muaj !... 25/11/2020 23:30... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qira apartament 2+1 te kompleksi Panorama 600 € Jepet me qira apartament 2+1 te kompleksi panorama!
apartamenti ndodhet ne nje

600 Euro

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te kompleksi panorama! apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones jordan misja,kompleksi panorama. ndodhet ne katin e 11 te njerit nga hyrjet e kompleksit panorama. apartamenti ka nje siperfaqje prej... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

33,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e dyte te nje vile, prane Big Market tek Komuna e Parisit! Jepet me qera apartament 1+1 te komuna e parisit.
apartametni ndodhet ne katin

33,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te komuna e parisit. apartametni ndodhet ne katin e dyte. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit! Jepet me qera apartament 2+1 te kodra e diellit.
apartametni ndodhet ne katin e

350 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te kodra e diellit. apartametni ndodhet ne katin e peste. eshte i mobiluar shume mire ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir! Jepet me qera apartament 2+1 ne astir.
apartametni ndodhet ne katin e trete pal

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne astir. apartametni ndodhet ne katin e trete pallat i ri me ashensor. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira apartament 2+1 te Delijorgji Jepet me qira apartament me organizim 2+1.
ndodhet ne pallat te ri tek kompleks

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament me organizim 2+1. ndodhet ne pallat te ri tek kompleksi delijorgji, organizohet ne sonxhorno ,2 dhoma gjumi,1 garderobe, 2 tualete, verande. per me teper detaje kontaktoni.... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

260 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Ne Unaze te Re! Jepet me qera apartament 2+1 ne unaze te re, afer oslos.
apartametni ndodhet ne

260 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne unaze te re, afer oslos. apartametni ndodhet ne katin e shtate palllat i ri me ashensor. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

340 Euro

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopi... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet Ap 1+1 Ne Bllok Pran Librit Universitar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut pran librit universitar me mundesi parkimi ... (Premium 20.12.2020)

1,300 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ( + 1 Post Parkimi ) me arredim Luksoz • sheshi skëndërbej,  në qendër të tiranës,  jepet me qira apartam

1,300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
170 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

• sheshi skëndërbej, në qendër të tiranës, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete ( + post parkimi ) me arredim modern. apartametni ndodhet në katin 7 të një pallati prestigjoz ( godina albsig ) dhe ofron pamje fantastike e ... 25/11/2020 23:26... Lexo detajet..

240 Euro Super ap 1+1 tek astiri afer reifeissen bank Apartmenti 1+1, tek astiri ( afer reifeissen bank) kati i 6-te , i mobiluar me t

240 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartmenti 1+1, tek astiri ( afer reifeissen bank) kati i 6-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 240€... 25/11/2020 23:26... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit.
apartametni ndodhet ne katin

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit. apartametni ndodhet ne katin e dyte. ambjente te mireorganizuara dhe mobilim shume te mire. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:26... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me qira tek Fusha E Aviacionit Jepet apartament 2+1 me qira tek fusha e aviacionit. 
apartamenti ndodhet ne ka

400 Euro

Laprake | Tirane (2.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira tek fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne kat te 3 te nje ndertimi te ri. i sapoarreduar dhe i pabanuar me pare.... 25/11/2020 23:26... Lexo detajet..

245 Euro APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA NE ASTIR 30,000 ALL Ofrohet per qira apartament 2+1 per qira ne astir.apartamenti organizohet ne nje

245 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Ofrohet per qira apartament 2+1 per qira ne astir.apartamenti organizohet ne nje kooridor shprendares i cili ben shprendarjen e dhomave.organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen te bollshme,dy dhoma gjumi,nje tualet edhe 1 ballkon . ofr... 25/11/2020 23:26... Lexo detajet..

1,300 Euro Jepet super apartament 3+1 prane kospshtit zoologjik Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial.

1,300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. eshte totalisht i mobiluar. perbehet nga nje ambient i madh ndenje me oxhak druri funksional i cili ngroh gjithe shtepine nepermjet sistemit me kalorifere. ka 3 dhoma gj... 25/11/2020 23:08... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 2+1 te fresku (e mobiluar) Apartamenti ka superpamje nga tirana. ndodhet te fresku prane teleferikut. palla

300 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ka superpamje nga tirana. ndodhet te fresku prane teleferikut. pallat i ri, kompleks i miradministruar palllatesh. kati 5 me ashensor. eshte i mobiluar dhe me kondicioner. ... 25/11/2020 23:06... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo • apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallati ekzistues 5 k

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

• apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallati ekzistues 5 katesh. hyrja organizohet ne 1 dhome gjumi matrimoniale, sallon me kuzhine te veçuar, dhe 1 tualet. aprtamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha ... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qera Apartament 1+1 në Bllok • apartamenti pozicionohet ne zonen e bllokut, prane sheshit wilson. ndodhet

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

• apartamenti pozicionohet ne zonen e bllokut, prane sheshit wilson. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti ka siperfaqe 80 m2, me nje organizim komod dhe spacioz, i perbere nga soxhorno, ku... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

350 Euro

100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Cdo gje me perkujdesje dhe shume shije ne apartamentin 2+1+ballkon ne vasil shanto (keshi ri) zone perfekte | ** para 1 viti bere i gjithe mobilimi ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera tek 21 dhjetori e mobiluar. ... (Premium 15.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek stadiumi dinamo me nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti perbehe... (Premium 30.11.2020)

100 Euro Vile 3 Kateshe multifunksionale per Qera! Me akses ne rruge kryesore vila eshte e pershtashme si ambient komercial si psh

100 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (6.21 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Me akses ne rruge kryesore vila eshte e pershtashme si ambient komercial si psh banke, klinike mjekesore ose dentare, poste, call center, dyqan ose shoqata te ndryshme. ofrohet vile 3 kateshe me oborr perpara viles i shtruar dhe i pershtatshem pe... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

1,500 Euro Jepet me qira Vile 4-Kateshe me 600 m2 siperfaqe ndertimore ne rrugen Fuat Toptani Tirane Jepet me qira vile 4 kateshe me 600 m2 siperfaqe ndertimore dhe 500 m2 trual- ko

1,500 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
600 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira vile 4 kateshe me 600 m2 siperfaqe ndertimore dhe 500 m2 trual- kopesht i gjelberuar me dy hyrje te vecanta ne rrugen fuat toptani tek vilat gjermane ne tirane.vila organizohet: kati i pare eshte garazh + magazine me 2 tualete qe mund t... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

24,000 Leke Jepet me qera 1+1 , I mobiluar Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar

24,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (70.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 tek Kristal Center! Jepet me qera apartament 1+1 te kristal center.
apartametni ndodhet ne katin e

30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
46 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te kristal center. apartametni ndodhet ne katin e trete. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon me pamje komplet nga kopshti botanik (super lokacion) pallat i ri me ashensor | banese e mobiluar / kuzhine e re ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek myslym shyri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2, ku eshte i perbere nga 1 sallon, kuzhina, 1 dhome gjumi dhe 1 t... (Premium 30.11.2020)

400 Euro

Apartamet 2+1 Me Qira Tek Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamet 2+1 me qira tek rr myslym shyri! siperfaqja e apartamentit eshte 62 m2 . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, ne nje l... (Premium 30.11.2020)

17,000 Leke Jap shtepi me qera Jap shtepi me qera ne zonen e kinostudios, shtepia eshte 1 plus 1 ,private e mo

17,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jap shtepi me qera ne zonen e kinostudios, shtepia eshte 1 plus 1 ,private e mobiluar me te gjitha kushtet. kati 2 . ... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

350 Euro jepet me qera apartament 2+1 te liqeni i thate Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i pabanuar me pare. perbehet nga 1 a

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i pabanuar me pare. perbehet nga 1 ambient shume i bollshem ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. vendoset ne katin 4 me ashensor... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

1,000 Euro jepet 2+1 i mobiluar te liqeni artificial Apartamenti ndodhet te nobis. 2+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon . vendoset kati 7. t

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet te nobis. 2+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon . vendoset kati 7. totalisht i mobiluar... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim