shpi me qera n rr e dibr s 

 Online 383 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 383 lexues | 12 njoftime ne pritje
500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 09.02.2020)

450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne super vendodhje (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | konidiconer | planimetri sh... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1+1+ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me sur... (Premium 31.12.2019)

200 Euro
Apartament me qera ne Golem(buze detit) I vlefshem deri ne ne fillim te qershorit. Pagesa mujore

Apartament Me Qera Ne Golem(buze Detit)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

I vlefshem deri ne ne fillim te qershorit. pagesa mujore... 09/12/2019 17:07... Lexo detajet..

1,200 Euro
Qera,Vilë,Selitë(future13488) Vila ndodhet në zonën e Selitës,ngjitur me Mobileri Shaga. Informacion mbi Vi

Qera,vilë,selitë(future13488)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet në zonën e selitës,ngjitur me mobileri shaga. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh dhe një bodrum • kati 1, 110m2 • kati 2, 110m2 •bodrum 110m2 •oborr 250 m2 • vend parkimi. organizimi i brendshëm: • 3 dhoma gj... 09/12/2019 17:02... Lexo detajet..

350 Euro
Apartament 1+1 me qera, 21 Dhjteori, Rruga Frosina Plaku ne Tirane 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2

Apartament 1+1 Me Qera, 21 Dhjteori, Rruga Frosina Plaku Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21 dhjetori, rruga frosina plaku, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 5 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. jepet me ... 09/12/2019 16:57... Lexo detajet..

700 Euro Apartamente 2+1 me qera Tek Tegu, te Rezidenca Sunrise ne Tirane (ID 4221656) Property ID : 4221656

Tek Tegu, te Rezidenca Sunrise, jepet me qera Apartamen

Apartamente 2+1 Me Qera Tek Tegu, Te Rezidenca Sunrise Ne Tirane (id 4221656)

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4221656 tek tegu, te rezidenca sunrise, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, kati 2, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 80 m², i gjithe shtepia me parket, kondicioner, tualet, o... 09/12/2019 16:48... Lexo detajet..

350 Euro Tiranë, jap me qira apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 350 Euro (Rr. Don Bosko, pranë Vizion Plus) Jepet apartament me qira 1+1+ bllk+garazh
Çmimi: 350 Euro/muaj
Rr. Don Bosko,

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 1+1+blk Kati 3, 70 M² 350 Euro (rr. Don Bosko, Pranë Viz

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qira 1+1+ bllk+garazh Çmimi: 350 euro/muaj rr. don bosko, pranë vizion plus apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri 9- katësh sipërfaqe 70 m² dhomë sallon kuzhinë tualet ballkon parkim • a... 09/12/2019 16:40... Lexo detajet..

350 Euro Tiranë, jap me qira apartament 1+1 Kati 7, 70 m² 350 Euro (Rr. Myslym Shyri) Jepet me qira apartament 1+1+ Bllk
Çmimi: 350 Euro/muaj
Pranë ''My

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 1+1 Kati 7, 70 M² 350 Euro (rr. Myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 1+1+ bllk Çmimi: 350 euro/muaj pranë ''myslym shyri''. apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri 9- katësh sipërfaqe 70m² dhomë sallon kuzhinë tualet ballkon • apartamenti është ... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

350 Euro Tiranë, jap me qira Vile 1+1+BLK Kati 3, 75 m² 350 Euro (Pranë Kompleksit Dinamo) Jepet me qira kat vile 1+1+parkim
Çmimi: 350 Euro/muaj
Pranë Kompleksit Dina

Tiranë, Jap Me Qira Vile 1+1+blk Kati 3, 75 M² 350 Euro (pranë Kompleksit Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira kat vile 1+1+parkim Çmimi: 350 euro/muaj pranë kompleksit dinamo apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një vile 3 katëshe. sipërfaqe 75m² dhomë sallon kuzhinë tualet ballkon parkim • apartamenti është i organi... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

35,000 Leke Tiranë, jap me qira apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 35.000 Leke (Rr. 5 Maji) Jepet me qira apartament 2+1+Bllk
Çmimi: 35.000 Lekë/muaj
Rr. 5 Maji
Aparta

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M² 35.000 Leke (rr. 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+bllk Çmimi: 35.000 lekë/muaj rr. 5 maji apartamenti ndodhet në katin e 4-rt të një pallati të ri 9- katësh sipërfaqe 100 m² 2 dhoma sallon kuzhinë tualet ballkon • apartamenti është i organizuar si... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

350 Euro Tiranë, jap me qira apartament 1+1 Kati 5, 60 m² 350 Euro (Pranë Ministrisë së Drejtësisë) Jepet me qira apartament 1+1
Çmimi: 350 Euro/muaj
Pranë Ministrisë së Drej

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 1+1 Kati 5, 60 M² 350 Euro (pranë Ministrisë Së Drejt

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 Çmimi: 350 euro/muaj pranë ministrisë së drejtësisë apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues sipërfaqe 60 m² dhomë sallon kuzhinë tualet • apartamenti është i organizuar si... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

250 Euro

Zogu i zi, prane ring center, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 50 m2, kati 8 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gj... (Premium 10.12.2019)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone (95 m2) tek ish ekspozita - zone perfekte | pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e... (Premium 31.12.2019)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ring Centre (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

400 Euro Tiranë, jap me qira apartament 2+1+BLK Kati 2, 115 m² 400 (Zogu i Zi) Jepet me qira apartament 2+1+ 2
Çmimi: 400 Euro/muaj
Tek Zogu i Zi prane Logo

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 2+1+blk Kati 2, 115 M² 400 (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

35,000 Leke Tiranë, jap me qira apartament 3+1 Kati 4, 90 m² 35.000 Lekë (Tek Ambasada Kineze) Jepet me qira apartament 3+1+Bllk
Çmimi: 35.000 Lekë (i pa diskutueshëm),dy

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 3+1 Kati 4, 90 M² 35.000 Lekë (tek Ambasada Kineze)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+bllk Çmimi: 35.000 lekë (i pa diskutueshëm),dy muaj parapagim. tek ambasada kineze . apartamenti ndodhet në katin e 4-rt, pallat ekzistues . • apartamenti është i organizuar si më poshtë: sallon ndenje, kuzh... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

30,000 Leke Tiranë, jap me qira apartament 1+1+BLK Kati 2, 60 m² 30.000 Leke (Rr. 5 Maji) Jepet me qira apartament 1+1+ Bllk
Çmimi: 30.000 Lekë/muaj
Rr. 5 Maji
Apart

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 1+1+blk Kati 2, 60 M² 30.000 Leke (rr. 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1+ bllk Çmimi: 30.000 lekë/muaj rr. 5 maji apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri 9- katësh sipërfaqe 60 m² dhomë sallon kuzhinë tualet ballkon • apartamenti është i organizuar si... 09/12/2019 16:39... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4221627) Property ID : 4221627

Tek Stadiumi Dinamo, jepet me qera Apartament 2+1 ne pa

Apartament 2+1 Me Qera Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4221627)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221627 tek stadiumi dinamo, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri , kati 4 me ashensor, siperfaqe 78 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kondicioner, tualet, 2 ballkone, orientim me diell. jepet me qera 600 eur... 09/12/2019 16:38... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Kompleksi Kolombo! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, ne nje zone te qete te Ti

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Kolombo!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, ne nje zone te qete te tiranes dhe ofron facilitete ne jeten e perditshme si: kopshte, cerdhe, shkolla, supermarkete. per me teper informacion, na kontaktoni.... 09/12/2019 16:26... Lexo detajet..

2,000 Euro Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 700 m² 2.000 Euro (Rruga Siri Kodra) Jepet me qera vilë tek rruga "Siri Kodra". Vila ka strukturë 3 katë

Tirane, Jap Me Qera Vile 3 Katshe 700 M² 2.000 Euro (rruga Siri Kodra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
700.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera vilë tek rruga "siri kodra". vila ka strukturë 3 katëshe. banesa ka sipërfaqe totale 700 m2, është e organizuar në 17 dhoma dhe 5 tualete . vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. orientimi i mië bën të mundur që ... 09/12/2019 16:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

2,000 Euro

75,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia(future13447) Apartamenti ndodhet te Casa Italia . Informacion mbi Apartamentin: • Sipërfaq

Shitet,apartament 3+1,casa Italia(future13447)

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet te casa italia . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2•kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •3 dhoma gjumi • tualeti • salloni •ballkoni. cilësime të tjera... 09/12/2019 16:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

30,000 Leke Apartament 1+1 per qira ne Laprake. Jepet per qira apartament 1+1 tek Kupola ne Laprake. Apartamenti eshte i vendosu

Apartament 1+1 Per Qira Ne Laprake.

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 1+1 tek kupola ne laprake. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 2 te nje pallati te ri ne kete zone. i mobiluar me te gjithe aksesoret per nje jetese sa me komode dhe te qete. 2 kondicioner. tv led. orientim jug e ben ate... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

550 Euro JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE KONTAKT Apartamenti ndodhet ne Rezidencen Alba.
Apartamenti ka nje siperfaqe te 121,6m2

Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira Prane Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne rezidencen alba. apartamenti ka nje siperfaqe te 121,6m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje goxha te madhe bashk me kuzhinen , 2 tualete ,dhe nje ballkon te madh. apartamenti eshte i investuar shume mire ... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

220 Euro

Apt 1+1 (67 M2) Mine Peza (qender) I Pershtatshem Per Banim Ose Si Ambient Biznesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza (qender) per banim ose per ambient biznesi, i rikonstruktuar, me hapesire te bolleshme | planimetri t... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

550 Euro JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE KONTAKT Apartamenti ndodhet ne Rezidencen Alba.
Apartamenti ka nje siperfaqe te 121,6m2

Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira Prane Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne rezidencen alba. apartamenti ka nje siperfaqe te 121,6m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje goxha te madhe bashk me kuzhinen , 2 tualete ,dhe nje ballkon te madh. apartamenti eshte i investuar shume mire ... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

549 Euro JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA Apartamenti 2+1 ndodhet ne kompleksin kontakt.
Super Apartament i mobiluar ne

Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti 2+1 ndodhet ne kompleksin kontakt. super apartament i mobiluar ne me nyre te shkelqyer me shume shije ! jepet i mobiluar... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

500 Euro Rruga Fortuzi, Jepet me Qira Apartament 2+1! Jepet me qira apartament 2+1 me ne rrugen Fortuzi, nje nga zonat kryesore te Ti

Rruga Fortuzi, Jepet Me Qira Apartament 2+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

jepet me qira apartament 2+1 me ne rrugen fortuzi, nje nga zonat kryesore te tiranes per pozicionin strategjik ku ndodhet. afersia me qendren nga njera ane, dhe me unazen e qytetit nga ana tjeter, e ben zonen lehtesisht te aksesueshme. apartamenti n... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

420 Euro Kopshti Botanik, Apartament 1+1 me Qira, me pamje fantastike! Jepet apartament 1+1, me qira, 67 m2, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet n

Kopshti Botanik, Apartament 1+1 Me Qira, Me Pamje Fantastike!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1, me qira, 67 m2, tek kopshti botanik. apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. ndodhet ne katin e katert te nje pallati me gjashte kate, i ndertuar ne vitin 2010, te pajisur me ashensor. eshte... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

350 Euro

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Qetesi

Kodra e Diellit | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (kodra e diellit) zone e preferuar dhe e qete | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hap... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

500 Euro

Super Apartament 2+1+2 Te Sheshi Willson, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek sheshi willson ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. organizohet ne sallon n... (Premium 06.01.2020)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

450 Euro

Prane myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire nderti... (Premium 09.01.2020)

350 Euro Jepet me qira Apartament 3+1+2 tek Prokuroria! Apartamenti ndodhet ne nje godine te re me ashensor.
Organizohet ne nje sallon

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Prokuroria!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje godine te re me ashensor. organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete me ajrim natyral, korridor dhe ballkon. apartamenti ka nje mobilim komod dhe funksional. per me teper in... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT ME QIRA NE DON BOSKO! Apartamenti eshte 2+1 ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodh

Apartament Me Qira Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 2+1 ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ne zonen e don boskos prane market viva. apartamenti eshte i organizuar ne nje sonxhorno, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

300 Euro Ne Zog te Zi, prane Ring Center jepet me qira apartament 1+1. Ne Zog te Zi, prane Ring Center jepet me qira apartament 1+1. Sip 72 m2. Kati 7.

Ne Zog Te Zi, Prane Ring Center Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne zog te zi, prane ring center jepet me qira apartament 1+1. sip 72 m2. kati 7. pallat i ri. apartament i kompletuar me cdo gje. cmimi: 300 euro... 09/12/2019 16:04... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim