shpija me qira ferizaj 

 Online 258 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
250 Euro

Super vendodhje (blv. zogu i - sigali - qender) apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha orendite e nevojeshme | kondicioner dhe pajisje elektroshtepiak... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Prane 21 dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. apartamenti eshte inv... (Premium 05.05.2021)

350 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro
OKAZION!Super apartament 2+1 me qira tek Rruga e Kavajes. Super apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, afer me Polikliniken. 
Apartamenti or

Okazion!super Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga E Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament 2+1 tek rruga e kavajes, afer me polikliniken. apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje te madhe , kuzhina, dhoma martimoniale, dhoma e femijeve dhe tualeti. i mobiluar ne menyre bashkekohore me nje siperfaqe prej 70 m2. ... 03/06/2020 18:59... Lexo detajet..

35,000 Leke
Apartament 2+1 tek Rruga Fortuzi . 350 mije leke. Apartament 2+1 me qira tek Rruga Fortuzi.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar,

Apartament 2+1 Tek Rruga Fortuzi . 350 Mije Leke.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira tek rruga fortuzi. apartamenti eshte i rikonstruktuar, me nje siperfaqe prej 60m2, kati i 4. cmimi: 350 mije leke.... 03/06/2020 18:59... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Hotel Mondial. 300€ Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Hotel Mondial ,tek 21 Dhjetori.
Ndodhet ne

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Hotel Mondial. 300€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa hotel mondial ,tek 21 dhjetori. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me siperfaqe 74m2. cmimi : 300€ ... 03/06/2020 18:58... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Durresit . 350 mije leke Jepet me qera apartament 2+1 . 
Apartamenti eshte i gjithi I mobiluar , ndodhet

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Durresit . 350 Mije Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 . apartamenti eshte i gjithi i mobiluar , ndodhet ne katin e 2-të . siperfaqja e tij eshte 80m2. adresa : rruga e durresit, prane hotel colosseo. cmimi: 350 mije leke... 03/06/2020 18:58... Lexo detajet..

400 Euro Apartament i pabanuar me pare te stacioni i Trenit 400€ Jepet me qera apartament 2+1 85 m2 te stacioni i trenit te kompleksi usluga. Apa

Apartament I Pabanuar Me Pare Te Stacioni I Trenit 400€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 85 m2 te stacioni i trenit te kompleksi usluga. apartameti eshte i mobiluar dhe i arreduar me arktiekt , i mobiluar ne menyre moderne e bashkohore, pallat i ri me ashensor kati i 7. cmimi 400€... 03/06/2020 18:50... Lexo detajet..

400 Euro Super apartament te Bulevardi Zogu I (Usluga) Jepet me qera 2+1 apartament te Bulevardi zogu I te usluga. Apartamenti eshte pl

Super Apartament Te Bulevardi Zogu I (usluga)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera 2+1 apartament te bulevardi zogu i te usluga. apartamenti eshte plotesisht i mobiluar ne menyre moderne e bashkohore, i arreduar me arkitekt dhe i pabanuar me pare. pallat i ri me ashensor kati i 7. cmimi 400€... 03/06/2020 18:50... Lexo detajet..

400 Euro Super apartamente me qera te myslym shyri 1+1/2+1/3+1 Jepen apartamente me qeta te myslym shyri me siperfaqe dhe tipologji te ndryshme

Super Apartamente Me Qera Te Myslym Shyri 1+1/2+1/3+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen apartamente me qeta te myslym shyri me siperfaqe dhe tipologji te ndryshme 1+1/2+1/3+1, apartamentet plotesishte ne mobiluara ne menyre moderne e bashkohore cdo gje e re dhete pabanuara, te arreduara me arkitekt, pallat i ri 2020.... 03/06/2020 18:50... Lexo detajet..

24,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA BASHKUAR Jepet me qira apartament 1+1 me sip 61m² ne katin e 5 te nje pallati egzistues

Apartament 1+1 Me Qera, Shkolla Bashkuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me sip 61m² ne katin e 5 te nje pallati egzistues pa ashensor, rr. njazi meka, prane big market. ambienti organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, dhom gjumi, tualet. apartamenti eshte i mobiluar, me tarrace te t... 03/06/2020 18:10... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Elbasanit. 350 mije leke 🔥 Jepet apartament 1+1 per qira tek Rruga e Elbasanit.
Apartamenti eshte i gjith

Apartament 1+1 Per Qira Tek Rruga E Elbasanit. 350 Mije Leke 🔥

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 per qira tek rruga e elbasanit. apartamenti eshte i gjithi i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me nje siperfaqe prej 71m2 cmimi: 350 mije leke .🔥 ... 03/06/2020 18:10... Lexo detajet..

300 Euro

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri(pas Karburantit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,banjo. apartamenti ndodhet ne nje pallat te m... (Premium 17.11.2020)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke Tiranë jepet me Qira 2+1 në Qendër Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+Tualete në Qendër.
Rruga Barikadave, Busti

Tiranë Jepet Me Qira 2+1 Në Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tiranë jepet me qira 2+1+ballkon+tualete në qendër. rruga barikadave, busti vojo kushi, apartament me sipërfaqe 65m2, kati 3, i mobiluar, pallat i vitit 1995, pa ashensor. cmimi 30.000lek apartamenti jepet dhe me qira për kontrata afatshkurtër... 03/06/2020 18:09... Lexo detajet..

380 Euro Tiranë Apartament 2+1Për Qira Kopshti Botanik Tiranë jepet me qira dhe shitet 2+1+Guzhinë vecmas+2Ballkone+2Tualete me drita

Tiranë Apartament 2+1për Qira Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë jepet me qira dhe shitet 2+1+guzhinë vecmas+2ballkone+2tualete me dritare kopshti botanik. pranë kopshtit botanik, mes ajrit të pastër ndodhet apartamenti me sipërfaqe 112m2 kati 2 e mobiluar me të gjitha të reja e pabanuar më parë. ... 03/06/2020 18:09... Lexo detajet..

250 Euro Super ap 1+1 te kodra e diellit Apartament 1+1 te kodra e diellit(te rruga bill klinton)e mobiluar me gjothcka p

Super Ap 1+1 Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te kodra e diellit(te rruga bill klinton)e mobiluar me gjothcka per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

900 Euro Super ap 2+1 tek kodra e diellit ( rezidenza 2 ) e Apartament 2+1 te kodra e diellit(kodra e diellit 2) E mobiluar ne menyre modern

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenza 2 ) E

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(kodra e diellit 2) e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet.e pa banuar me pare! per me teper na kontaktoni ne numrin 355682567777 cmimi 900 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

500 Euro Super ap 2+1 te 21-shi tek mondiali Apartament 2+1 te 21 dhjetori(tek mondiali)e mobiluar ne menyre moderne me te gj

Super Ap 2+1 Te 21-shi Tek Mondiali

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te 21 dhjetori(tek mondiali)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro te perfshire dhe nje post parkingu(cmimi pak i negociushem)... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 2+1 tek kodra e diellit ( rezidenca 2 ) Apartament 2+1 tekodra e diellit REZIDENCA 2,e mobiluar ne menyre moderne me te

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 tekodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

650 Euro Super ap 2+1 tek rruga kosovarve ( liqeni ) Apartament 2+1 te Rruga e kosovareve(afer liqenit artificial)e mobiluar ne menyr

Super Ap 2+1 Tek Rruga Kosovarve ( Liqeni )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te rruga e kosovareve(afer liqenit artificial)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

370 Euro Super ap 1+1 tek stacioni trenit ( hafer hipotekes ) Apartament 1+1 tek stacioni i trenit(afer hipotekes e mobiluar me te gjitha kush

Super Ap 1+1 Tek Stacioni Trenit ( Hafer Hipotekes )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 tek stacioni i trenit(afer hipotekes e mobiluar me te gjitha kushtet ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 1+1 ne don bosko ( hotel gjeli ) Apartament 1+1 ne Don bosko(prane hotel gjelit)e mobiluar ne menyre moderne me t

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Hotel Gjeli )

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne don bosko(prane hotel gjelit)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 356682567777 cmimi 350 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Duplex Me Qera 2+1, Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira duplex me siperfaqe 100m2.duplexi ndodhet ne rr.urani pano mbrapa 15 katshit ne qender , hyrja ndodhet ne kati e 2 banim pallat i ri me ... (Premium 25.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

250 Euro Super ap 2+1 ne astir ( tek lokal british ) Apartament 2+1 ne astir(tek lokal british)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i

Super Ap 2+1 Ne Astir ( Tek Lokal British )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 ne astir(tek lokal british)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 8-te banim cmimi 250 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

480 Euro Super ap 2+1 te 21-shi ( kompleksi magnet ) Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te g

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Kompleksi Magnet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 9-te banim,siperfaqe 100 m,cmimi 480 euro... 03/06/2020 18:08... Lexo detajet..

400 Euro Komuna Parisit , apartament 2+1 me qera Tek Komuna Parisit , prane kompleksit Kika 2 , jepet me qera apartament 2+1 i sa

Komuna Parisit , Apartament 2+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek komuna parisit , prane kompleksit kika 2 , jepet me qera apartament 2+1 i sapo mobiluar . apartamenti ka nje siperfaqje te bollshme prej 112m2 i organizuar ne sallon te madh +kuzhine, koridor lidhes me dhomat, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 1 ballkon ... 03/06/2020 18:07... Lexo detajet..

600 Euro 2+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit me qira apartament 2+1 ne zonen e 21 Dhjetorit perballe OSLO Bar.
Ka nje siper

2+1 Me Qira Ne Zonen E 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

me qira apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit perballe oslo bar. ka nje siperfaqe prej 97 m2. ndodhet ne katin e 5. ka nje mobilim shume modern, cdo dhome eshte e shtruar me parket.... 03/06/2020 18:07... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

30,000 Leke

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plot... (Premium 12.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

300 Euro 1+1 prane Myslym Shyrit me qira ndodhet buze rruges Muhamet Gjollesha, prane 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit.
Po

1+1 Prane Myslym Shyrit Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndodhet buze rruges muhamet gjollesha, prane 21 dhjetorit dhe myslym shyrit. pozicionohet ne kat te 3, ne nje pallat ekzistues. orientuar nga perendimi. perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 tualet, 1 ballkon... 03/06/2020 18:07... Lexo detajet..

450 Euro Komuna e Parisit,big market Jepet apartament shume i bukur 
Arredim modern 
Cdo gje e Re ne qese
Pamje fa

Komuna E Parisit,big Market

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament shume i bukur arredim modern cdo gje e re ne qese pamje fantastike zone e qete dhe shume e preferuar ... 03/06/2020 18:07... Lexo detajet..

180 Euro Gasoniere shume e mire tek Rruga Gjon Milli. 180€ Gasoniere shume e mire me qera tek Rruga Gjon Mili , Muhamet Gjollesha.
Ndodhet

Gasoniere Shume E Mire Tek Rruga Gjon Milli. 180€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gasoniere shume e mire me qera tek rruga gjon mili , muhamet gjollesha. ndodhet ne katin e pare , e mobiluar teresisht. ambjent komod, me nje siperfaqe prej 46 m2. cmimi: 180€... 03/06/2020 18:07... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim