sht pi me qira 

 Online 196 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
500 Euro

tek kompleksi kika 2 jepet super apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te teknik dhe te 7-te banimit te nje pallati 8-katesh. orga... (Premium 05.05.2021)

280 Euro

Ne Vasil Shanto - 2+1+bllk, I Kompletuar + Me Parket | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Funksionale

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ne vasil shanto - 2+1+bllk, i kompletuar + me parket | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | vendodhja eshte shume e preferuar - afe... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

300 Euro
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr Pro+15789
Apartamenti ndodhet në Myslym Shyr, tek Drejtoria e Policisë.
Info

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pro+15789 apartamenti ndodhet në myslym shyr, tek drejtoria e policisë. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 80m2. • kati 4. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi i vecuar. • 2 dhoma gjumi. • tualet. detaje te t... 03/07/2020 16:41... Lexo detajet..

350 Euro
Apartament 1+1 per qera tek Pazari i Ri! Jepet me qira apartament 1+1 tek Pazari i Ri! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t

Apartament 1+1 Per Qera Tek Pazari I Ri!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek pazari i ri! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me dy ashensore. eshte i orientuar ne drejtimin perendim, qe mundeson ndricimin natyral gjate gjithe dites.. eshte i organizuar ne... 03/07/2020 16:39... Lexo detajet..

420 Euro
Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit Pro+16565
Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit.
Informacion mbi apartament

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Pro+16565 apartamenti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 78 m2 • kati 10 • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballkon • detaje të tjera: • i investu... 03/07/2020 16:39... Lexo detajet..

1,700 Euro Qera, Duplex, Pazari I Ri OPP15606
Duplexi ndodhet ne zonën e Pazarit te ri. Informacione mbi duplexin :

Qera, Duplex, Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Opp15606 duplexi ndodhet ne zonën e pazarit te ri. informacione mbi duplexin : • sipërfaqja totale : 300m2. • kati 6 -7. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi i vecuar. • 2 dhoma gjumi te bollshme. • 3 garderoba. • 2 tuale... 03/07/2020 16:39... Lexo detajet..

550 Euro Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji Pro+16557 
Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji.
Inf

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pro+16557 apartamenti ndodhet tek rruga e kavajës, kompleksi delijorgji. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 119 m2 • kati 5 kompleksi deliorgji • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete •... 03/07/2020 16:39... Lexo detajet..

330 Euro 21 Dhjetori jepet me qira apartament 1+1. Jepet me qira apartament 1+1,i pozicionuar ne zone me shume mundesi facilitetesh

21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1,i pozicionuar ne zone me shume mundesi facilitetesh.organizim shume i mire dhe mobilim bashkekohor.siperfaqe e konsiderueshme me drite dhe diell dhe tejet e rehatshme.per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.... 03/07/2020 16:38... Lexo detajet..

330 Euro Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te 21 Dhjetori Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore prane 21 Dhjetori

Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore prane 21 dhjetorit . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor . per me shume informacion , na kontaktoni !... 03/07/2020 16:38... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PAZAR TE RI Apartamenti eshte i sapo mobiluar ndodhet ne pallat me ashensor.
I pa banuar me

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Pazar Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i sapo mobiluar ndodhet ne pallat me ashensor. i pa banuar me perpara.... 03/07/2020 16:37... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 ne Vasil Shanto mbrapa Kesh. Jepet apartament me qera 1+1 ne Vasil Shanto mbrapa Kesh.
Apartamenti eshte i o

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Ne Vasil Shanto Mbrapa Kesh.

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ne vasil shanto mbrapa kesh. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon. pallati eshte i sapo i perfunduar me 2 ashensore,ndodhet ne zone te aksesueshme per banim.... 03/07/2020 16:37... Lexo detajet..

380 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Te Garda Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 me qera te garda ne pallat te ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe me pozicion perfekt ☑️apartamenti pe... (Premium 08.01.2021)

300 Euro

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr (rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mi... (Premium 31.12.2020)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

350 Euro Apartament me qira tek Rruga Myslym Shyri! Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne Rrugen Myslym Shyri prane Albtelecom.
Ap

Apartament Me Qira Tek Rruga Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne rrugen myslym shyri prane albtelecom. apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe gatimit, dy dhoma gjumi te bolleshme.1 tualet me sip totale 90m2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh. apartamen... 03/07/2020 16:37... Lexo detajet..

280 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA E PARISIT Apartamenti eshte bosh jepet per zyre ose banim ndodhet ne katin e pare te nje p

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte bosh jepet per zyre ose banim ndodhet ne katin e pare te nje pallati me ashensor.... 03/07/2020 16:37... Lexo detajet..

750 Euro Jepet me qira apartament luksoz 2+1+2,Kopshti Botanik! Jepet me qira apartament luksoz i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,i mire

Jepet Me Qira Apartament Luksoz 2+1+2,kopshti Botanik!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament luksoz i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,i mireadministruar, ne zone te qete dhe me ajer te paster.i organizuar ne menyre perfekte ku perfshin ambient gatimi,sallon ndenje,dhome gjumi matrimoniale,dhome gjumi me dy kr... 03/07/2020 16:36... Lexo detajet..

500 Euro Qera,Apartament 2+1,Kodra E Diellit,Tiranë. 500 € /Muaj ID: PRI+16609 Apartamenti është i pozicionuar në zonen e Kodërs së Diellit , Rruga Bill K

Qera,apartament 2+1,kodra E Diellit,tiranë. 500 € /muaj Id: Pri+16609

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e kodërs së diellit , rruga bill klinton. •informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • orientim: jug-perëndim • dokumentacioni: me certifikt... 03/07/2020 16:36... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QIRA ZYRE TE SHESHI WILLSON Apartamenti eshte 2+1+2 tualete ndodhet ne pallat me ashensor kati 4te.
Ne cmim

Jepet Me Qira Zyre Te Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte 2+1+2 tualete ndodhet ne pallat me ashensor kati 4te. ne cmim jane te perfshira taksat 15%.... 03/07/2020 16:31... Lexo detajet..

250 Euro SUPER OKAZION Qera Ap 1+1 Rr Myslym Shyri, i mobiluar SUPER OKAZION Myslym Shyri, prane Trendafilit te Bardhe, jepet me qera Ap 1+1, m

Super Okazion Qera Ap 1+1 Rr Myslym Shyri, I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Super okazion myslym shyri, prane trendafilit te bardhe, jepet me qera ap 1+1, me sip 55 m2, kati 10 me ashensor, i mobiluar, kondicioner, ballkon, tualet. cmimi 250 euro... 03/07/2020 16:25... Lexo detajet..

250 Euro OKAZION Qera Ap 1+1 Rr Kavajes, perball Kishes, i mobiluar OKAZION Ne Rrugen e Kavajes, perball Kishes, jepet me Qera Ap 1+1 ne pallat te v

Okazion Qera Ap 1+1 Rr Kavajes, Perball Kishes, I Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion ne rrugen e kavajes, perball kishes, jepet me qera ap 1+1 ne pallat te vjeter kati 2, me siperfaqe 65 m2, mobilim te ri, kondicioner, gatim vec. cmimi 250 euro... 03/07/2020 16:25... Lexo detajet..

330 Euro Apartament 1+1 me qera tek Pazari i Ri! Jepet me qira apartament 1+1 tek Pazari i Ri! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t

Apartament 1+1 Me Qera Tek Pazari I Ri!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek pazari i ri! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me dy ashensore. eshte i orientuar ne drejtimin jug, qe mundeson ndricimin natyral gjate gjithe dites.. eshte i organizuar ne nje ... 03/07/2020 16:24... Lexo detajet..

280 Euro me qira 1+1 tek Komuna e Parisit t me qira te Komuna e Parisit. Ka nje siperfaqe totale 72 m2.
Organizohet ne 2

Me Qira 1+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

T me qira te komuna e parisit. ka nje siperfaqe totale 72 m2. organizohet ne 2 ambjente 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualete dhe verande rreth 70 m2. ndodhet ne katin e pare banim ne pallat te ri me ashensor, i restauruar se fundmi. jepet bosh... 03/07/2020 16:21... Lexo detajet..

320 Euro

Ne Vasil Shanto (rr. Muhamet Gjollesha) Apartament 2+1, I Kompletuar + Parket & Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne vasil shanto (rr. muhamet gjollesha - mes 21dhjetorit dhe bllokut) zone perfekte (rr. kryesore) apartament 2+1 i kompletuar, me kondicioner dhe par... (Premium 31.12.2020)

265 Euro

2+1+kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor Me Cip | I Mobiluar

Don Bosko | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko (me shume hapesire) + 1 post parkimi privat - pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | kuzhine me vete | cdo gje funksion... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

1,500 Euro Qera, Apartament 2+1, Blloku Pro+16608
Apartamenti ndodhet në Bllok.
Informacion mbi apartamentin : • Si

Qera, Apartament 2+1, Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pro+16608 apartamenti ndodhet në bllok. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 145 m2 • kati 5 • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballkon • detaje të tjera: • orientimi j-l • i i... 03/07/2020 16:21... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 me qera Rruga Naim Frasheri afer ambasades Kineze ne Tirane Rruga Naim Frasheri, prane Ambasades Kineze, jepet me qera Apartament 2+1,  sip

Apartament 2+1 Me Qera Rruga Naim Frasheri Afer Ambasades Kineze Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga naim frasheri, prane ambasades kineze, jepet me qera apartament 2+1,  siperfaqe 80 m2, kati 5 ne pallat ekzisutes. apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, bosh me k/bufe. orientimi me diell. jep... 03/07/2020 16:21... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira apartament 3+1 Prane Kopshtit Botanik jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 140m2 . Apartam

Jepet Me Qira Apartament 3+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane kopshtit botanik jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 140m2 . apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. apartamenti ka mobilim komod dhe bashkekohore. ne nje nga zonat me te qeta dhe te ... 03/07/2020 16:19... Lexo detajet..

265 Euro 2+1+Kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor me Cip | i Mobiluar 2+1 Ne Don Bosko (Me Shume Hapesire) + 1 Post Parkimi Privat - Pallat I Ri Me As

2+1+kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor Me Cip | I Mobil

Don Bosko | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko (me shume hapesire) + 1 post parkimi privat - pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | kuzhine me vete | cdo gje funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2162 te dhenat e nd... 03/07/2020 16:15... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 me strukture shume te rregullt tek stacioni i trenit (fshn - 8 min. qendra) zone perfekte | i kompletuar me mobilim te mirembajtur | ko... (Premium 31.12.2020)

500 Euro me qira 2+1 kompleksi delijorgj + post parkimi apartament me qira 2+1 ne delijorgj bashke me post parkimi

Me Qira 2+1 Kompleksi Delijorgj + Post Parkimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament me qira 2+1 ne delijorgj bashke me post parkimi... 03/07/2020 16:13... Lexo detajet..

4,000 Leke Ndarjre qeraje 40 mij lek, durres apartament 1+1 pjeserisht e mobiljuar Ndarje qeraje 40 mij lek ne muaj personi. Ne qender te durrsit.Wifi falas shtep

Ndarjre Qeraje 40 Mij Lek, Durres Apartament 1+1 Pjeserisht E Mobiljuar

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ndarje qeraje 40 mij lek ne muaj personi. ne qender te durrsit.wifi falas shtepia pjeserisht e mobiljuar. kati 1. zone e qete per info telefononi. ... 03/07/2020 16:10... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI16601 Qera, Apartament 2+1 Komuna e Parisit, Tiranë
Apartamenti është i pozicionua

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë Pri16601

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera, apartament 2+1 komuna e parisit, tiranë apartamenti është i pozicionuar në zonën e komuna e parisiit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 orientim jug organizimi : •... 03/07/2020 16:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim