shtepi me qera

 Online 27 lexues | 26 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30,000 Leke
 Jap shtepi me qera te 21 dhjetori afer bar OSLO
Shtepia eshte e mobiluar dhe nd

30,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jap shtepi me qera te 21 dhjetori afer bar oslo shtepia eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5. cmimi 30.000 mije lek ne muaj... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jap apartament me qera 2+1.

30,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jap apartament me qera 2+1.... 04/03/2021 17:59... Lexo detajet..

500 Euro
 Property ID : 4231177

Komuna e Parisit, prane Ish Parkut te Delegacionit, jep
3+1
Dhoma|Sallon
136 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4231177 komuna e parisit, prane ish parkut te delegacionit, jepet me qira apartament 3 + 1 ne pallatin e ri, siperfaqe 136 m² , kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha modernet, 2 tualete (nje me dritare), ballkon... 04/03/2021 17:25... Lexo detajet..

170 Euro
 ambjent i kompletuar me te gjitha,kondicioner,wifi,etj.5 min nga bulevardi i ri.

170 Euro

|
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ambjent i kompletuar me te gjitha,kondicioner,wifi,etj.5 min nga bulevardi i ri.... 04/03/2021 15:31... Lexo detajet..

200 Euro
 Prane Farmacise 10 jepet me qera kati i pare i nje shtepie private , 1+1 , kati
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Prane farmacise 10 jepet me qera kati i pare i nje shtepie private , 1+1 , kati i pare, me siperfaqe 70 m2 , i rikonstruktuar . sallon ndenje . dhome gjumi , 1 banjo . shtepia eshte e mobiluar me te gjitha eleltroshtepiaket e nevojshme. jepet me q... 04/03/2021 14:32... Lexo detajet..

15,000 Leke
 Jepet apartament me qera ne fund te Rr.Transballkanike, rruga Gjergj Kastrioti p

15,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera ne fund te rr.transballkanike, rruga gjergj kastrioti perball best seller. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensore. shtepia eshte 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga rr.transballkanike. ka nje hapsire ... 04/03/2021 12:35... Lexo detajet..

19,000 Leke
 Jepet shtepi me qera 1+1dhome guzhin banjo korridor ballkon kati dyte shtepi pr

19,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1dhome guzhin banjo korridor ballkon kati dyte shtepi private 0685521758... 04/03/2021 12:24... Lexo detajet..

19,000 Leke
 Jepet me qera shtepi private kati i dyte 1+1dhome guzhine banjo koridor ballkon

19,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera shtepi private kati i dyte 1+1dhome guzhine banjo koridor ballkon cmimi 190mije lek tirante afer pallateve çabej kombinat... 04/03/2021 11:54... Lexo detajet..

320 Euro
 Jepet me qera apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet në katin
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek stadiumi dinamo. apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka një sipërfaqe totale 75 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientimi që ka i mundëson ... 04/03/2021 11:34... Lexo detajet..

15,000 Leke
 🏡 Jepet për qira kati i një shtëpie private te Ali Demi, Tiranë

🏷
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

🏡 jepet për qira kati i një shtëpie private te ali demi, tiranë 🏷 Çmimi: 15.000 leke 📐 sipërfaqe: 57 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 04/03/2021 11:06... Lexo detajet..

E Mobiluar

420 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - ultra investim me 2 garazhe perfshire *** vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional ... 03/03/2021 10:56... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 04/03/2021 14:12... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 03/03/2021 16:52... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 03/03/2021 13:27... Lexo detajet..

Bosh

380 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Zyre me qira i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete . ambienti eshte shume i pershtatshem per zyre kontabiliteti, marketimi, arkitekture, etc. per nje shoqerim ne prone me kontaktoni.... 04/03/2021 16:19... Lexo detajet..

250 Euro
Apartament 2+1 me qera mbrapa ambsades Amerikane, prane Grandit Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me hyrje me vet

250 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me hyrje me vete, totalisht e mobiluar... 05/03/2021 00:21... Lexo detajet..

30,000 Leke
APARTAMENTI 3+1 ME QERA TE FRESKU 🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk)
📍. adresa: prane policis bashkia

30,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk) 📍. adresa: prane policis bashkiake, 📐. siperfaqja: 120 m2 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0688179809. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni pershkrim... 05/03/2021 00:21... Lexo detajet..

25,000 Leke
Apartament per qera 1+1 Selit pallati me shigjeta ✅jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 
28,000 leke ne muaj 
kati 3 banim

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

✅jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 28,000 leke ne muaj kati 3 banim 📌adresa:selit ,5 minuta nga pallati me shigjeta rruga myrte zeneli ✔️apartamenti ofrohet dhe pjeserisht mobiluar me cmim 25,000 leke ne muaj, pa (sob,lavat... 04/03/2021 22:05... Lexo detajet..

3,200 Leke Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera 2+1 e mobiluar, kati 3 pallat i ri .

3,200 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shpi me qera 2+1 e mobiluar, kati 3 pallat i ri .... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

280 Euro Jepet shpi me qera Jepet me qera apartament 1+1 rruga kavajes,kati 3
perballe xhamise dine hoxha

280 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 rruga kavajes,kati 3 perballe xhamise dine hoxha cmimi 280 euro ... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

350 Euro Jepet shpi me qera Jepet me qera 2+1 100 m2 , i mobiluar cmimi 350 euro

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera 2+1 100 m2 , i mobiluar cmimi 350 euro ... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

29,000 Leke Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera 1+1 60 m2 e mobiluar kati 5 pallati ri me ashensor.

29,000 Leke

Laprake | Tirane (2.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet shpi me qera 1+1 60 m2 e mobiluar kati 5 pallati ri me ashensor.... 04/03/2021 22:03... Lexo detajet..

800 Euro Apartament te Shkolla e Baletit!! Japim me qira apartament te shkolla baletit.
apartamenti ndodhet ne nje nga zon

800 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
190 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim me qira apartament te shkolla baletit. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare dhe me te kerkuara te tiranes , 5 min larg qendres. apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , nje dhome ndenje , dy tualete dhe nje ballkon. gjith... 04/03/2021 21:25... Lexo detajet..

30,000 Leke Jap shtepi me qera Jap shtepi me qera te 21 dhjetori afer bar oslo
shtepia eshte e mobiluar dhe nd

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jap shtepi me qera te 21 dhjetori afer bar oslo shtepia eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5. cmimi 30.000 mije lek ne muaj... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me ashensor | mobilim dhe investim i ri | parket | - i pabanuar me pare dhe i bere per vete | - ndr... (Premium 31.12.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.03.2021)

450 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda ne bllok ne nje pallat shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apar... (Premium 13.03.2021)

500 Euro Jepet me qira 2+1 Rruga Kavajes 500€ Jepet me qira 2+1 
rruga kavajes 
500€/muaj 
i mobiluar

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira 2+1 rruga kavajes 500€/muaj i mobiluar ... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Fortuzi 35,000 leke Kati 4 ekzistues 
i mobiluar 
rruga fortuzi 
Çmimi:35,000 leke

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Kati 4 ekzistues i mobiluar rruga fortuzi Çmimi:35,000 leke ... 04/03/2021 20:27... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 4+1 tek Kodra e Priftit  Jepet me qera apartament i pajisur me 5 dhoma 3 tualete sallon dhe nje kuzhine

40,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.14 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament i pajisur me 5 dhoma 3 tualete sallon dhe nje kuzhine. i pershtatshem dhe per tu dhene me qera per ambjent call centeri adresa: kodra e priftit... 04/03/2021 19:58... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qera Apartament 1+1 , Rruga e Kavajes. Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes 
apartamenti ndodhet prane dor

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes apartamenti ndodhet prane dormeas ose berlintex • siperfaqja:76m2 •kati 11 •orientim :jug-lindje • i mobiluar me te gjitha paisjet dhe mobilim bashkekohor • 2 ac cmimi: 40... 04/03/2021 19:58... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira apartament 2+1 Prane Hotel Diplomat 2 350€ Jepet me qira 2+1 
kati 2 ekzistus
Çmimi:350€
jepet i mobiluar 
rruga irf

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira 2+1 kati 2 ekzistus Çmimi:350€ jepet i mobiluar rruga irfan tomini , prane hotel diplomat 2 ... 04/03/2021 19:57... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 4+1+2 PER QIRA ,PRAN STACJONIT TE TRENIT RRUGA FERIT XHAJKO Jepet me qira apartamenti 4+1+2 me siperfaqe 145m2 ne rrugen "ferit xh

35,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 4+1+2 me siperfaqe 145m2 ne rrugen "ferit xhajko" prane restorant durresit ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 4 dhoma gjumi te s... 04/03/2021 19:50... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 2+1+2 PER QERA ZOGU I ZI Jepet me qera apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 125m2 . ndodhet ne zog te zi prane

330 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 me siperfaqe 125m2 . ndodhet ne zog te zi prane ring center. organizohet nga sallon i perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar ne gjendje te mire dhe ndodhet n... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QERA 21 DHJETORI Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne 21 dhjetor prane shkolles sa

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne 21 dhjetor prane shkolles sabuadin gabrani ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR. Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

400 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Tek Kika 2 Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 1+1 per qira tek komuna e parisit ne kompleksin kika 2. hyrje me hapesire te bollshme. totalishte e arreduar ne menyre bashkekohore. ... (Premium 07.03.2021)

35,000 Leke APARTAMENT MODERN 1+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 110m2 ne rrugen teodor keko ne astir

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 110m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1... 04/03/2021 19:49... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QERA 1+1 PER ZYRA TEK 21 DHJETORI Jepet apartament me qira 1+1 per zyra ,me siperfaqe 75 m2,ndodhet tek 21 dhjetor

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 per zyra ,me siperfaqe 75 m2,ndodhet tek 21 dhjetori kati i 7 ,i nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon te madh ,dhome ,tualet ,ballkon. cmimi 350 €... 04/03/2021 19:42... Lexo detajet..

35,000 Leke VILE 3+1 ME QERA TEK REZIDENCA 3D Jepet vile private me qera 3+1, me siperfaqe 140 m2, ndodhet ne rrugen “dalip

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet vile private me qera 3+1, me siperfaqe 140 m2, ndodhet ne rrugen “dalip topi” , prane “rezidences 3d” . organizohet ne dhome ndenje te vecuar nga ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 3 ballkone , tarace , 2 vendparkime ,... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

280 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA, HARRY FULTZ Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 56 m2,
 ndodhet prane institutit har

280 Euro

Don Bosko | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 56 m2, ndodhet prane institutit harry fultz. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e kater pallat ekzistues. e mobiluar ne gjendje shume ... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

800 Euro

Apartament 3+1+2 Me Qira Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne qender tek pazari i ri, ne rrugen norbert jokl. eshte i org... (Premium 12.03.2021)

620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet super apartament per qera ne qender prane, bar piazza. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma g... (Premium 12.03.2021)

450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Komuna E Parisit, 450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. pallati eshte i mirea... (Premium 09.03.2021)

35,000 Leke APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK STADIUMI DINAMO Jepet apartament me qira,2+1,me siperfaqe 70 m2,ndodhet te stadiumi dinamo , rru

35,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira,2+1,me siperfaqe 70 m2,ndodhet te stadiumi dinamo , rruga grigor heba kati i pare i nje pallati ekzistues organizohet ne sallon ndenje+kuzhin, 2 dhoma gjumi,tualet cmimi 35.000 all... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT ME QERA 1+1 BOSH, BRRYLI Jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 62 m2, ndodhet ne rrugen “sitki ci

25,000 Leke

Brryli | Tirane (1.80 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 62 m2, ndodhet ne rrugen “sitki cico” , perball "maternitetit te ri ”. organizohet ne dhome ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . apartamenti eshte b... 04/03/2021 19:41... Lexo detajet..

380 Euro Tek Rruga e Kavajes jap me qera apartament 2+1 super mobilim! Jap me qera apartament 2+1 super mobilim tek rruga e kavajes.
ndodhet ne palll

380 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jap me qera apartament 2+1 super mobilim tek rruga e kavajes. ndodhet ne palllat ekz kati i katert. vendodhje perfekte prane te gjitha sherbimeve private e publike. per me shume informacione na kontaktoni!... 04/03/2021 19:40... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim