shtepi me qera 21 nene tereza 

 Online 222 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 222 lexues | 6 njoftime ne pritje
500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -... (Premium 09.02.2020)

300 Euro

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi abso... (Premium 31.12.2019)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

500 Euro
Stadiumi Qemal Stafa ,apartament 2+1+2+GARAZHD Perball Ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2  .Apartamenti eshte

Stadiumi Qemal Stafa ,apartament 2+1+2+garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Perball ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .apartamenti eshte organizuar ne koridor , sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 ballkone dhe 2 tualete .cdo dhome eshte e mobiluar .salloni eshte i orientuar lindje dhe 4 dritaret i mundesojne... 21/11/2019 09:44... Lexo detajet..

400 Euro
Don Bosko , apartament 2+1+2 me qera Ne Don Bosko , perball Vizion + , jepet me qera super apartament 2+1+2 me nje si

Don Bosko , Apartament 2+1+2 Me Qera

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko , perball vizion + , jepet me qera super apartament 2+1+2 me nje siperfaqje te bollshme . apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashencor . te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me elektroshtepiaket e nevoj... 21/11/2019 09:43... Lexo detajet..

500 Euro
Sheshi Willson , apartament MODERN 2+1+2 me qera  Pranë Sheshi Wilson,  Jepet me Qira Apartament me arredim komod, i pershtatshem

Sheshi Willson , Apartament Modern 2+1+2 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pranë sheshi wilson, jepet me qira apartament me arredim komod, i pershtatshem per familje ose cifte sepse ofron komoditet dhe te gjitha sherbimet. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 108 m2 i organizu... 21/11/2019 09:42... Lexo detajet..

33,000 Leke Super Apartamnt me qera Apartament me qera tek Rruga e Kavajes, i perbere nga 1 sallon,1 dhome gjumi dhe

Super Apartamnt Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament me qera tek rruga e kavajes, i perbere nga 1 sallon,1 dhome gjumi dhe taulet. i pershtatshem per 1 cift me kalamaj,ose dhe studente.... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 2+1 per qira te komuna e Parisit epet me qira apartament 3+1 i konvertuar ne 2+1 me hapesir te bollshme!
Apartam

Apartament 2+1 Per Qira Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Epet me qira apartament 3+1 i konvertuar ne 2+1 me hapesir te bollshme! apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensore. ka nje organizimi ne nje sallon kuzhine dhe studio me hapsira te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete, tre... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

550 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK KRISTAL CENTER! Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Komuna e Parisit, Tirane.
Apartamenti

Apartament 2+1 Me Qira Tek Kristal Center!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek komuna e parisit, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1 dhe ballkon, me orientim shume te mire ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. apartamenti ka nje mobilim bashkekohore, sh... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

450 Euro Jepet apartament 2+1 me qira , Don Bosko Jepet aparatment 2+1 me qira tek kompleksi Vizon Plus, Don Bosko.
Apartamenti o

Jepet Apartament 2+1 Me Qira , Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet aparatment 2+1 me qira tek kompleksi vizon plus, don bosko. apartamenti organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi dhe dy tualete si dhe dy ballkon. apartamenti ka siperfaqe totale 100 m2 ndodhet ne katin 3 banim me ashe... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 per qira prane ETC-se! Jepet me qira apartament me siperfaqe 65m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, sall

Apartament 2+1 Per Qira Prane Etc-se!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament me siperfaqe 65m2. organizohet ne dy dhoma gjumi, salloni dhe nje tualet me ajrosje natyrale. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. ndodhet ne katin e pare te ndertimit. zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese ... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

280 Euro Jepet Gazoniere me qira tek Myslym Shyri Jepet Gazoniere me qira ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, ndodhet ne ka

Jepet Gazoniere Me Qira Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet gazoniere me qira ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, ndodhet ne katin 1 perball me shkollen faik konica. gazonieria eshte totalisht e mobiluar me cmim 280 euro ku perfshihen uij dhe dritat. gazonieria ka siperfaqe 36 m2 totale. li... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

Per Here Te Pare Me Qera 2+1+2wc+3bllk+garazh, Gjigand (130 M2) Ne Don Bosko - Parket

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet per here te pare me qera apartament 2+1+2wc+3ballkone, gjigand (130 m2) ne don bosko (vizion plusi) garazh ne cmim - pallat i ri me ashensor | p... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Jepet apartament 2+1 me qira tek Myslum SHyri Apartament 2+1 me qira me vendodhje tek Drejtoria e Policis , Myslum Shyri
Apar

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Myslum Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 me qira me vendodhje tek drejtoria e policis , myslum shyri apartamenti organizohet - 1 sallon ndenje - 1 ambjent gatimi - 2 dhoma gjumi - 2 tualete apartamenti ka siperfaqe 114m2 totale, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ... 21/11/2019 09:41... Lexo detajet..

550 Euro Jepet apartament me qira 2+1 tek Kristal Center Jepet apartament me qira 2+1 me vendodhje tek Kristal Center, Komuna e Parisit.

Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kristal center, komuna e parisit. apatamenti organizohet me nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe dy dhoma gjumi dhe nje ballkon . apartamenti ka nje siperfaqe totale 80 m2 ndodhet ne katin e 5 te... 21/11/2019 09:40... Lexo detajet..

350 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 8, 100 m² 350 Euro (Qender) Jepet me qera apartament 1+1, Qendër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 8, 100 M² 350 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, qendër. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim •pallat i ri • sipërfaqja e apartamentit : 100 m2. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjie • ambient gatimi • 1 dhomë • 1 tuale... 21/11/2019 09:34... Lexo detajet..

200 Euro Super ambjent me kondicioner,kati 2te,pranë concord center,e kompletuar Pallat i ri,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar,mundësi për WiFi te shpejt

Super Ambjent Me Kondicioner,kati 2te,pranë Concord Center,e Kompletuar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat i ri,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar,mundësi për wifi te shpejtë,pranë concord center,etj... 21/11/2019 09:29... Lexo detajet..

300 Euro 3+1+2Bllk, Gjigand (140 m2) RRuga Elbasanit  - PARKET | Kondicioner | Mobilim Cilesor 3+1+2Ballkon, Gjigand (140 m2) Rruga Elbasanit (perballe Ekonomikut - Parkim i S

3+1+2bllk, Gjigand (140 M2) Rruga Elbasanit - Parket | Kondicioner | Mobilim Cilesor

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.32 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) rruga elbasanit (perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | muret e sapo lyer | kend i ri | kundrabufe druri me t... 21/11/2019 09:24... Lexo detajet..

35,000 Leke Qera Apartament 2+1 ne Don Bosco Jepet me qera Apartament 2+1 me sip,120m ne katin e 4 ne nje pallat te ri me 2 a

Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosco

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me sip,120m ne katin e 4 ne nje pallat te ri me 2 ashensore dhe teper cilesore,apartamenti eshte bosh,ka vetem guzhinen.mund te perdoret dhe per zyra. ndodhet ne don bosco te lavazhet qe eshte buze rruge. per me shume k... 21/11/2019 09:23... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 *QENDER - Plazza - Pallat i Ri me Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondicioner ... Super 2+1 (Qender - Plazza) ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Park

Super 2+1 *qender - Plazza - Pallat I Ri Me Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondicio

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super 2+1 (qender - plazza) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim | kuzhine e re | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q1502 te dhenat e ndarjes: -1... 21/11/2019 09:23... Lexo detajet..

500 Euro Luxury apartament with a breathtaking  view........ Elegance and simplicity are expressed in this 100 sqm apartment. Bright and welc

Luxury Apartament With A Breathtaking View........

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Elegance and simplicity are expressed in this 100 sqm apartment. bright and welcoming, it consists of a living room with a sofa bed, a fully equipped kitchenette, a pretty double bedroom with an attached bathroom. suitable for couples or one people ... 21/11/2019 09:22... Lexo detajet..

500 Euro Tek Drejtoria e Policise jepet me qera apartament i ngrohte dhe familjare... Jepet me qera apartament komod dhe teper familjar i pershtatshem per familje te

Tek Drejtoria E Policise Jepet Me Qera Apartament I Ngrohte Dhe Familjare...

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament komod dhe teper familjar i pershtatshem per familje te medha. arredim bashkekohore. apartamenti ka nje organizim prej 3 dhomash fjetjeje, dhome ndenje, ambjent gatimi, 2 ballkone, 2 tualete dhe korridor. apartamenti esh... 21/11/2019 09:22... Lexo detajet..

400 Euro

Super 2+1 (qender - plazza) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim | kuzhine e re | tualet... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Me qera super apt 1 + 1 (83 m2) ne 21 dhjetor (prane kompleksit kontakt) pjese e nje pallati te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim i ri dhe cil... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane rrethrrotullimit te komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. organ... (Premium 27.12.2019)

350 Euro 2+1+Ballkon (Selvia-Qender) Ashensor | Mobilim dhe Cdo Pajisje e Re | Kondicioner | Pamje Panoramike Apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra - Selvia | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim

2+1+ballkon (selvia-qender) Ashensor | Mobilim Dhe Cdo Pajisje E Re | Kondicioner | Pamje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzhine -2 dhome gjumi -1 tualet -1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 89 ... 21/11/2019 09:22... Lexo detajet..

330 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Rruga Elbasanit- Pallat i Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone, i Madh (100 m2) RRuga E:BASANIT -  Ekono

2+1+2bllk, I Madh (100 M2) Rruga Elbasanit- Pallat I Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone, i madh (100 m2) rruga e:basanit - ekonomiku/terminali, ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri, kondicioner dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira | shtruar me pllake te shtr... 21/11/2019 09:22... Lexo detajet..

300 Euro 2+1+2Ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje e Re | Mobilim Super Cilesor | Kondicioner 2+1+2Ballkone ne Katin e dyte te Nje Vile (Rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Gar

2+1+2ballkone (rr. Elbasanit - Ekonomiku) Parkim Garant | Cdo Gje E Re | Mobilim Super Cil

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (rr. elbasanit - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi absolute | hapesire e madhe | ndricim perfekt q1503 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzh... 21/11/2019 09:22... Lexo detajet..

500 Euro Apartament me qera, super spacioz 3+1+2tw+2blk.... Jepet me qera apartament ideal per disa persona qe jetojne se bashku ose per fam

Apartament Me Qera, Super Spacioz 3+1+2tw+2blk....

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament ideal per disa persona qe jetojne se bashku ose per familje te medha. apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe ka organizim te rregullt me 3 dhoma gjumi, ambjent gatimi me vete, dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone. nd... 21/11/2019 09:22... Lexo detajet..

500 Euro

Sheshi Willson , Apartament Modern 2+1+2 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pranë sheshi wilson, jepet me qira apartament me arredim komod, i pershtatshem per familje ose cifte sepse ofron komoditet dhe te gjitha sherbimet. ... (Premium 29.11.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) rruga elbasanit ( perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Perballe harry fultz jepet me qera apartement 1+1 me mobilim totalisht te ri dhe apartament i sapo rikonstruktuar. apartamenti eshte i organizuar ne k... (Premium 11.12.2019)

450 Euro

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t... (Premium 16.12.2019)

500 Euro Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen  - Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qe

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne zonat me te zhvilluara te tiranes. apartamenti posedon dhe nje garazhd 20 m2 me qepen. apa... 21/11/2019 09:16... Lexo detajet..

35,000 Leke Tiranë Jepet me Qera 1+1  
Tirane, jap me qera APT 1+1+A+2 BLK, e Mobiluar 35,000 Leke (Prane Shkolles te

Tiranë Jepet Me Qera 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

tirane, jap me qera apt 1+1+a+2 blk, e mobiluar 35,000 leke (prane shkolles te baletit). toni tonivojka@gmail.com cell: 0692176602... 21/11/2019 09:15... Lexo detajet..

650 Euro Jepet me Qera Dubleks 3+1 prane rruges Petronini Luarasi Banesa ndodhet ne rrugen e Elbasanit prane tregut elektrik. Dubleksi eshte plote

Jepet Me Qera Dubleks 3+1 Prane Rruges Petronini Luarasi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
213.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Banesa ndodhet ne rrugen e elbasanit prane tregut elektrik. dubleksi eshte plotesisht i mobiluar dhe ka nje hapesire te madhe ku mund ta shfrytezoni sipas deshires.dubleksi ka dy post parking, tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, tre ballkone dhe dy tu... 21/11/2019 09:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim