shtepi me qera durres per studente 

 Online 313 lexues | 22 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 313 lexues | 22 njoftime ne pritje
450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne super vendodhje (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | konidiconer | planimetri sh... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 09.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1+1+ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me sur... (Premium 31.12.2019)

250 Euro
SUPER APARTAMENT OKAZION QENDER DURRES!!!!!! Jepet me qera 1+1

👉 Apartament me sip 70 m2
👉 Ndertim i sapoperfunduar

Super Apartament Okazion Qender Durres!!!!!!

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 👉 apartament me sip 70 m2 👉 ndertim i sapoperfunduar. 👉 e mobiluar, guzhina, dhoma gjumit, soxhorno 👉 pozicion teper i favorshem. 👉 kati 2 banim 👉 pallat i ri me ashensor 👉 prane stacionit trenit durres... 07/12/2019 19:47... Lexo detajet..

450 Euro
Prane Myslym Shyrit , apartament 3+1+2 me qera Mes rr. Kavajes dhe Myslym Shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 .

Prane Myslym Shyrit , Apartament 3+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Mes rr. kavajes dhe myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire ndertimi(pa deme nga termeti) . apartamenti ka siperfaqje prej 124 m2 i organizuar ne korido... 07/12/2019 19:09... Lexo detajet..

1,900 Euro
Jepet me qera vile 3 kateshe tek 21 Djetori tek Rruga Naim Frasheri Jepet me qera vile 3 kateshe tek 21 Djetori tek Rruga Naim Frasheri mbrapa ambas

Jepet Me Qera Vile 3 Kateshe Tek 21 Djetori Tek Rruga Naim Frasheri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe tek 21 djetori tek rruga naim frasheri mbrapa ambasades gjermane. sipërfaqja ndërtimore 137 m2 për çdo kat dhe siperfaqe oborri 70 m2. organizimi: 3 dhoma ndjene dhe ambiente gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 5 ball... 07/12/2019 18:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,900 Euro

450 Euro Apartament me qira tek Komuna e Parisit Apartament me qira tek Komuna e Parisit, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e

Apartament Me Qira Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira tek komuna e parisit, tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri, te mireadministruar. jepet i mobiluar totalisht. dhomat mobilohen sipas klientit te interesuar... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

20,000 Leke Jap me qira shtepi plazhi Iliria Japim me qira shtepi ne plazh tek Adratiku. 1+1, 76 metri katror

Jap Me Qira Shtepi Plazhi Iliria

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Japim me qira shtepi ne plazh tek adratiku. 1+1, 76 metri katror... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

1,500 Euro vilat me qera Jepet vile me qera te siri kodra, siperfaqja e ndertimit 200m2, siperfaqja e obo

Vilat Me Qera

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet vile me qera te siri kodra, siperfaqja e ndertimit 200m2, siperfaqja e oborrit 300m2, vila disponon ne katin e 1, salloni i ndenjes, , ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi 1 tualet, ne katin e 2, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 veranda me siperfaqe 40 ... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qira te kopshti botanik Jepet apartament 1+1 me qira te kopshti botanik
Apartamenti organizohet ne 1 sa

Apartament 1+1 Me Qira Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira te kopshti botanik apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje 1 sallon ngrenie 1 dhome gjumi 1 tualet ndodhet ne katin e 4 me ashensor... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qira ne nje vile Jepet me qira apartament luksoz te 5 maj!
Apartamenti ndodhet ne nje rezidenc p

Apartament Me Qira Ne Nje Vile

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament luksoz te 5 maj! apartamenti ndodhet ne nje rezidenc private ne nje ndertim shum cilesor! apartamenti esht i mobiluar deri ne detaj me elektroshtepiake te reja mobilje te punuara me dru sistem kondicionimi ne te gjitha dh... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera Kati i 2 i nje vile private 2+1 180m2 Jepet me qera Vile private Kati 2
Vila private ndodhet ne rrugen Mihal Grameno

Jepet Me Qera Kati I 2 I Nje Vile Private 2+1 180m2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera vile private kati 2 vila private ndodhet ne rrugen mihal grameno disponon 2 dhoma 1 sallon+kuzhine (me hapesire te madhe) 2 tualete me ajrosje natyrale,ballkon,mundesi parkimi makine,sistem ngrohje-ftohje (kondicioner) siperfaqa tota... 07/12/2019 17:53... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1... (Premium 04.03.2020)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone (95 m2) tek ish ekspozita - zone perfekte | pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Apartament 3+1 me qira te kika 1 komuna e parisit Apartament me qira 3+1+2 me vendodhje tek Komuna e Parisit, Tirane.
Ndodhet tek

Apartament 3+1 Me Qira Te Kika 1 Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 3+1+2 me vendodhje tek komuna e parisit, tirane. ndodhet tek nje nga komplekset me te mira te zones kika 1 i mobiluar shume mire ... 07/12/2019 17:52... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qira te kopshti botanik Jepet apartament 1+1 me qira te kopshti botanik
Apartamenti organizohet ne 1 sa

Apartament 1+1 Me Qira Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira te kopshti botanik apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje 1 sallon ngrenie 1 dhome gjumi 1 tualet ndodhet ne katin e 4 me ashensor ... 07/12/2019 17:51... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 2+1 per zyra te Komuna e Parisit Apartament 2+1 me qira per zyra te Komuna e Parisit
Ndodhet ne katin e 6
I mon

Apartament 2+1 Per Zyra Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1 me qira per zyra te komuna e parisit ndodhet ne katin e 6 i monitoruar me sistem alarmi 120 m2 2 tualete fasilitetet jane te shumta per shkak te vendodhjes perfshihet nje post parkimi ne cmim... 07/12/2019 17:50... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qira te Ambasada Amerikane Apartament 1+1 me qira, me vendodhje tek Rruga e Elbasanit.
Apartamenti eshte i

Apartament 1+1 Me Qira Te Ambasada Amerikane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 me qira, me vendodhje tek rruga e elbasanit. apartamenti eshte i organizuar ne 1+1 me siperfaqe 72 m2. kati 5... 07/12/2019 17:50... Lexo detajet..

500 Euro Sheshi Willson ,Super apartament 2+1+2 me qera Prane Sheshi Wilson, Jepet me Qira Apartament me arredim komod, i pershtatshem

Sheshi Willson ,super Apartament 2+1+2 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane sheshi wilson, jepet me qira apartament me arredim komod, i pershtatshem per familje ose cifte sepse ofron komoditet dhe te gjitha sherbimet. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 108 m2 i organizua... 07/12/2019 17:47... Lexo detajet..

400 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E KOSOVAREVE Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne ka

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Kosovareve

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen e kosovareve. apartamenti ndodhet ne katin e trete me ashensor te nje pallati te ri dhe shume cilesor i cili nuk ka pesuar asnje lloj demi nha termeti.  organizohet nga salloni, ambienti gatimit,  2 dhoma gj... 07/12/2019 17:44... Lexo detajet..

320 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE MEDRESEJA, VILA L Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar buze rruges kryesore. Ka or

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Medreseja, Vila L

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar buze rruges kryesore. ka organizim shume te rregullt. ndertimi eshte shume cilesor, ashensor me cip. mundesi per parkimi ne pallat me kosto ekstra. mobilim i ri. per informacion apo nje vizite ne ... 07/12/2019 17:38... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE REZIDENCEN MAGNET Jepet me qIra apartament 1+1 ne Rezidencen MAGNET, e cila shtrihet ne nje siperf

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rezidencen Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne rezidencen magnet, e cila shtrihet ne nje siperfaqe prej 34'000 m2 ne te cilen jane ndertuar 12 godina banimi dhe sherbimesh, nje siperfaqe te gjelber rreth 22'100 m2 rreth 65% , si dhe 5 kende lojrash. apartamenti esh... 07/12/2019 17:38... Lexo detajet..

350 Euro Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne Rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti organiz

Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne rrugen myslym shyri. apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe ambienti i gatimit me vete, dy dhoma gjumi.1 tualet. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh. eshte totalisht i rikonstrukturuar, dh... 07/12/2019 17:12... Lexo detajet..

220 Euro

Apt 1+1 (67 M2) Mine Peza (qender) I Pershtatshem Per Banim Ose Si Ambient Biznesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza (qender) per banim ose per ambient biznesi, i rikonstruktuar, me hapesire te bolleshme | planimetri t... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen e kosovareve. apartamenti ndodhet ne katin e trete me ashensor te nje pallati te ri dhe shume cilesor i cili ... (Premium 27.12.2019)

22,000 Leke 2+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 pl

2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus1 totalisht i mobiluar super modern kati 2. uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 07/12/2019 16:53... Lexo detajet..

3,000 Leke Jepet apartment me qira 1+1, tek 7 xhuxhat Jepet apartment 1+1 me qira tek 7 xhuxhat. 300 mije lek te vjetra
Eshte i mobil

Jepet Apartment Me Qira 1+1, Tek 7 Xhuxhat

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartment 1+1 me qira tek 7 xhuxhat. 300 mije lek te vjetra eshte i mobiluar dhe organizohet ne dhome gjume, kuzhine, tualet dhe ballkon. per me shume informacion kontaktoni 0688878898 ... 07/12/2019 16:27... Lexo detajet..

25,000 Leke Kërkoj shtëpi me qera Kërkoj shtëpi me qera, max 1km larg nga qendra! Jemi 3 cuna. 1+1 ose 2+1
Zon

Kërkoj Shtëpi Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kërkoj shtëpi me qera, max 1km larg nga qendra! jemi 3 cuna. 1+1 ose 2+1 zonat: 21 dhjetori/rr. e kavajes ali demi/tregu elektrik blloku/liqeni artificial komuna e parisit/staciumi dinamo rruga e durresit rruga e elbasanit myslym shyri sh... 07/12/2019 16:26... Lexo detajet..

20,000 Leke SHTEPI ME QERA NE QENDER TE SHKODRES Jepet me qera nje shtepi 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, gjithashtu me obo

Shtepi Me Qera Ne Qender Te Shkodres

Qender | Shkoder
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera nje shtepi 1+1 ne qender te qytetit te shkodres, gjithashtu me oborr. e pershtatshme per studente, shtepi banimi por edhe zyra per shoqata apo organizata te ndryshme. e pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara te shkodres, prane ki... 07/12/2019 16:14... Lexo detajet..

500 Euro

Prane sheshi wilson, jepet me qira apartament me arredim komod, i pershtatshem per familje ose cifte sepse ofron komoditet dhe te gjitha sherbimet. ... (Premium 25.12.2019)

500 Euro

Super Apartament 2+1+2 Te Sheshi Willson, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek sheshi willson ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. organizohet ne sallon n... (Premium 16.12.2019)

280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (95 m2) tek shkolla e baletit (parkim ne zone) mobilim cilesore | shtruar me pllake cilesor + dhoma e gjumit me p... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Mes rr. kavajes dhe myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te ... (Premium 12.12.2019)

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA RR.FORTUZI Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e

Apartament 1+1 Me Qera Rr.fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati ekzistues. organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket,1 dhoma gjumi, 1 tualete, 1ballkon . Çmimi: 300 euro ... 07/12/2019 15:25... Lexo detajet..

350 Euro Qera , Apartament 1+1 Qera , Apartament 1+1 "Rruga e Kavajës", Tiranë.
Apartamenti dispon

Qera , Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 07/12/2019 15:25... Lexo detajet..

35,000 Leke Shkolla e Bashkuar,Kompleksi Orion Ne nje nder komplekset me te bukura ne Tirane .
Ndertuar ne menyre shume cileso

Shkolla E Bashkuar,kompleksi Orion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nder komplekset me te bukura ne tirane . ndertuar ne menyre shume cilesore. jepet apartament modern. arredim ne detaje.e pabanuar me pare. e gjitha ne parket. ... 07/12/2019 15:21... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim