shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me qera 

 Online 244 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me as... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh... (Premium 05.05.2021)

330 Euro

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

2,800 Euro
Qera,Vile,Bllok,Tirane. 2,800 PRI+16018 Vila ndodhet ne Zonen e Bllokut. Informacion mbi Vilen: • Ndertim 1 Katesh •

2,800 Euro Qera,vile,bllok,tirane. 2,800 Pri+16018

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
214 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vila ndodhet ne zonen e bllokut. informacion mbi vilen: • ndertim 1 katesh •siperfaqa neto144m2 • verande 70m2• 2 dhoma gjumi • 1 sallone ndenjeje •1 ambiente gatimi • 1 tualet me dritare• oborr •cilesime te tjera: •sistem ngrohje... 07/07/2020 15:24... Lexo detajet..

30,000 Leke
APARTAMENT 2+1 PER QIRA YZBERISHT Jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 97 m2, kati i 3-të, pallati i ri

30,000 Leke Apartament 2+1 Per Qira Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 97 m2, kati i 3-të, pallati i ri me ashensor . ofrohet i mobiluar me të gjitha kushtet në gjëndje shumë të mirë. ( vetëm një dhomë e gjumit ka vetëm dollapin, pa krevat) . organizohet nga sallo... 07/07/2020 15:23... Lexo detajet..

350 Euro
Qera,Apartament 2+1,Kodra E Diellit,Tiranë. 350 € /Muaj ID: PRI+16457 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodres së Diellit.•Informacion
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodres së diellit.•informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie •organizimi : • salloni i nd... 07/07/2020 15:23... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA VASIL SHANTO Apartament 2+1 per qira Vasil Shanto.
Organizohet ne sallon te perbashket me ku

350 Euro Apartament 2+1 Per Qira Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 per qira vasil shanto. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhine,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. apartament ka 1 siperfaqe 72 m2 kati i 2 pallat egzistues. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. cmimi 350 eur.... 07/07/2020 15:22... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera 2+1 ,i mobiluar. Perballe Gjykates Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e dyte ne pallat egzistues. Apartamenti ka

400 Euro Jepet Me Qera 2+1 ,i Mobiluar. Perballe Gjykates

Vasil Shanto | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e dyte ne pallat egzistues. apartamenti ka siperfaqe 80 m2 ,organizohet nga sallon i perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi,1tualet me dritare. 1 ballkon me vetrate dhe grila. ofrohet i mobiluar me te gjitha kush... 07/07/2020 15:21... Lexo detajet..

250 Euro JEPET ME QERA NE MYSLYM SHYRI APARTAMENT 1+1 JEPET ME QERA NE MYSLYM SHYRI APARTAMENT 1+1
Jepet me qera 1+1 ne Myslym Shyri

250 Euro Jepet Me Qera Ne Myslym Shyri Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera ne myslym shyri apartament 1+1 jepet me qera 1+1 ne myslym shyri.hyrja ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 -katesh. hyrja organizohet ne 1 sallon te madh, dhe dhome ndenjeje,1 dhoma gjumi, 1 tualet ,korridor te bollshem . apartamen... 07/07/2020 15:20... Lexo detajet..

600 Euro Qera,Apartament 2+1,Bllok,Tiranë, PRI+16622 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut. •Informacion mbi apart

600 Euro Qera,apartament 2+1,bllok,tiranë, Pri+16622

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 07/07/2020 15:18... Lexo detajet..

500 Euro Qera,Apartament 2+1,Komuna E Parisit,Tiranë. 500 € /Muaj ID: PRI+16627 Apartamenti është i pozicionuar në zonen e Kristal Center. •Informacion mbi

500 Euro Qera,apartament 2+1,komuna E Parisit,tiranë. 500 € /muaj Id: Pri+16627

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 07/07/2020 15:18... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 NE ASTIR ! Jepet me qira apartamenti i mire mobiluar 2+1 ne astir ne vije te pare te bar Ar

350 Euro Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Ne Astir !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qira apartamenti i mire mobiluar 2+1 ne astir ne vije te pare te bar artisti. per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni... 07/07/2020 15:17... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr (rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mi... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.01.2021)

350 Euro Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 80 m² 350 Euro (Zogu i zi) Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaq
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet tek zogu i zi. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 80 m2 • kati 3. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni. cilesime te tjer... 07/07/2020 15:16... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Kompleksi Delijorgji ! Jepet me qira apartament 2+1 tek Kompleksi Delijorgji !
Apartamenti ndodhet ne

500 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kompleksi Delijorgji !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek kompleksi delijorgji ! apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete me ajrim natyral, nje ballkon . eshte i sh... 07/07/2020 15:16... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament, 2+1+BLK, 93m2, Don Bosko, 250 EURO Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne don bosko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 93 m2 • kati 5 banim. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualeti cilesime te tjera: • orientim: ju... 07/07/2020 15:16... Lexo detajet..

280 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 1, 100 m² 280 Euro (Don bosko) Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 07/07/2020 15:16... Lexo detajet..

320 Euro 2+1 me qera myslym shyri Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalis

320 Euro 2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern. uji dhe drita 24 ore. ... 07/07/2020 15:07... Lexo detajet..

250 Euro 1+1 Fantastik, tek Rruga e Kavajes - Zone e Mire | Mobilim i Mirembajtur | Hapesire me Shume Ndricim Jepet me Qera Apartament 1+1 Shume Cilesor tek Rruga e Kavajes - Zone e Mire | M

250 Euro 1+1 Fantastik, Tek Rruga E Kavajes - Zone E Mire | Mobilim I Mirembajtur | Hapesire Me Shu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 shume cilesor tek rruga e kavajes - zone e mire | mobilim shume i mirembajtur | stukture e rregullt me ndricim shume te mire | dhome gjumi e kompletuar | dritare dopio xham izolim akustik | tualet me hidrosanitare cileso... 07/07/2020 15:07... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+Bllk, Tek Ish Ekspozita (E88) Ashensor - i Mobiluar - Parket - Uji, Drita dhe Administrim ne Cmim Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon Tek Ish Ekspozita (E88) Zone Perfekte (Akse

350 Euro 2+1+bllk, Tek Ish Ekspozita (e88) Ashensor - I Mobiluar - Parket - Uji, Drita Dhe Administ

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me ashensor | banesa e mobiluar totalisht me orendi shume cilesor | dysheme e shtruar me parket | kondici... 07/07/2020 15:07... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Panorama ne Tirane Rruga Asim Vokshi, tek Kompleksi Panorma, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaq

450 Euro Apartament 2+1 Me Qera Te Kompleksi Panorama Ne Tirane

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Rruga asim vokshi, tek kompleksi panorma, jepet me qira apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 4 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjith... 07/07/2020 15:04... Lexo detajet..

320 Euro 2+1 me qira tek Pazari i Ri per 320 euro Jepet me qira apartament 2+1 neTirane

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te r

320 Euro 2+1 Me Qira Tek Pazari I Ri Per 320 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 netirane apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe eshte totalsht i mobliluar. apartamenti organizohet ne nje sallon me ambjentin e gatimit te vecuar ,dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. zona ne te cilen ... 07/07/2020 15:02... Lexo detajet..

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

200 Euro

Apartament 2+1+bllk Ne Fresk | Pallat I Ri Me Ashensor | Hapesire Shume E Mire E Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+bllk ne fresk | pallat i ri me ashensor | hapesire shume e mire me ndricim dhe mobilim te kompletuar | pamje shume relak... (Premium 31.12.2020)

265 Euro

Jepet me qera apt 1+1 (blv. i ri - rr. jordan misja) mobilim i ri ne qese, me porosi - pallat i ri me ashensor - administrim perfekt | kondicioner dhe... (Premium 31.12.2020)

40,000 Leke Jepet me qira apartament 2+ 1 . ADRESA BULEVARDI ZOGU I.Prane Zeri i Popullit Jepet apartament me qira 2+1 ,kati i 4 ne pallat egzistues.Apartamenti ka nje si

40,000 Leke Jepet Me Qira Apartament 2+ 1 . Adresa Bulevardi Zogu I.prane Zeri I Popullit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 ,kati i 4 ne pallat egzistues.apartamenti ka nje siperfaqe 89 m2 i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon+kushinen,dhe dy dhomat e gjumit,njera me krevat dopio dhe tjetra me 3 krevate tek. me kond... 07/07/2020 15:02... Lexo detajet..

300 Euro Jepet ambjent me qira ne  Jepet ambjent me qira ne " Blv .Bajram Curri" prane "Gjykates se

300 Euro Jepet Ambjent Me Qira Ne

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Jepet ambjent me qira ne " blv .bajram curri" prane "gjykates se rethit". ambjenti ka nje hapsire prej 40 m2. ambjenti eshte i ndare ne dy dhoma te vecanta (dhome para dhome) dhe nje tualet. me pare ka fuksionuar si laborator. ambjenti ndodhet n... 07/07/2020 15:02... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

20,000 Leke 1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar super lukzoz, uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 2 me ashensor ... 07/07/2020 15:01... Lexo detajet..

1,300 Euro Jepet me qira super apartament 3+1,Te Kompleksi Dinamo. Jepet me qira super apartament 3+1,i pozicionuar ne zonen me te preferuar ne Tir

1,300 Euro Jepet Me Qira Super Apartament 3+1,te Kompleksi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira super apartament 3+1,i pozicionuar ne zonen me te preferuar ne tirane,lehtesisht e aksesueshme me zonat si,blloku,liqeni artificial etj.apartamenti ka organizim perfekt te ambienteve dhe mobilim modern.hapesira te bollshme,drita dhe ndr... 07/07/2020 15:01... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e komunes se parisit . apartamenti ndodhet ne katin e dyte ,i mobiluar ne menyre bashkohore .i organizuar ne ... (Premium 13.08.2020)

26,000 Leke

1+1 Tek Ish Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti per momentin nuk diaponon ashensor pasi esht pallat i sapoperfunduar.esht i kompletuar me te fjtiha elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret t... (Premium 14.07.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir Pran Par Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 13.07.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 shume cilesor tek rruga e kavajes - zone e mire | mobilim shume i mirembajtur | stukture e rregullt me ndricim shume te m... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke Apartament 1+1 me qera tek Rruga Bardhyl! Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga Bardhyl! Apartamenti ka nje siperfaqe pre

25,000 Leke Apartament 1+1 Me Qera Tek Rruga Bardhyl!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga bardhyl! apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.eshte i orientuar nga jugu. eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe dy ballkone. per nje vizite... 07/07/2020 15:01... Lexo detajet..

200 Euro JEPET ME QIRA GAZONJERE E MOBILUAR SHUM MIRE TEK 9 KATESHET PRANE RRUGES DIBRES . JEPET ME QIRA GAZONJERE E PERSHTATSHME PER 2 PERSONA . 
ME KONDICIONER .
KATI

200 Euro Jepet Me Qira Gazonjere E Mobiluar Shum Mire Tek 9 Kateshet Prane Rruges Dibres .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira gazonjere e pershtatshme per 2 persona . me kondicioner . kati 4 pallat i ri me ashensor . cmimi 200 euro . adresa tek 9 katshet prane rruges dibres . ... 07/07/2020 14:59... Lexo detajet..

900 Euro Rezidenca Kodra e Diellit 2,  Apartament 2+1+2 me arredim Lluksoz Rezidenca Kodra e Diellit 2,  Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete ne nje ng
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Rezidenca kodra e diellit 2, jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ne nje nga rezidencat me te bukura ne tirane, ku ofrohet komoditet maksimal dhe qetesi absolute. apartamenti eshte totalisht i konceptuar dhe arreduar me arkitekt, ku cdo pu... 07/07/2020 14:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim