shtepi me qera ne spille

 Online 115 lexues | 22 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 24/10/2020 23:27... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 24/10/2020 11:46... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 24/10/2020 09:51... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 24/10/2020 12:34... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 25/10/2020 08:14... Lexo detajet..

21,000 Leke
JEPET ME QIRA APARATAMENT 1+1 NË RR. “FUAT TOPTANI”, MBI VILAT GJERMANE, TIRANË Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë.
Organizo

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ fuat toptani”, tiranë. organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon . apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . jepet me qira i mob... 25/10/2020 08:13... Lexo detajet..

15,000 Leke
Jepet shtepi me qera  Shtepi me qera

15,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera ... 25/10/2020 08:08... Lexo detajet..

25,000 Leke Japim shtëpi me qera Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. 
Ajo është në katin e 7 ( pallati k

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. ajo është në katin e 7 ( pallati ka ashensor) për më shumë informacione mund të kontaktoni në këtë numër 0683227183... 25/10/2020 07:57... Lexo detajet..

17,000 Leke jepet shtepi me garsoniere perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem

17,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem... 25/10/2020 07:50... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me Qera 1+1 73m2. Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensor&

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensordheadministrim. 📌vendndodhja:astir. 💶Çmimi:25.000/lekë të reja çdo muaj. për më tepër informacion më kontaktoni në what's appdhecel.... 25/10/2020 07:50... Lexo detajet..

38,000 Leke Universiteti Europian 2+1 mobilim bashkekohore 38.000 lek Jap me qera apartament te mobiluar 2+1 ne katin e 3 pallat i ri, me mobilim bash

38,000 Leke

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jap me qera apartament te mobiluar 2+1 ne katin e 3 pallat i ri, me mobilim bashkekohore ne gjendje te mire. sallon ndenje me hapesire, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi. hapesire 100m2, apartament me drite.... 25/10/2020 07:49... Lexo detajet..

6,000 Leke Kerkojme nji vajze per ndarje qeraje Jemi te interesuar per nji vajze per ndarje qeraje!
Shtepia eshte shume mire e

6,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jemi te interesuar per nji vajze per ndarje qeraje! shtepia eshte shume mire e mobiluar dhe me te gjitha kushtet e pershtatshme. cmimi i qerase eshte 60 mije lek (te vjetra) personi. uje,drita dhe internet jane te disponueshme 24 ore. per informa... 25/10/2020 07:47... Lexo detajet..

38,000 Leke Tek Vasil Shanto jepet 1+1 me qera jepet me qera ap 2+1 me arredim  bashkohore, dhe hapsire, e pershtatshme edhe pe

38,000 Leke

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera ap 2+1 me arredim bashkohore, dhe hapsire, e pershtatshme edhe per vajza, ne pallat te ri me ashensore... 25/10/2020 07:43... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera

13,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera... 25/10/2020 07:41... Lexo detajet..

16,000 Leke Jepet me qera garsoniere tek 21 dhjetori Jepet me qera garsoniere e mobiluar 
Garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori
Vetem

16,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera garsoniere e mobiluar garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori vetem per nje person 160 mije leke... 25/10/2020 06:59... Lexo detajet..

325 Euro JEPET APARTAMNET 2+1 ME QERA BRRYLI. JEPET APARTAMNET ME QERA 2+1,I MOBILUAR,ME 2 TUALETE KATI 6 PALLAT I RI ME ASHEN

325 Euro

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartamnet me qera 2+1,i mobiluar,me 2 tualete kati 6 pallat i ri me ashensor,ne cmim ka dhe nje post parkimi te perfshir.... 25/10/2020 06:47... Lexo detajet..

18,000 Leke 📣Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar📣 📣Jepet shtepi me qera

✅Shtepia eshte e organizuar ne 1+1
•Eshte e kom

18,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣jepet shtepi me qera ✅shtepia eshte e organizuar ne 1+1 •eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme. •eshte e pershtatshme per familjare dhe studente. •shtepia ndodhet te rruga siri kodra, prane hotel meridian 💥cmimi 18000 l... 25/10/2020 06:46... Lexo detajet..

18,000 Leke Jap me qera vile 3 katce (kati 1), 1+1 ne Tirane rruga Sadik Petrela afer oxhakut. Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). Jane t

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). jane te reja, mobiluar. ka parking, bace, ballkon, uje/drita 24 ore. cmimi: 230 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthe... 25/10/2020 06:28... Lexo detajet..

11,000 Leke Ndarje qeraje 1+1 e mobiluar 110 mijlek Te stacioni i trenit mbrapa postes shqiptare
1+1 60m e mobiluar.. Totali i qera

11,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Te stacioni i trenit mbrapa postes shqiptare 1+1 60m e mobiluar.. totali i qeras 220mij leke ndarja 110+110 mijlek... 25/10/2020 04:06... Lexo detajet..

8,000 Leke Ndarje qiraje Ndarje qeraje

8,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ndarje qeraje... 25/10/2020 04:06... Lexo detajet..

280 Euro Vajz per ndarje qeraje...te jete ne pune Kerkoi nje vajze per ndarje qeraje tek nje apartament 1+1
Tek komuna parisit ki

280 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Kerkoi nje vajze per ndarje qeraje tek nje apartament 1+1 tek komuna parisit kika 1 shtepia esht e kompletuar me te gjitha kushtet e interesuara te jete ne pune ose ne shkolle ... 25/10/2020 04:05... Lexo detajet..

255 Euro 2+1+Bllk (110 m2) ASTIR (Ozoni) Pallat i Ri me Ashensor | I Kompletuar | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon Ne Astir (Ozoni) Pallat I Ri Me Ashensor |

255 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | dhomat e gjumit te kompletuara | kuzhine me te gjitha pajisjet | tualet me hidrosa... 25/10/2020 02:05... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 25/10/2020 01:49... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi 1+1 Japim shtepi me qera totalisht e kompletuar tek qyteti studenti tek big market m

20,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Japim shtepi me qera totalisht e kompletuar tek qyteti studenti tek big market mbi kompleksin ana ne kati e pare... 25/10/2020 01:48... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 25/10/2020 01:48... Lexo detajet..

1,800 Euro VILE LUKSOZE 3-KATESHE PER QIRA NE SURREL! Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne Lanabregas e projektuar ne nje nga

1,800 Euro

Fresku/Linze | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
671 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne lanabregas e projektuar ne nje nga zonat me te bukura, te qete dhe relaksuese me ajrin e paster te malit te dajtit. organizohet: katin e pare ka nje ambient ndenjeje te bollshem, kuzhine gatimi dhe kend ng... 25/10/2020 01:20... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

300 Euro Jepet me qira apartament 2+1 ne Don Bosko ! Jepet me qira apartament 2+1 ne Don Boskos. Apartamenti ka nje sallon te perbash

300 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne don boskos. apartamenti ka nje sallon te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualete . ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar. apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore. per me s... 25/10/2020 01:19... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të mirë admini

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të mirë administruar me ashensor. ky apartament ka një siperfaqe prej 120m2. organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet, një ambient ndenje dhe një ambient gatimi më vete. ky a... 25/10/2020 01:19... Lexo detajet..

300 Euro JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK LIQENI Apartament me qira 2+1. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me administrim sh

300 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Apartament me qira 2+1. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me administrim shume te mire. apartamenti eshte 103 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe ballkon. apartamenti ka nje arredim modern dhe mjaft i përshatshëm per n... 25/10/2020 01:19... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim