shtepi me qera ne tirane 1 1  

 Online 287 lexues | 38 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

255 Euro

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne... (Premium 31.12.2020)

330 Euro
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15308) Disponojmë apartament 2+1 për qera në zonën e Unazës së Re,Rruga "Teo

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future15308)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera në zonën e unazës së re,rruga "teodor keko".informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 130m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi ... 31/05/2020 14:08... Lexo detajet..

23,500 Leke
1+1 mobiluar, kati 6, ashensor Kati 6, me ashensor, drejtimi lindje dhe veri, e kompletuar, çdo gjë funksiona

1+1 Mobiluar, Kati 6, Ashensor

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kati 6, me ashensor, drejtimi lindje dhe veri, e kompletuar, çdo gjë funksionale, 100m nga stacioni kombinat-qender 50m nga stacioni i kashar-qender. dy muaj garanci. dritat me faturë, uji pagesë fikse 1500 lek ne muaj.... 31/05/2020 14:04... Lexo detajet..

27,000 Leke
jepet me qera 1+1 k pare Jepet me qera 1+1 kati ndertim i vjeter 
i kompletuar dhoma e gjumit ka trekrev

Jepet Me Qera 1+1 K Pare

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1 kati ndertim i vjeter i kompletuar dhoma e gjumit ka trekrevat krevate marinar edhe nje tek mungon televizori hyrje e vogel venndodhja mbrapa palmes arte jepet me afte te gjate cmimi 27000 leke i pa diskutushem parapagim 3 ... 31/05/2020 14:04... Lexo detajet..

290 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE CONCORD CENTER! Jepet me qira Apartament 2+1 prane Concord Center. Apartamenti ndodhet ne nje pa

Apartament 2+1 Per Qira Prane Concord Center!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 prane concord center. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar se fundmi buze rruges kryesore. apartamenti organizohet nga nje hapesire e bollshme, dhome e madhe ndenie me kuzhine, dy dhoma gjumi ku njera momentalish... 31/05/2020 14:04... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qira apartament luksoz ne bllok Ofrohet Apartament 2+1 per qira ne bllok!
Apartamenti ndodhet ne rrugen perlat

Jepet Me Qira Apartament Luksoz Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ofrohet apartament 2+1 per qira ne bllok! apartamenti ndodhet ne rrugen perlat rexhepi ne nje pallat te ri me ashensor dhe te miradministruar! apartamenti esht mobiluar para 6 muajsh dhe gjerat jan pothuajse te reja! ajer kondicionimi ne cdo dhome... 31/05/2020 13:57... Lexo detajet..

350 Euro UET, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orientim Perfekt!  Tek UET, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti n

Uet, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orientim Perfekt!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (103.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon ndenje me siperfaqe 30 m2, nje dhome gjumi te organizuar ne forme dupleksi me te njejten siperfaqe ... 31/05/2020 13:25... Lexo detajet..

22,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar super lukzoz uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 7 me ashensor.... 31/05/2020 12:56... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera,Apartament 1+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15976) Disponojmë Apartament 1+1 për Qera, në Unazën e Re,pranë Bulervardit të Ri

Qera,apartament 1+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future15976)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 1+1 për qera, në unazën e re,pranë bulervardit të ri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 70m2 • kati 8. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualet... 31/05/2020 12:53... Lexo detajet..

300 Euro Qera,Apartament 3+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15846) Disponojmë Apartament 3+1 për Qera, në Unazën e Re.
Informacion mbi Apartam

Qera,apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future15846)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për qera, në unazën e re. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 120m2 • kati 3. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. apartam... 31/05/2020 12:53... Lexo detajet..

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

300 Euro Qera,Apartament 2+1,Laprake(future15217) Apartamenti ndodhet ne Laprake, prane Intesa San Paolo . Informacion mbi apartam

Qera,apartament 2+1,laprake(future15217)

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake, prane intesa san paolo . informacion mbi apartamentin: • kati 7 • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi •2 tualete • ballkoni. ciles... 31/05/2020 12:52... Lexo detajet..

250 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future 9787) Apartamenti ndodhet në zonën Unazes Se Re, përballe Vilës L • Informacion

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future 9787)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën unazes se re, përballe vilës l • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 6 • sipërfaqa e apartamentit : 110 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • 2 ... 31/05/2020 12:52... Lexo detajet..

250 Euro Apartament me qira 1+1, Pranë Spitalit Amerikan 2. Super apartament me vendndodhje pranë spitalit,dyqaneve e shumë shërbimeve t

Apartament Me Qira 1+1, Pranë Spitalit Amerikan 2.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament me vendndodhje pranë spitalit,dyqaneve e shumë shërbimeve të tjera të domosdoshme për përditshmërinë. i mobiluar me kushte bashkëkohore,parket,sistem kondicionimi.apartament me sipërfaqe të konsiderueshme dhe komod. orien... 31/05/2020 12:41... Lexo detajet..

220 Euro Okazion! Jepet me qira super apartament 1+1 i ri  prane Amerikan 2 vetem 220 Euro  Jepet me qira super apartament 1+1 prane Amerikan 2 me mobilim bashkohore me te

Okazion! Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 I Ri Prane Amerikan 2 Vetem 220 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 prane amerikan 2 me mobilim bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale dhe te reja , apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor ... 31/05/2020 12:41... Lexo detajet..

300 Euro Qera,Apartament 2+1+Garazh,Kompleksi Green City(future15942) Disponojmë Apartament 2+1+Garazh për Qera, në zonën e Unazës e Re,në Kompl

Qera,apartament 2+1+garazh,kompleksi Green City(future15942)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 31/05/2020 12:40... Lexo detajet..

280 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15772) Disponojmë Apartament 2+1 për Qera, në Unazën e Re.
Informacion mbi Apartam

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future15772)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera, në unazën e re. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 95m2 • kati 8. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. apartame... 31/05/2020 12:38... Lexo detajet..

500 Euro jepet me qera Jepet me qera apartament 2+1 kati i 7 orentim veri juge sip 98 m2 
i kopletuar

Jepet Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 kati i 7 orentim veri juge sip 98 m2 i kopletuar totalishte ne rrugen marko bocari lluan bregasi vendndodhja ne nje nga zonat me te frekuantuara prane liqenit artificial cmimi 500 eur parapagim 3 muaj per cdo i... 31/05/2020 12:21... Lexo detajet..

22,000 Leke Shtepi me Qera Shtepi me qera
1+1 dhome,kuzhine
E mobiluar 
Per me shum info tel

Shtepi Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 dhome,kuzhine e mobiluar per me shum info tel ... 31/05/2020 12:21... Lexo detajet..

250 Euro Ne Myslym Shyr - 1+1+Kuzhine me Vete + Ballkon | i Mobiluar me Cdo Orendi Te Nevojshme Jepet me Qera Apartament 1+1+Kuzhine me Vete + Ballkon ne Myslym Shyr (Vendodhje

Ne Myslym Shyr - 1+1+kuzhine Me Vete + Ballkon | I Mobiluar Me Cdo Orendi Te Nevojshme

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totalisht e mobiluar q2041 te dhenat e ndarjes: - 1 dhome - 1 sallon - 1 kuzhine - 1 tualet ... 31/05/2020 12:21... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

300 Euro 1+1 me Kuzhine me Vete+Ballkon ne Bllok (Piceri Era) Apartament Shum i Kendshem, me Mobilim mjaft Cilesor dhe Kondicioner Apartament 1+1 me Kuzhine me Vete & Soxhorno me Vete+Ballkon Ne Bllok (Picer

1+1 Me Kuzhine Me Vete+ballkon Ne Bllok (piceri Era) Apartament Shum I Kendshem, Me Mobili

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1 me kuzhine me vete dhe soxhorno me vete+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cilesor dhe te sistemuar | pallati eshte shume i mirembajtur | dhoma e gjumit e kompletuar | tualet me h... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT ME QERA 1+1, KOMPLEKSI MAGNET Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 76 m2, kompleksi Magnet, 21 dhjetori.

Apartament Me Qera 1+1, Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 76 m2, kompleksi magnet, 21 dhjetori. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon ndenje, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. cmimi: 300 eur... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

350 Euro Jepr me qera Ap 2+1 ne Rrugen Myslym Shyrri prane me Taivanin Apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyrri, Pallatet Shallvare prane Tajavanit si ve

Jepr Me Qera Ap 2+1 Ne Rrugen Myslym Shyrri Prane Me Taivanin

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne rrugen myslym shyrri, pallatet shallvare prane tajavanit si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 71m2 • kati 4 pallat ndertim ekzistues • 2 dhoma gjumi • sallon ... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

280 Euro 2+1 Ne Qender (Rr. E Barrikadave) Pallati Eshte I Ri Me Ashensor | I Mobiluar + Me Kondicioner Me Qera 2+1 Ne Qender (Rr. E Barrikadave) Lokacion Shume I Preferuar | Pallati E

2+1 Ne Qender (rr. E Barrikadave) Pallati Eshte I Ri Me Ashensor | I Mobiluar + Me Kondici

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me qera 2+1 ne qender (rr. e barrikadave) lokacion shume i preferuar | pallati eshte i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | i mobiluar si apartament + me kondicioner | dhomat e gjumit me dysheke te rinj | tualet me ajrosje natyrale | te gjitha inst... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 me kuzhine me vete dhe soxhorno me vete+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cile... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

240 Euro I Pabanuar Me Pare, Tek Rruga E Barrikadave, Afer Qendres - 1+1 Shume Cilesor, Me Mobilim Te Kompletuar  I Pabanuar Me Pare, Tek Rruga E Barrikadave, Apartament 1+1 Shume Cilesor, Me Mo

I Pabanuar Me Pare, Tek Rruga E Barrikadave, Afer Qendres - 1+1 Shume Cilesor, Me Mobilim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e kompletuar | ballkon | tualet me ajrosje natyrale | te gjitha instalimet funksionale q2065 t... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

240 Euro 2+1 Ne Don Bosko - (Ashensor) I Bollshem, I Kompletuar Dhe Shume Cilesor Per Vetem 240 Euro + Kondicioner 2+1 Ne Don Bosko - I Bolleshem, I Kompletuar Dhe Shume Cilesor Per Vetem 240 Eur

2+1 Ne Don Bosko - (ashensor) I Bollshem, I Kompletuar Dhe Shume Cilesor Per Vetem 240 Eur

Don Bosko | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko - i bolleshem, i kompletuar dhe shume cilesor per vetem 240 euro - vendodhja shume e mire, akes direkt ne rrugen kryesore | kuzhine me te gjitha pajisjet | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me ajrosje natyrale | te gjitha insta... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

240 Euro 21 Dhjetor, Jepet me Qera Apartament 2+1 me Shume Strukture te Rregullt | Dhome Gjumi e Kompletuar Q2043

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhome gjumi
- 1 sallon 
- 1 tualet
- 1 K

21 Dhjetor, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Shume Strukture Te Rregullt | Dhome Gjumi E Ko

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) : 87 m2 - kati: 5 - katet e pallatit:5 karakteristika: • zone shume e mire * • apartam... 31/05/2020 12:20... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim