shtepi me qera ne tirane tek 2+1 dhjetori 

 Online 221 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 221 lexues | 4 njoftime ne pritje
300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon (ali dem) pallat i 2019 +ashensor me cip | mobilim i ri dhe modern | kondicioner dhe cdo pajisje super cil... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

700 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+2 BALLKONE NE QENDER Apartament modern per qira ne qender te Tiranes, tek Shallvaret. Apartamenti ka

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+2 Ballkone Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament modern per qira ne qender te tiranes, tek shallvaret. apartamenti ka nje sip. prej 160m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me ambjent gatimi te vecuar, korridori qe ben te mundur ndarjen e zones se nates me zonen e dites, dhome matrimo... 25/01/2020 18:05... Lexo detajet..

650 Euro
Super ap 1+1 te rruga kavajes Apartament 1+1 te rruga e kavajes,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kush

Super Ap 1+1 Te Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1 te rruga e kavajes,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 8-te banim me ashensor,e pa banuar me pare,cmimi 650 euro,te perfshira ne cmim (uje,drita,administrimi)per me teper na kontaktoni 355682567777... 25/01/2020 17:35... Lexo detajet..

400 Euro
Super ap 3+1 te vasil shanto ( irfan tonini) Apartament 3+1 ne vasil shanto(rruga irfan tomini)e mobiluar ne menyre moderne p

Super Ap 3+1 Te Vasil Shanto ( Irfan Tonini)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 3+1 ne vasil shanto(rruga irfan tomini)e mobiluar ne menyre moderne per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 25/01/2020 17:35... Lexo detajet..

260 Euro Super 1+1 te mbikalimi kristalit ( bill klinton ) Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga bill klinton )e mobiluar me te

Super 1+1 Te Mbikalimi Kristalit ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga bill klinton )e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 260 euro... 25/01/2020 17:35... Lexo detajet..

350 Euro Super 2+1 te rezidenca kodra e diellit Apartament 2+1 te KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 2)e mobiluar ne menyre moderne me te

Super 2+1 Te Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te banim,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 25/01/2020 17:35... Lexo detajet..

550 Euro Super 1+1 te ( mondial hotel ) te 21-shi Apartament 1+1 te 21shi,afer(HOTEL MONDIAL)e mobiluar ne menyre moderne me te gj

Super 1+1 Te ( Mondial Hotel ) Te 21-shi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te 21shi,afer(hotel mondial)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare! per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 550 euro bashke me nje post parkingu... 25/01/2020 17:35... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 te 21-shi ( tek mondiali) Apartament 2+1 te 21shi(afer me hotel mondial )e mobiluar ne menyre lluksoze me

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Tek Mondiali)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te 21shi(afer me hotel mondial )e mobiluar ne menyre lluksoze me te gjitha kushtet,kati i 6-te,i pa banuar me pare, per me teper na kontaktoni 355682567777... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

700 Euro Dublex 2+1 te rezidenca e kodres se diellit Duplex te KODRA E DIELLIT(REZIDENCA 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper

Dublex 2+1 Te Rezidenca E Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Duplex te kodra e diellit(rezidenca 1)e mobiluar ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 700 euro te perfshire dhe nje post parkingu... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

750 Euro Super 2+1 tek rezidenca 2 kodra e diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne meny

Super 2+1 Tek Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne menyre lluksoze ,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 750 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

400 Euro

tek komuna e parisit, jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e peste brenda qendres kristal dhe ka orientim nga jugu cka i ... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

300 Euro

1+1 Ne Laprake, Me Mobilim Cilesor - Kondicioner

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 (laprake) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme | dritare dopio xham | izolim akustik | tualet me hidrosanitare ciles... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

370 Euro Super ap 2+1 te brryli ( afer martenitetit te ri ) Apartament 2+1 te brryli(afer marternitetit te ri,e mobiluar ne menyre moderne

Super Ap 2+1 Te Brryli ( Afer Martenitetit Te Ri )

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te brryli(afer marternitetit te ri,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 3-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro (2 muaj garanci)... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

300 Euro Super 2+1 te 21 shi ( komp alba ) Apartament 2+1 te 2shi(te kompleksi alba)e mobiluar ne menyre moderne me te gjit

Super 2+1 Te 21 Shi ( Komp Alba )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te 2shi(te kompleksi alba)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 3-te me ashensor,pallat i ri,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

350 Euro Super 1+1 te kodra e diellit ( rezidenca 2 ) Apartament 1+1 te kodra e diellit(REZIDENCA2)e mobiluar ne menyre moderne me te

Super 1+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te kodra e diellit(rezidenca2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i pare banim,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

600 Euro Super ap 2+1 te liqeni i thate ( hamdi sina ) Apartament 2+1 TE LIQENI I THATE(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne m

Super Ap 2+1 Te Liqeni I Thate ( Hamdi Sina )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktonin 355682567777 cmimi 600euro,kati i 3-te banim... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

300 Euro Super ap 1+1 te komuna e parisit ( big market ) Apartament 1+1 te komuna e parisit(afer big marketit)kati i 4-te banim,e mobilua

Super Ap 1+1 Te Komuna E Parisit ( Big Market )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te komuna e parisit(afer big marketit)kati i 4-te banim,e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

370 Euro Super 2+1 tek komp green city ( kastrati ) Apartament 2+1 te kompleksi green city,te kastrati afer unazes se re,e mobiluar

Super 2+1 Tek Komp Green City ( Kastrati )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kompleksi green city,te kastrati afer unazes se re,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro me post parkimi ... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

550 Euro Super 1+1 te 21-shi hotel mondial  Apartament 1+1 te 21shi,afer(HOTEL MONDIAL)e mobiluar ne menyre moderne me te gj

Super 1+1 Te 21-shi Hotel Mondial

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te 21shi,afer(hotel mondial)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare! per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 550 euro bashke me nje post parkingu... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 margarita tutulani ( le bon ) Apartament 2+1 ne rrugen Margarita Tutulani ,(afer le bon)e mobiluar me te gjith

Super 2+1 Margarita Tutulani ( Le Bon )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne rrugen margarita tutulani ,(afer le bon)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

370 Euro Super Ap 2+1 te shkolla ( sami frasheri ) Apartament 2+1 te rruga e barrikadave (afer shkolles sami frasheri)e mobiluar ne

Super Ap 2+1 Te Shkolla ( Sami Frasheri )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te rruga e barrikadave (afer shkolles sami frasheri)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,3 shtruar me parket,kati i 2-te banimi,me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro (45.000 mije leke)... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Apartament 1+1+ballkon - pazari i ri (qender) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | p... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

300 Euro Super 2+1 te rruga irfan tomini ( diplomat 2 ) Apartament 2+1 te rruga irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur me te gjitha kus

Super 2+1 Te Rruga Irfan Tomini ( Diplomat 2 )

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te rruga irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur me te gjitha kushtet,kati i 2-te banim pallat ekzistues,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 te diplomat 2 ( rruga irfan tomini ) Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e p

Super 2+1 Te Diplomat 2 ( Rruga Irfan Tomini )

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e pa banuar me pare me kontaktoni 355682567777 kati i 4 -te me ashensor,cmimi 400 euro(preferohen familjar)... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

260 Euro Ap 1+1 te mbikalimi kristalit ( bill klinton ) Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga bill klinton)e mobiluar ne meny

Ap 1+1 Te Mbikalimi Kristalit ( Bill Klinton )

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit(te rruga bill klinton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 260 euro lirohet ne daten 1 shkurt... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

1,000 Euro Ap 2+1 super luksoz te kopshti zologjik apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1000 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Super Dublex Me Qira Te Kodra E Diellit 2!

Kodra e Diellit | Tirane (2.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super dubex me qira ne nje nga rezidencat me te mira te kodra e diellit 2, i cili ndodhet ne katin e 3 me nje siperfaqe 97 m2. duplexi organizohet ng... (Premium 15.02.2020)

290 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes, Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne rruge te kavajes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka hapesira te bollshme prej 120 m2 dhe nje verande me pamj... (Premium 26.01.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

450 Euro Super ap 2+1 te stadiumi dinamo ( shushica ) Apartament 2+1 te stadiumi dinamo (te shushica)i mobiluar me gjithcka,per me tep

Super Ap 2+1 Te Stadiumi Dinamo ( Shushica )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te stadiumi dinamo (te shushica)i mobiluar me gjithcka,per me teper na kontakotoni 355682567777 cmimi 450 euro... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1 margarita tutulani Apartament 2+1 ne rrugen Margarita Tutulani ,(afer le bon)e mobiluar me te gjith

Super 2+1 Margarita Tutulani

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne rrugen margarita tutulani ,(afer le bon)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro kati i 3-te banim,me ashensor... 25/01/2020 17:34... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1, Kati i 5 Jepet me qira apartament 1+1, Kati 5 
Siperfaqe: 70m2
Rruga: 5 Maji, prane Con

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Kati I 5

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1, kati 5 siperfaqe: 70m2 rruga: 5 maji, prane concord center cmimi: 300 euro/muaj apartamenti organizohet nga salloni+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pa banuar me... 25/01/2020 17:33... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim