shtepi me qera rruga dom bosko

 Online 71 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 25/10/2020 17:04... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 25/10/2020 18:59... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 25/10/2020 09:19... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 25/10/2020 11:36... Lexo detajet..

400 Euro
jepet me qera apartament 2+1 te liqeni i thate apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i pabanuar me pare. perbehet nga 1 a

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i pabanuar me pare. perbehet nga 1 ambient shume i bollshem ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. vendoset ne katin 4 me ashensor... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

11,000 Leke
Ndarje qeraje 1+1 e mobiluar 110 mijlek Te stacioni i trenit mbrapa postes shqiptare
1+1 60m e mobiluar.. Totali i qera

11,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Te stacioni i trenit mbrapa postes shqiptare 1+1 60m e mobiluar.. totali i qeras 220mij leke ndarja 110+110 mijlek... 26/10/2020 00:48... Lexo detajet..

8,000 Leke
Ndarje qiraje Ndarje qeraje

8,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ndarje qeraje... 26/10/2020 00:40... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi 1+1 me qera, ne Allias Jepet shtepi me qera 1+1, e kompletuar ne menyre bashkekohore. Rruga Rame Sadria

20,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1, e kompletuar ne menyre bashkekohore. rruga rame sadria, prane fabrikes se kepuceve, allias. cmimi 20 000 leke.... 26/10/2020 00:40... Lexo detajet..

13,000 Leke Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

13,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije. dhome e mobiluar me qira per nje person ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 80 mije.... 26/10/2020 00:28... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,Bulevardi Zogu i Pare pran hotel idea Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,Bulevardi Zogu i Pare pran h

250 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
42 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,bulevardi zogu i pare pran hotel idea pallat i ri kati i 10 me ashensor organizohet: •1 dhoma gjumi •sallon ndenje i perbashket me gatimin •1 tualet ofrohet: •i mobiluar... 26/10/2020 00:22... Lexo detajet..

4,000 Leke Ndarje Qeraje kerkojme nje vajze per ndarje qeraje.Shtepia eshte e mobiluar kushte shum te mir

4,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje.shtepia eshte e mobiluar kushte shum te mira .pagesa 80mije lek... 26/10/2020 00:05... Lexo detajet..

30,000 Leke Aartament me qera  Jepet me qera apartament
2dhoma gjumi
1sonchorno
1dhome gatimi
1ballkon
2tu

30,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2dhoma gjumi 1sonchorno 1dhome gatimi 1ballkon 2tualete kati i 2-te ndodhet tek kryqezimi rr.riza cerova me rr.4deshmoret... 25/10/2020 23:54... Lexo detajet..

180 Euro Shtepi me qera  ambjent me kondicioner,i kompletuar me te gjitha+wifi.5 min large hotel meridia

180 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ambjent me kondicioner,i kompletuar me te gjitha+wifi.5 min large hotel meridia dhe bulevardit re ri.... 25/10/2020 23:38... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 25/10/2020 23:24... Lexo detajet..

200 Euro Apartament 2+1 per Qira Jepet me qira apartamenti ne katin e dyte te nje vile ne rrugen Jordan Misja, me

200 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartamenti ne katin e dyte te nje vile ne rrugen jordan misja, me siperfaqe 95 m2. perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe 1 ballkon. per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit.... 25/10/2020 23:23... Lexo detajet..

26,000 Leke Jepet me qera (2+1) shtepi private kati 2,siper qytetit studenti afer (depos te ujit) Jepet shtepi private me qera 2+1 kati i 2 siper Ali Demit (afer qytetit studenti

26,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet shtepi private me qera 2+1 kati i 2 siper ali demit (afer qytetit studenti ) - 140m2 -2 doma gjumi -1 kuzhin 1sallon i madh -1tualet -1 verand e madhe -ndricim natyral prefekt -lagje e qet -dirtare dopio xham me grilla -afer stacion ... 25/10/2020 23:16... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi 1+1 Japim shtepi me qera totalisht e kompletuar tek qyteti studenti tek big market m

20,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Japim shtepi me qera totalisht e kompletuar tek qyteti studenti tek big market mbi kompleksin ana ne kati e pare... 25/10/2020 23:16... Lexo detajet..

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 25/10/2020 23:14... Lexo detajet..

21,000 Leke JEPET ME QIRA APARATAMENT 1+1 NË RR. “FUAT TOPTANI”, MBI VILAT GJERMANE, TIRANË Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë.
Organizo

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ fuat toptani”, tiranë. organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon . apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . jepet me qira i mob... 25/10/2020 23:10... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 25/10/2020 23:02... Lexo detajet..

20,000 Leke Jap pjese vile me qera. 200 m prane Spitalit Gjerman. E pershtateshme per studente

20,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

200 m prane spitalit gjerman. e pershtateshme per studente... 25/10/2020 22:56... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tirane. (Pro+18064)Apartamenti ndodhet në Myslym Shyr.
Informacion mbi Apartamentin

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

(pro+18064)apartamenti ndodhet në myslym shyr. informacion mbi apartamentin • kati 1 • sipërfaqja: 70 m2 organizimi • salloni i ndënjes • ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • 1 tualet cilësime të tjera • i investuar •... 25/10/2020 22:55... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

23,000 Leke Garsoniere per 3 persona prane stadiumit Dinamo.23000 leke Garsoniere prane stadiumit Dinamo ose prane ish restorant Shushices ,rruga Grigo

23,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.38 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
46 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Garsoniere prane stadiumit dinamo ose prane ish restorant shushices ,rruga grigor heba .eshte per 3 persona ,e mobiluar,kati i pare ,cmimi 23000 leke . kontakt agjensia global. berti ... 25/10/2020 22:48... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 2+1 i Mobiluar tek farmacia 10 per familjare!! Jepet Apartament  me qera 2+1 super i mobiluar te Universiteti i Mjekesise. Apar

350 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 super i mobiluar te universiteti i mjekesise. apartamenti eshte nje pallat te 2019 te mire administruar. me nje mobilim shume cilesor apartamenti eshte i mire organizuar. cmimi 350€ per nje vizite ne prone kontakto 0... 25/10/2020 22:44... Lexo detajet..

25,000 Leke Japim shtëpi me qera Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. 
Ajo është në katin e 7 ( pallati k

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. ajo është në katin e 7 ( pallati ka ashensor) për më shumë informacione mund të kontaktoni në këtë numër 0683227183... 25/10/2020 22:41... Lexo detajet..

25,000 Leke Tek selvia jepet gazonjere me qera.E mobiluar,50m.Cmimi 25000 leke. Tek selvia jepet gazonjere me qera.E mobiluar,50m.Cmimi 25000 leke.

25,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Tek selvia jepet gazonjere me qera.e mobiluar,50m.cmimi 25000 leke.... 25/10/2020 22:40... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

18,000 Leke 📣Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar📣 📣Jepet shtepi me qera

✅Shtepia eshte e organizuar ne 1+1
•Eshte e kom

18,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣jepet shtepi me qera ✅shtepia eshte e organizuar ne 1+1 •eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme. •eshte e pershtatshme per familjare dhe studente. •shtepia ndodhet te rruga siri kodra, prane hotel meridian 💥cmimi 18000 l... 25/10/2020 22:38... Lexo detajet..

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera

13,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera... 25/10/2020 22:31... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR  Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 100m2. Ndodhet ne zonen e Astirit t

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 100m2. ndodhet ne zonen e astirit tek vila l. organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. cmimi: ... 25/10/2020 22:27... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim