shtepi me qerateklumi lana bulevard tirane 

 Online 202 lexues | 17 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 202 lexues | 17 njoftime ne pritje
1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

1+1 i kompletuar (bllok - petro nini) zone perfekte - mobilim cilesor dhe parket | kondicioner | cdo gje ne gjendje perfekte, e mirembajtur | tualet m... (Premium 31.12.2020)

600 Euro
9 Kateshet , zyre prestigjoze me qera  Tek Tudiu Center ,ne nje prej ndertimeve me prestigjoze ne qender te Tiranes ,je

9 Kateshet , Zyre Prestigjoze Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek tudiu center ,ne nje prej ndertimeve me prestigjoze ne qender te tiranes ,jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyre .zyra eshte e ndare ne dy dhoma ,te shtruara me parket dhe te pajisur me sistem kondicionimi qendror . pjesa me e madhe... 18/01/2020 09:18... Lexo detajet..

350 Euro
Myslym Shyr , apartament 2+1 me qera  Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet n

Myslym Shyr , Apartament 2+1 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne myslym shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues buze rruge . eshte i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 2 ballkone . apartamenti ka 1 kondicioner samsung ne ... 18/01/2020 09:17... Lexo detajet..

450 Euro
Rruga Elbasanit ,apartament 2+1+2+GARAZHD Perballe Ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2  .Apartamenti eshte

Rruga Elbasanit ,apartament 2+1+2+garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Perballe ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .apartamenti eshte organizuar ne koridor , sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 ballkone dhe 2 tualete .cdo dhome eshte e mobiluar .salloni eshte i orientuar lindje dhe 4 dritaret i mundesojn... 18/01/2020 09:17... Lexo detajet..

33,000 Leke Jepet me Qera Apartamenti 2+1 tek 21 Dhjetori JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E 21 DHJETORIT,70 M2 
Organizimi :1 Dhome

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit,70 m2 organizimi :1 dhome ndenje e pershtatur edhe per dhome gjumi + 1 dhome gjumi,ambjent gatimi ,1 tualet apartamenti eshte :i pozicionuar ne katin e 2 dhe i fundit,pallat ekzistues,i mobilua... 18/01/2020 08:57... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 + Verande, totalisht i mobiluar , Kati i 1 i banimit prane sherbimeve dhe stacionit te autobuzit Apartamenti eshte ne katin e pare te banimit prane sherbimeve dhe stacionit te a

1+1 + Verande, Totalisht I Mobiluar , Kati I 1 I Banimit Prane Sherbimeve Dhe Stacionit Te

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte ne katin e pare te banimit prane sherbimeve dhe stacionit te autobuziti i perbere nga:kuzhine, sallon, dhome gjumi ,verande, banjo. apartamenti prej 67 m2 eshte shume kendeshem i mobiluar, funksional dhe me shume drite. ... 18/01/2020 08:56... Lexo detajet..

8,000 Leke Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje  Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.apartamenti eshte I mobiluar dhe ndodhet ne n

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentura si don bosko. cmim i qeras esht 80 min lek personi ju lutem kontaktoni ne nr e cel 0677183773.ju faleminderit ... 18/01/2020 08:56... Lexo detajet..

250 Euro GARSONIERE ME QIRA NE QENDER TE TIRANES! Jepet me qira garsoniere ne qender te Tiranes, ndodhet prapa Ministrise se Drejt

Garsoniere Me Qira Ne Qender Te Tiranes!

Tjeter zone | Tirane (0.65 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira garsoniere ne qender te tiranes, ndodhet prapa ministrise se drejtesise, ka nje facilitet te larte. ambjenti ka mobilim te ri dhe te mireorganizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe banjo.... 18/01/2020 08:55... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Ali Demi Tek Ali Demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizu

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma gjumi,ngrohje/ftohje apartmenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues,me dalje ne unaze .... 18/01/2020 08:53... Lexo detajet..

22,000 Leke Shtepi me qera Jepet me qera nje ambjent 1+1, e mobiluar me te gjitha orendite + internet, e pe

Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.96 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera nje ambjent 1+1, e mobiluar me te gjitha orendite + internet, e pershtatshme per dy persona.... 18/01/2020 08:33... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma ... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

Apartament 2+1+ballkon (99 m2) tek kristal center, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim i ri dhe bashkekohor | hapesire e m... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

25,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne Kombinat ne Tirane Kombinat, Rruga Thoma Koxhaj, afer pallateve Cabej, jepet me qera Apartament 1+1

Apartament 1+1 Me Qera Ne Kombinat Ne Tirane

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kombinat, rruga thoma koxhaj, afer pallateve cabej, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati 6 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. orientimi me diell. jepet me qera 25 000... 18/01/2020 08:31... Lexo detajet..

220 Euro Pallatet Cabej jepet me qera apartament 1+1, 220 euro. Adresa Rr. Besim Alla, pallatet Çabej, përballë Bar Restorant Helios.
Shtëp

Pallatet Cabej Jepet Me Qera Apartament 1+1, 220 Euro.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Adresa rr. besim alla, pallatet Çabej, përballë bar restorant helios. shtëpi 1+1, kati 6 me ashensor, e kompletuar ne menyre komode, mobiljet jane te reja ka rreth 3 vjet me qera me perpara nuk ka banuar njeri, drejtimi salloni në lindje dhe d... 18/01/2020 08:29... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shtepi me qera 1+1 te pallatet cabej  Jepet shtepi me qera 1+1 te pallatet cabej
E mobiluar
Qeraja eshte 250mij lek

Jepet Shtepi Me Qera 1+1 Te Pallatet Cabej

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 te pallatet cabej e mobiluar qeraja eshte 250mij lek perfshire faturen e ujit dhe admistrimin e ashensorit ... 18/01/2020 08:29... Lexo detajet..

280 Euro Apartament me qira 1+1, Astir! Jepet apartament 1+1 me qira, ne zonen e Astirit, prane Vila L.
Apartamenti jep

Apartament Me Qira 1+1, Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, ne zonen e astirit, prane vila l. apartamenti jepet totalisht i mobiluar, me orientim nga jugu, kati i 7 me ashensor ne nje pallat 8 katesh me punime shume cilesore. per nje vizite ne prone na kontaktoni... 18/01/2020 08:28... Lexo detajet..

30,000 Leke apartament 1+1 me qera(prane Vila L Astir) Apartamenti eshte komod, i investuar dhe i mobiluar totalisht. I pabanuar me par

Apartament 1+1 Me Qera(prane Vila L Astir)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte komod, i investuar dhe i mobiluar totalisht. i pabanuar me pare. ndodhet prane vila l ne astir. vendoset ne aktin 7 banim, me ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. dhomat jane... 18/01/2020 08:27... Lexo detajet..

20,000 Leke Ap me qera 1+1 ne Astir Aparatament me qera 1+1 bosh vetem me k/bufe.Hapsire e bollshme dhe kubature shu

Ap Me Qera 1+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Aparatament me qera 1+1 bosh vetem me k/bufe.hapsire e bollshme dhe kubature shum e rregullt,ndodhet ne katin e 7 te nje pallati shum te mire.... 18/01/2020 08:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

28,000 Leke Apartament me qera tek dy rotondot Apartamenti ka mobilim shume te mire, hyrje me hapsire dhe e regullt. Vija e dyt

Apartament Me Qera Tek Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka mobilim shume te mire, hyrje me hapsire dhe e regullt. vija e dyte e pallateve.... 18/01/2020 08:27... Lexo detajet..

330 Euro 2+1(83 m2) mbi Kristal Center, Zone me Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim Cilesor dhe me Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (83 m2) mbi Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zon

2+1(83 M2) Mbi Kristal Center, Zone Me Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim Cilesor Dhe Me K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma | kuzhine me kundrabufe te re | dhomat ... 18/01/2020 08:20... Lexo detajet..

220 Euro 1+1 ne FRESK (Qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim i Ri (Kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim me LED 1+1 ne FRESK (Qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim i Ri (Kend Cilesor) | Kond

1+1 Ne Fresk (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | Kondicioner | Ndri

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 ne fresk (qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | planimetri e rregullt | instalimet e reja q1614 te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno -1 kuzhine -... 18/01/2020 08:16... Lexo detajet..

220 Euro

1+1 Ne Fresk (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim Me Led

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 ne fresk (qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | plani... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

380 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender Tek Piaca Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.45 Km nga qendra) ZIVARO.AL
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar 1+1 me siperfaqe neto 75 m2, ne katin e dyte ne qender te tiranes tek piaca, direkt buze rruge. apartamenti or... (Premium 02.02.2020)

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Shtepi me qera 2+1 Jepet shtepi me qera 2 dhoma gjumi dhe sallon ne zonen e Astirit,  prane Eco Mar

Shtepi Me Qera 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet shtepi me qera 2 dhoma gjumi dhe sallon ne zonen e astirit, prane eco market. shtepia eshte totalisht e mobiluar me te gjitha orendite e reja + kondicioner. kati i 6 me ashensor. ... 18/01/2020 07:36... Lexo detajet..

250 Euro Jap me qera apartament 1+1, rruga Arkitekt Kasemi ne pallat me ashensor Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode ne nje pallat me ashensor te

Jap Me Qera Apartament 1+1, Rruga Arkitekt Kasemi Ne Pallat Me Ashensor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode ne nje pallat me ashensor tek rruga arkitekt kasemi shume afer pazarit te ri per vetem 30000 lek/muaj.... 18/01/2020 07:35... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE FUSHA E AVIACIONIT! Jepet me qira apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit me siperfaqe totale 98 m2.

Apartament 2+1 Me Qira Te Fusha E Aviacionit!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit me siperfaqe totale 98 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 11- te banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. organizohet me 1 sallon ndenje me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 18/01/2020 07:34... Lexo detajet..

213 Euro Jepet me qera apartament sp 56 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 56 m2
Adresa: Rr. Kavajes.Tirane.

Jepet Me Qera Apartament Sp 56 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 56 m2 adresa: rr. kavajes.tirane. cmimi 213 euro kontakt: kubesairealestate@gmail.com tel: 0682801479... 18/01/2020 07:27... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

360 Euro

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare... (Premium 31.12.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne zonen e bllokut, apartamentin ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka gjate gjithe kohes drite. apartamenti oranizohe... (Premium 15.02.2020)

450 Euro

Super Apartament Me Qera , 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

21 Dhjetori ,super Apartament 2+1+2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne 21 dhjetor, prane inxhinieris se ndertimit jepet me qira super apartament 2+1+2 me pozicionim shume te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dh... (Premium 08.02.2020)

15,000 Leke Apartament me qira  Jepet me qira apartament 1+1 me ballkon, pjeserisht e mobiluar(me kuzhine), 100m

Apartament Me Qira

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me ballkon, pjeserisht e mobiluar(me kuzhine), 100m mbi restorant fresku. ... 18/01/2020 07:22... Lexo detajet..

9,000 Leke Kerkoj 1 vajze per Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia eshte 2 +1 ( 2 dhoma gjumi, kuzhine,

Kerkoj 1 Vajze Per Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte 2 +1 ( 2 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, 1 banjo). cmimi eshte 90 mije lek te vjetra per person, duke perfshire uje dhe drita ne kete cmim. shtepia ndodhet mbrapa xheko imperia (prane fakulteti te dre... 18/01/2020 03:31... Lexo detajet..

150 Euro shtepi me qera Shtepi me qera 2 dhoma,1 kuzhine,100 meter katror,1 banje,kati 2,shtepi 3 katshe

Shtepi Me Qera

Plepa | Durres (3.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 2 dhoma,1 kuzhine,100 meter katror,1 banje,kati 2,shtepi 3 katshe e re,parking 1 makine brenda.kalon ne rrugen dhimiter kraja dhe hyn ne sirius,eshte afer xhamis riza bajrami.plazhi numer 13 te shinat e trenit.... 18/01/2020 02:01... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim