shtepi te lira me qera ne tirane 

 Online 349 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 349 lexues | 20 njoftime ne pritje
320 Euro

2+1+2wc+ballkon (100 m2) ne bllok (petro nini) zone nga me te preferuarat ne tirane me mundesi parkimi | apartamenti eshte i mobiluar | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Super 2+1 I Dizenjuar Me Arkitekitek (hilton Garden) | Garazh Personal Parket**

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apt. i ri 2+1 tek blv. gjergj fishta | garazhd personal | 2 ashensore | dizenjuar me arkitekt | strukture e rregullt | 2 tualete | 2 dhoma gjumi... (Premium 09.02.2020)

450 Euro
Tek Kodra diellit jepet  Apartament 2+1  me qira 400 Euro me dy poste parkimi Tek Kodra e diellit Jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!Eshte i organi

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira 400 Euro Me Dy Poste Parkimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kodra e diellit jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe sallon,apartamenti ka te gjitha paisjet e nevojshme. perfshire ne cmin dhe dy poste parkimi.cmimi 450 euro.mos hezito... 19/08/2019 12:13

450 Euro
Apartament 2+1+2 per qira te UNIVERSITETI EUROPIAN I TIRANES Apartament me qira prane UET, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mire

Apartament 2+1+2 Per Qira Te Universiteti Europian I Tiranes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe dhe 2 tualete . apartamenti eshte i arreduar nga arkitekt.... 19/08/2019 12:08

500 Euro
Jetet me qira apartament 1+1 tek rruga elbasanit Apartamenti ndpdhet ne katin e trete dhe eshte shume i mire i mobiluar.
Pallat

Jetet Me Qira Apartament 1+1 Tek Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndpdhet ne katin e trete dhe eshte shume i mire i mobiluar. pallat i ri me ashensor perfshire dhe nje post parkimi... 19/08/2019 12:08

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Kopshti Zologjik. Apartamenti ndodhet ne kati

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek kopshti zologjik. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. eshte totalisht i mobiluar dhe me te gjithe kus... 19/08/2019 12:07

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 ne Komune te Parisit Jepet me qira apartament 1+1 ne Komune te Parisit, tek Lulishtja. Apartamenti nd

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne komune te parisit, tek lulishtja. apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te gjere, dhome gjumi, tualet, dhe nje verande. apartamenti eshte i mobilua... 19/08/2019 12:07

400 Euro Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Myslym Shyri Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Rrugen Myslym Shyri, buze rruge. Apartamenti n

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen myslym shyri, buze rruge. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi dy tualete. eshte totalisht i mobiluar, shtruar me park... 19/08/2019 12:06

2,500 Euro Jepet me qira vile 4-katshe ne Myslym Shyri Jepet me qira vile 4-kateshe ne zonen e Myslym Shyrit. Vila organizohet sallon n

Jepet Me Qira Vile 4-katshe Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
480.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira vile 4-kateshe ne zonen e myslym shyrit. vila organizohet sallon ndenje, gatimi, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, 5 ballkone, verande si dhe vend parkimi. vila eshte e mobiluar, ka sistem ngrohje ftohje. pervec per banim vila eshte nje rast i ... 19/08/2019 12:06

330 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMIT DINAMO Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen Komuna e Parisit, prane ish ekspozites.

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Prane Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne rrugen komuna e parisit, prane ish ekspozites. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe balllkon. eshte totalisht i mobiluar dh... 19/08/2019 12:06

450 Euro Apartament 2+1+2 me qira te UET Apartament me qira prane UET, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mire

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe dhe 2 tualete .apartamenti eshte i arreduar nga arkitekt dhe i pajisur me te gj... 19/08/2019 11:55

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

200 Euro Jepet apartament me qira vetem 200 euro/muaj! Jepet apartament me qira vetem 200 euro/muaj!
Per me shume info, klikoni ketu:

Jepet Apartament Me Qira Vetem 200 Euro/muaj!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira vetem 200 euro/muaj! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/rruga-todi-shkurti-apartament-qera/[/urlcode]... 19/08/2019 11:53

25,000 Leke Apartament 2+1 me qira tek rruga Bardhyl! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues , pa ashensor por te m

Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga Bardhyl!

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues , pa ashensor por te mirembajtur dhe te mireadministruar. ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe 42 m2 verande. eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi optimale, salloni se bashku me kuz... 19/08/2019 11:47

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

400 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!
Apartamenti ndodhet ne katin e 7

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori! apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. ka siperfaqe 102 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori ,ballkon dhe salloni se bashku me kuzhinen. eshte i miremobiluar d... 19/08/2019 11:47

400 Euro Bllok , Jepet me qera apartament 1+1  Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok,, pallat i ri , ashensor, punime shume cil

Bllok , Jepet Me Qera Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok,, pallat i ri , ashensor, punime shume cilesore, i mobiluar shume mire.... 19/08/2019 11:43

450 Euro Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Mon Cheri (Myslym Shyri) Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Mon Cheri tek Rruga Myslym Shyri, i mobiluar

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Mon Cheri (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa mon cheri tek rruga myslym shyri, i mobiluar totalisht shume mire, pallat i ri ,ashenosr, punime shume cilesore,ndricim natyral , gjendja shume e mire.... 19/08/2019 11:43

330 Euro Vasil Shanto, Jepet me qera apartament 2+1 Jepet me qera apartament 2+1 , pallat ekzistues, zone shume e preferuar, e mobil

Vasil Shanto, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 , pallat ekzistues, zone shume e preferuar, e mobiluar totalisht.... 19/08/2019 11:41

1,000 Euro Jepet me qera kati i 2-te dhe kati 3-te i nje vile  Jepet me qera kati 2 dhe kati 3 i nje vile luksoze tek Vilat Gjermane, me punime

Jepet Me Qera Kati I 2-te Dhe Kati 3-te I Nje Vile

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati 2 dhe kati 3 i nje vile luksoze tek vilat gjermane, me punime shuem cilesore, me parket me sistem ngrohje-ftohje, me 2 tualete, me kushine me vete, jepet bosh, ka edhe mundesi mobilimi. tarace ne katin e 4 me pamje nga liqeni,munde... 19/08/2019 11:41

Mobilimi:Bosh

1,000 Euro

320 Euro Rruga Sulejman Delvina , Jepet me qera apartament 1+1 Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo, pallat ekzistues, arredim i

Rruga Sulejman Delvina , Jepet Me Qera Apartament 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit dinamo, pallat ekzistues, arredim i ri ,zone shume e preferuar, gjendja shume e mire.... 19/08/2019 11:40

400 Euro Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1, 90 m2! Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1, 90 m2!

◻

Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1, 90 M2!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi kontakt, 21-dhjetori, jepet me qira apartament 2+1, 90 m2! ◻️90 m2 ⬆️ kati 3 🛏 2 dhoma, sallon + kuzhina, 2 tualete, ballkon 📲+355696447247 💶 400 euro ➖➖➖➖➖➖➖➖ super apartament 2+1 me qira t... 19/08/2019 11:36

280 Euro

Me qera 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) tek mozaiku (rr. naim frasheri - paralel me rr. e ambasadave) super zone me mundesi parkimi, orientim perfekt dhe e... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne Bllok! Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne Bllok! Apartament

Jepet Me Qera| Apartament 3+1, 135 M2, 1200 Euro I Arreduar Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera| apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne bllok! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor prane whisky bar. apartamenti eshte me orientim jug-lindje dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + ballkon, 3 dhoma g... 19/08/2019 11:29

550 Euro Ne Zonen e Liqenit Te Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Ne Zonen e Liqenit te Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 me pamje nga liqe

Ne Zonen E Liqenit Te Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e liqenit te thate jepet me qira super apartament 2+1 me pamje nga liqeni i tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe me siperfaqe prej 140 m2 bruto. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perfsh... 19/08/2019 11:20

700 Euro Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe! - Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te ma

Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
172.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

- ne bllok, prane shkolles 11 janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi me hapesire te madh... 19/08/2019 11:13

700 Euro Apartament me qira tek Bulevardi Zogu I ! Super Apartament 2+1 me qira tek Bulevardi Zogu I!
Apartamenti ndodhet ne nje n

Apartament Me Qira Tek Bulevardi Zogu I !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament 2+1 me qira tek bulevardi zogu i! apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri shume prane bulevardit zogu i.i pozicionuar ne katin e 4 dhe i organizuar ne dy dhoma gjumi ,nje sallon bashke me kuzhinen,nje tualet dhe dy ballkone.i sapo ... 19/08/2019 11:12

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

250 Euro

Apartament 1+1+verande, i madh (76 m2) tek spitali amerikan 2 (rr. e dibres) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri, ashensor me cip dhe survejim kamer... (Premium 31.12.2019)

600 Euro Dupleks me qira tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 ! Jepet me qira Dupleks 3+1+2 tek Kodra e Diellit 2,ne nje rezidence te re te sapo

Dupleks Me Qira Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira dupleks 3+1+2 tek kodra e diellit 2,ne nje rezidence te re te sapondertuar.ndodhet ne katin e trete dhe te katert ne hyrje te rezidences .eshte i organizuar ne nje sallon kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje studio. rezidenca ka p... 19/08/2019 11:12

700 Euro Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacio

Qera, Apartament 3+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 124 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhomë gjumi •... 19/08/2019 11:07

380 Euro Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Ne Zonen e 21 Dhjetorit, prane Drejtorise se Tatimeve jepet me qira apartament 2

Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, prane drejtorise se tatimeve jepet me qira apartament 2+1 me 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 98 m2. ambienti organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te ... 19/08/2019 11:05

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim