si te ushqehemi shendetshem wikipedia 

 Online 30 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 30 lexues | 3 njoftime ne pritje
330 Euro

Apartament i ri 2+1, i pabanuar me pare (farmacia nr.10 - rr. bardhyl) pallat i 2010-tes me ashensor | ambienti i shtruar me parket dhe i pajisur me k... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pare( Ne Qes

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| b... (Premium 31.12.2020)

1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

13,000 Leke
Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

Ambient I Mobiluar Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije.... 21/01/2020 02:37... Lexo detajet..

9,000 Leke
Ndarje qeraj Kerkohet nje djal per ndarje qeraje. 
Mosha 18 deri ne 25 vjec

Ndarje Qeraj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje. mosha 18 deri ne 25 vjec... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

600 Euro
APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ZONEN E ISH BLLOKUT Apartamen 2+1 per qira ne Rrugen Perlat Rexhepi (zona e Ish Bllokut)
Apartament

Apartament 2+1 Per Qira Ne Zonen E Ish Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamen 2+1 per qira ne rrugen perlat rexhepi (zona e ish bllokut) apartamenti ka nje siperfaqe 95 m² dhe perbehet nga dhome ndenje , kendi gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone. orientimi, jug-perendim. per nje vizite ne prone mos hezi... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

400 Euro 3+1+2 afer myslym shyrit Jepet me qera ap 3+1+2 afer myslym shyrit
Kati i 6 me ashensor

3+1+2 Afer Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ap 3+1+2 afer myslym shyrit kati i 6 me ashensor... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

330 Euro JAP ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT, TEK LULISHTJA. Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode tek Komuna e Parisit, prane

Jap Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit, Tek Lulishtja.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera apartament te mobiluar ne menyre komode tek komuna e parisit, prane lulishtes. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni. ndodhet ne pallat te ri me ashensor, nder me te ... 21/01/2020 01:00... Lexo detajet..

300 Euro Lulishte 1 Maj jepet me qira apartament 2+1  Jepet me qira super apartament 2+1 te lulishte 1 maj , eshte i mobiluar ne menyr

Lulishte 1 Maj Jepet Me Qira Apartament 2+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.55 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 te lulishte 1 maj , eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, ka organizim shume te rregullt te ambientit ne dhoma te medha dhe me drite, ndodhet ne nje z... 21/01/2020 00:41... Lexo detajet..

250 Euro 3+1+2 Jepet shpi me qera 3+1+2 me ballkon te mobiluar
Kati i 2 me ashensor

3+1+2

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shpi me qera 3+1+2 me ballkon te mobiluar kati i 2 me ashensor ... 20/01/2020 21:50... Lexo detajet..

370 Euro Super apartament Jepet shpi me qera 2+1+2 me verande
Super apartament 
Super cmim 370€ ne mua

Super Apartament

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shpi me qera 2+1+2 me verande super apartament super cmim 370€ ne muaj... 20/01/2020 21:49... Lexo detajet..

300 Euro Ofroj apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit, 50 m siper lulishtes Jap me qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit, ne nje nder pallatet me te mire

Ofroj Apartament 1+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit, 50 M Siper Lulishtes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jap me qera apartament 1+1 tek komuna e parisit, ne nje nder pallatet me te mire te zones, me ashensor. apartamenti organizohet nga salloni, kuzhina, dhoma e gjumit, korridor, tualet dhe ballkon. siperfaqja 75 m2 dhe totalisht i mobiluar. me te... 20/01/2020 21:37... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma ... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke Apartament me qera ne Astir Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, plot hapsire te regullt dhe di

Apartament Me Qera Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, plot hapsire te regullt dhe diell. tek bar artisti.... 20/01/2020 21:25... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me Qera 1+1 perballe Gjimnazit  Jepet me qera 1+1, i mobiluar, 70 M2, kati 6, ashensor, gjendja shume e mire, pa

Jepet Me Qera 1+1 Perballe Gjimnazit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 1+1, i mobiluar, 70 m2, kati 6, ashensor, gjendja shume e mire, pa as me te voglin problem te shkaktuar nga termeti. kerkohen vetem cift , jo studente. nuk lejohet mbajtja e kafsheve shtepiake. (ju lutem agjensite mos telefonojne!!) ... 20/01/2020 21:23... Lexo detajet..

30,000 Leke Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje,

Kerkoj 2 Vajza Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje,... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

30,000 Leke apartament me qera te stacioni i trenit 300 mije leke mbrapa shkolles beder

Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit 300 Mije Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mbrapa shkolles beder... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

22,000 Leke 1+1  me qera tek shkolla sarina ne pallat te ri jepet apartament me qera

1+1 Me Qera

Zone Periferike | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek shkolla sarina ne pallat te ri jepet apartament me qera ... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

450 Euro Apartament i Ri Beje tendin per here te pare.

Apartament I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Beje tendin per here te pare.... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera ne liqeni i thate Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, mobilim bashkohor

Apartament Me Qera Ne Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, mobilim bashkohor dhe orjentim shume te mire.... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

350 Euro Jepet shtepi me qera 2+1  te brrylit kati4 siper parfumeri Dimo, 350 euro, cmimi i diskutueshem Jepet shtepi me qera zona e brrylit kati 4, mbi parfumeri Dimo, 90 m2 2+1 me bal

Jepet Shtepi Me Qera 2+1 Te Brrylit Kati4 Siper Parfumeri Dimo, 350 Euro, Cmimi I Diskutu

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet shtepi me qera zona e brrylit kati 4, mbi parfumeri dimo, 90 m2 2+1 me ballkon, e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e mobiluar. cmimi 350 euro i diskutueshem... 20/01/2020 21:17... Lexo detajet..

220 Euro 1+1 tek Stokholmi (Klani- Rest. Fresku) (Qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim i Ri (Kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim me LED 1+1 super tek Stokholmi midis (Klanit, dhe Rest. Freskut / Rr. Dalip Topi )Qetes

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Ci

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | planimetri e rregullt | instalimet e reja ... 20/01/2020 21:14... Lexo detajet..

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

220 Euro 1+1 tek Stokholmi (Klani- Rest. Fresku) (Qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim i Ri (Kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim me LED 1+1 super tek Stokholmi midis (Klanit, dhe Rest. Freskut / Rr. Dalip Topi )Qetes

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Ci

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | planimetri e rregullt | instalimet e reja ... 20/01/2020 21:13... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament ne qender i mobiluar Jepet me qera apartament 2+1 prane zones Gjykates.
Ndertim i pa demtuar nga ter

Apartament Ne Qender I Mobiluar

Qender | Durres (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane zones gjykates. ndertim i pa demtuar nga termeti. mobilimi eshte i ri. jane 2 dhoma gjumi, wc, aneks gatimit dhe salla ndjenjes. apartamenti eshte ne katin e 2 te banimit ose te 4 nga toka... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 super i kompletuar Jepet me qera ne qender apartament 1+1 shume mire i kompletuar.
Apartamenti esh

Apartament 1+1 Super I Kompletuar

Qender | Durres (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera ne qender apartament 1+1 shume mire i kompletuar. apartamenti eshte i ri dhe teper komod. te gjitha paisjet jane te reja dhe te kohes. pallati eshte i pa demtuar nga termeti dhe ka nje mire administrim, eshte ne katin e 5 me ashensor.... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

20,000 Leke Apartament 1+1 i mobiluar Plazh prane rrotes kuqe  Jepet me qera apartament i kompletuar ne plazh prane rrotes kuqe,
Apartament es

Apartament 1+1 I Mobiluar Plazh Prane Rrotes Kuqe

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament i kompletuar ne plazh prane rrotes kuqe, apartament eshte 1+1 me siperfaqje rreth 80m. ndodhet ne katin e 3 me ashensor i pa demtuar nga termeti, ... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

400 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Nê Rrugën E Kavajës.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 nê rrugën e kavajës, prane qendres “globe”. ndodhet në katin e 8 te nje pallati te ri, me një sipërfaqe ... (Premium 23.01.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne zonen e bllokut, apartamentin ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka gjate gjithe kohes drite. apartamenti oranizohe... (Premium 15.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Super Apartament Me Qera , 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

360 Euro

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke Apartament 3+1 i pa mobiluar Ne zonen e Shkozetit stacioni 1, jepet me qera apartament 3+1 i pa mobiluar me q

Apartament 3+1 I Pa Mobiluar

Zone Periferike | Durres (25.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen e shkozetit stacioni 1, jepet me qera apartament 3+1 i pa mobiluar me qera. kati 3... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

550 Euro 2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - PARKET i shtrenjte Jepet me Qera 2 + 1 (108 m2) + 2 Tualete - Te Mozaiku Tirane - Paralel me Rrugen

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i shtrenjte | mundesi parkimi opsional | duplex - papagingo | me panele diellore | banjo me xhakuzi | s... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qera ne bllok Pallat i ri dhe i kompletuar me cdo gje, mobilje shume te mira dhe jepet per her

Apartament Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pallat i ri dhe i kompletuar me cdo gje, mobilje shume te mira dhe jepet per here te pare me qera.... 20/01/2020 20:56... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim