zona e bllokut tirane 

 Online 183 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 183 lexues | 11 njoftime ne pritje
280 Euro

2+1+ballkon (94 M2) Ne Don Bosko (rr. Kryesore) Pallati I Ri (sis. Kapot) Ashensor | Mobilim Cilesor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (94 m2) ne don bosko (buze rruges kryesore) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtr... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe ... (Premium 23.04.2020)

270 Euro

2+1+ballkon (76 m2) tek liqeni (diga) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire ... (Premium 09.02.2020)

15,000 Leke Jepet garzionere me qera! Japim me qera garzionere tek venuja.

Jepet Garzionere Me Qera!

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:03): Japim me qera garzionere tek venuja....

400 Euro Tek ish stacioni i trenit 2+1 me qera Tek ish stacioni i trenit, jepet me qera apartament 2+1 me qera. Apartamenti org

Tek Ish Stacioni I Trenit 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:03): Tek ish stacioni i trenit, jepet me qera apartament 2+1 me qera. apartamenti organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon me dalje ne ballkon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi njera me ballkon, tualet me dritare. apartamenti ndodhet ...

400 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 te Selvia Jepet me qera apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te ba

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:55): Jepet me qera apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndohet ne katin e 6-te te banimit ne nje pallat te ri shume cilesor fare prane qendres se tiranes. apartamenti eshte i mobiluar me shije, dhe eshte i orientuar nga lindja dhe perendimi. ky orientim ...

25,000 Leke Jepet me qera dupleks 1+1 te Brryli Jepet me qera apartament 1+1 dupleks te Klinika Iraniane te Brryli. Apartamenti

Jepet Me Qera Dupleks 1+1 Te Brryli

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:55): Jepet me qera apartament 1+1 dupleks te klinika iraniane te brryli. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, dhe ofron kushte shume te mira jetese per 2 persona. ky apartament jepet me qera me nje cmim prej 25,000 lekesh ne muaj. na kontaktoni...

400 Euro Jepet apartament 3+1 me qera te rr. Fortuzit Japet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 90m2 te rr. Fortuzit. Apartamenti ndod

Jepet Apartament 3+1 Me Qera Te Rr. Fortuzit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:54): Japet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 90m2 te rr. fortuzit. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, dhe eshte i pershtatshem per banim por edhe per aktivitet privat kryesisht zyra avokatie, notere, klinika dentare.etj. apartamenti ka pamj...

300 Euro 2+1+Kuzhine+2Ballkone afer Amb. Kineze (Rr. e Durresit) i Mobiluar | Kondicioner | Oborr | Parkim  2+1+Kuzhine me Vete+2 Ballkone (90 m2) afer Amb. Kineze (Rr. e Durresit) Zone e

2+1+kuzhine+2ballkone Afer Amb. Kineze (rr. E Durresit) I Mobiluar | Kondicioner | Oborr |

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:52): 2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | oborr me gjelberim | muret e sapo lyer | d...

140,000 Euro Okazion : Shitet ose jepet me qera ap 2+1 . 100m2 Shitet ose jepet me qera apartament  2+1 i mobiluar . 
93 m2 ne hipotek .
Kond

Okazion : Shitet Ose Jepet Me Qera Ap 2+1 . 100m2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:51): Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . 93 m2 ne hipotek . kondicioner : 2 . kati : 3 . ashensor : po . cmimi : 140000 euro . 500 euro qera mujore . jepet vetem per te huaj . adrresa : margarita tutalani , vendodhja liqeni ar...

350 Euro Shkolla Baletit , super apartament 1+1 me qera bashke me garazhd Prane Shkolles Baletit , ne nje prej pallateve me te mira ndertuar vitet e fundi

Shkolla Baletit , Super Apartament 1+1 Me Qera Bashke Me Garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:50): Prane shkolles baletit , ne nje prej pallateve me te mira ndertuar vitet e fundit, jepet me qera apartament 1+1 bashke me garazhd . apartamenti eshte totalisht i kompletuar . hapesira e brendshme eshte e organizuar ne koridor,sallon+kuzhine, 1 dhome ...

38,000 Leke Ne rrugen e Durresit, prane Zogut te Zi jepet me qira apartament 3+1 Ne rrugen e Durresit, prane Zogut te Zi jepet me qira apartament 3+1. Ambineti e

Ne Rrugen E Durresit, Prane Zogut Te Zi Jepet Me Qira Apartament 3+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:44): Ne rrugen e durresit, prane zogut te zi jepet me qira apartament 3+1. ambineti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka kondicioner dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter po...

240 Euro

1+1+ballkon (65 M2) Tek Rr. E Durresit - Mobilim Cilesor | Parket | Me Diell

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (65 m2) tek rr. e durresit (zone perfekte) mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartmen 3+1 Perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,perballe gjimnazit petro nini luarasi jepet me qera apartament 3+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektr... (Premium 04.09.2019)

450 Euro

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

350 Euro Ne fillim te kodres se Diellit, prane kopeshtit Botanik jepet me qira apartament 2+1. Ne fillim te kodres se Diellit, prane kopeshtit Botanik jepet me qira apartament

Ne Fillim Te Kodres Se Diellit, Prane Kopeshtit Botanik Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:44): Ne fillim te kodres se diellit, prane kopeshtit botanik jepet me qira apartament 2+1. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perfshire e me kondicioner, 1 dhome gjumi matrimoniale me ballkon e kondicioner, 1 dhome gjumi me 2 krev...

350 Euro Jepet me qira super apartament 2+1 prane UET Jepet me qira apartament 2+1 tek universiteti europian. Apartamenti ka nje siper

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Prane Uet

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (9.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.06.2019 (13:44): Jepet me qira apartament 2+1 tek universiteti europian. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar shume mire ne dy dhoma gjumi ,nje kuzhine bashke me soxhornon,nje tualet dhe dy ballkone. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre m...

330 Euro Apartamente 2+1 me qera ne komunen e parsirt (ID 4221555 ) Property ID : 4221555

Komuna e Parisit, prane lulishtes, jepet me qera aparta

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Komunen E Parsirt (id 4221555 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.06.2019 (13:44): Property id : 4221555 komuna e parisit, prane lulishtes, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 87 m², ne pallat te ri, kati 7 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ballkon, tualet, komplet me parket, kondicioner, orientim me diell, nd...

280 Euro Apartament me qira tek Bulevardi B. Curri Apartament 1+1 me qera ne Tirane, prane Delijorgjit.
Me hapesira te bollshme, i

Apartament Me Qira Tek Bulevardi B. Curri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:44): Apartament 1+1 me qera ne tirane, prane delijorgjit. me hapesira te bollshme, i mire-mobiluar dhe me nje cmim te arsyeshem. zona ofron larmi facilitetesh, dhe te jep akses te shpejte me shume zona te tiranes. ...

300 Euro JEPET 1+1 ME QERA KONTAKT MAGNET Jepet ap. 1+1 me qera Kontakt Magnet, nje nga komplekset me te mira ne Tirane, z

Jepet 1+1 Me Qera Kontakt Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:41): Jepet ap. 1+1 me qera kontakt magnet, nje nga komplekset me te mira ne tirane, zona ofron shume facilitete dhe akses te shpejte me unazen dhe rrugen e kavajes. per me shume detaje kontakto tel ose whatsap...

35,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori Tek 21 Dhjetori,tek tatimet jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar me

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:39): Tek 21 dhjetori,tek tatimet jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3...

400 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK “KRISTAL CENTER” 
Jepet me qera apartament 2+1 tek “Kristal Center” .
Organizohet me dy dho

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek “kristal Center”

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:39): jepet me qera apartament 2+1 tek “kristal center” . organizohet me dy dhomë gjumi, një dhomë ndenje , nje dhomë gatimi dhe ngrënie , një tualet dhe një dhomë e vogël . apartamenti ndodhet në katin e parë , e orientuar nga lindja . ...

400 Euro Apartament me qera Myslym Shyri Jepet me qera shtepi 2+1 tek myslym shyri perballe gjimnazit Faik Konica. Kati 5

Apartament Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (13:39): Jepet me qera shtepi 2+1 tek myslym shyri perballe gjimnazit faik konica. kati 5, i kompletuar me: 1- dhome gjumi me krevat dopjo 2- dhome gjumi me dy krevate teke 3- guzhine me furre, frigorifer 4- tavoline ngrenie me 4 karrike 5- kondicionere ...

400 Euro Apartament 1+1 per qera tek Kompleksi Kika Jepet apartament  1+1 me qera me siperfaqe 70 m2 tek Kompleksi Kika. Apartamenti

Apartament 1+1 Per Qera Tek Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.06.2019 (13:39): Jepet apartament 1+1 me qera me siperfaqe 70 m2 tek kompleksi kika. apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore....

300 Euro

1+1+ballkon Me Super Pamje (60 M2) Tek Ish Ekspozita (pallat I Ri, Ashensor) Mobilim Cilesor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Apartament 1+1+ballkon (60 m2) tek ish ekspozita (blv. bajram curri) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pamj... (Premium 31.12.2019)

240 Euro

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kodra E Diellit - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kodra e diellit - zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | ndricim perf... (Premium 31.12.2019)

320 Euro APARTAMENTI 1+1 PER QIRA NE BLLOK Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje pallati ekzi

Apartamenti 1+1 Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:39): Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje pallati ekzistues prane gjimnazit petro nini. ambienti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 sallon me ambient guzhine te perbashket,tualet,ballkon.apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar...

300 Euro Apartamente 1+1 me qera ne Rrugen  “Muhamed Gjollesha” (ID 4219115) Property ID : 4219115

Rruga “Muhamed Gjollesha”, prane Vasil Shantos jepe

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen “muhamed Gjollesha” (id 4219115)

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:39): Property id : 4219115 rruga “muhamed gjollesha”, prane vasil shantos jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 49 m², kati 3 i banimit, bosh, me parket, hyrje totalisht e rikonstruktuar, kondicionere, tualet. jepet me qera 300 euro www.dr...

250 Euro JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE ASTIR Jepet apartament 1+1 me qira ne Astir prane bar Universit, i cili ndodhet ne nje

Jepet Apartament Me Qira 1+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (13:39): Jepet apartament 1+1 me qira ne astir prane bar universit, i cili ndodhet ne nje pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenjie i perbashket me kuzhinen, 1 dhome matrimoniale, 1 ballkon dhe 1 tualet. me orientim nga jugu,...

600 Euro Apartamente 2+1 me qera Bllok Rruga Sami Frasheri ne Tirane (ID 4221535 ) Property ID :4221535

Bllok, Rruga Sami Frasheri, jepet me qera apartament 2+1

Apartamente 2+1 Me Qera Bllok Rruga Sami Frasheri Ne Tirane (id 4221535 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

27.06.2019 (13:36): Property id :4221535 bllok, rruga sami frasheri, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 120 m², kati i 11 me ashensore, koridor, 2 kondicioner, 2 tualete, ballkon, lavastovilje, orientim me diel...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

550 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Afer Bllokut, Mobilim Cilesor, 550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga zef jubani, afer sheshit wilson, ne pallat me ashensor, japim me qera apartament 2+1, kati 3, me sip. 97 m2. apartamenti perbehet nga: sa... (Premium 20.07.2019)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon (70 m2) modern, tek kodra e diellit (rr. rrapo hekali) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra) Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 28.06.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 dhjetorit pas mondial hotel. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa :75 m2. ... (Premium 29.06.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imo... (Premium 17.07.2019)

350 Euro Qera, ID 4221172, Apartament 2+1, Bulevardi Bajram Curri, Brryli, Tirane ID E Prones : 4221172

Brryli, prane unazes, jepet me qera apartament 2+1, me

Qera, Id 4221172, Apartament 2+1, Bulevardi Bajram Curri, Brryli, Tirane

Brryli | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:36): Id e prones : 4221172 brryli, prane unazes, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 3, pallat i ri dhe shume cilesor, me termoizolim, mobilim modern, apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi dhe ngrenie, sal...

30,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE OLIMPIKU JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI OLIMPIK. APARTAMENTI NDODHET NE KATIN

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Olimpiku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:36): Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi olimpik. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile mjaft te mirembajtur dhe me akses ne rruge kryesore. apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe eshte i mobiluar. preferohen familjare...

700 Euro Jepet me qira apartament 2+1 ne Bllok per afat te shkurter ose te gjate Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte totalisht i m

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Bllok Per Afat Te Shkurter Ose Te Gjate

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:36): Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e bllokut. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me kondicioner dhe me te gjithe orendite e nevojshme per nje jetese komode. ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. jepet me qira dhe per kohe te shkurter, 1 javor...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim