apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 

 Online 33 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 33 lexues | 2 njoftime ne pritje
49,500 Euro

Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

247,000 Euro
Mundesi e vecante : 2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mobilim Druri Italian) Mundesi e vecante :2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mob

Mundesi E Vecante : 2+1 Me Garazhd** Me 2wc + 2 Ballkone Ne Zemer Te Bllokut (mobilim Drur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Mundesi e vecante :2+1 me garazhd** me 2wc + 2 ballkone ne zemer te bllokut (mobilim druri italian) | dokumenta te rregullta | ideuar me arkitekt | pallat i ri me ashensor dhe administrim te zgjedhur | tavan i varur dhe ndricim i rregulluar me spote ... 14/10/2019 03:03... Lexo detajet..

64,000 Euro
Shitet Apartament 1+1 Në Don Bosko Shitet apartament 1+1, në Don Bosko. Apartamenti pozicionohet në katin e 4 të

Shitet Apartament 1+1 Në Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1, në don bosko. apartamenti pozicionohet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe neto prej 68.80 m2.për më tepër informacion jeni të ftuar të kontaktoni!... 14/10/2019 02:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

31,200 Euro
Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazional! Shitet apartament 1+1, 78 m2 në qëndër të Fierit. Apartamenti pozicionohet n

Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazional!

Qender | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1, 78 m2 në qëndër të fierit. apartamenti pozicionohet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor.Çmimi është i padiskutueshëm. për më shumë informacion jeni të ftuar të kontaktoni!... 14/10/2019 02:43... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 14/10/2019 01:15... Lexo detajet..

49,500 Euro 1 + 1 (Kompleksi Pirro/Rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan me Gips - PARKET 1 + 1 (Kompleksi Pirro/Rr. Rrapo Hekali) | Mobiluar | PARKET | Tavan me Gips | M

1 + 1 (kompleksi Pirro/rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan Me Gips - Parket

Kodra e Diellit | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1 + 1 (kompleksi pirro/rr. rrapo hekali) | mobiluar | parket | tavan me gips | mundesi parkim | kondicionera | grila veneciane | ambiente te lyera me boje cilre | ndricim natyral te larte | lagje e qete, me banore familjare | instalime cilesore t... 14/10/2019 01:13... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 14/10/2019 00:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 14/10/2019 00:23... Lexo detajet..

79,800 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI DELIJORGJI. Apartamenti eshte 1+1 kat 2te teknik, 67m2, shitet totalisht i mobiluar, ka Hipo

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Kompleksi Delijorgji.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 1+1 kat 2te teknik, 67m2, shitet totalisht i mobiluar, ka hipoteke.... 14/10/2019 00:01... Lexo detajet..

98,640 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Tirane Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re përballë Karburant Kastratit .

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,tirane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re përballë karburant kastratit . informacion mbi apartamentin : • kati i 6 banim . sipërfaqa e apartamentit 136.9 m2 . apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • 2 dhoma gju... 13/10/2019 23:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

98,640 Euro

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

78,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re,94.4 m2 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,prane 2 Rotondove

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re,94.4 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,prane 2 rotondove . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 94.4 m2 • orientim perendim . apartamenti disponon: • salloni nden... 13/10/2019 23:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

57,500 Euro Shitet 2+1 me hipoteke ne astir Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re . Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri

Shitet 2+1 Me Hipoteke Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re . apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri dhe ka pamje te lire me orientim jug-perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. apartament eshte ne nder pallatet me te kerkuara ne zone qe eshte p... 13/10/2019 23:30... Lexo detajet..

51,000 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 66 m² 51000 Euro (Rruga Karl Gega) Apartamenteti ndodhet tek rruga “Karl Gega” në afërsi të Stacionit të Tr

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 66 M² 51000 Euro (rruga Karl Gega)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenteti ndodhet tek rruga “karl gega” në afërsi të stacionit të trenit apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 banim me sipërfaqe totale 66 m2. dhomat kanë hapsirë të bollshme dhe me kubaturë të rregullt. apartamenti ka or... 13/10/2019 23:27... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet apartament 2+1 56,000 € ne Don Bosko Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.
Apartamenti me siperfaqe neto 73 m2 ndodhet

Shitet Apartament 2+1 56,000 € Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko. apartamenti me siperfaqe neto 73 m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. organizohet ne: korridor, sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. disponon dokum... 13/10/2019 23:26... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT “ASTIRI” SHITET APARTAMENT “ASTIRI”
Apartamenti organizohet ne nje guzhine,nje sallo

Shitet Apartament “astiri”

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 13/10/2019 23:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

68,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 61 m² 58.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Ferit Xhajko". Apartamenti ndodhet n

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 61 M² 58.000 Euro (rruga Ferit Xhajko)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "ferit xhajko". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues. apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 61 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tua... 13/10/2019 23:25... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kati i 2, Sheshi Willson, 60 m2, 55.000 Euro, Tirane Apartamenti ndodhet tek Sheshi Willson, prane Rruges Abdyl Frasheri. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Kati I 2, Sheshi Willson, 60 M2, 55.000 Euro, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet tek sheshi willson, prane rruges abdyl frasheri. informacion mbi apartamentin: •ndertim ekzistues • kati 2 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2 • dokumentacioni : me hipoteke • organizimi: apartamenti disponon: • korrid... 13/10/2019 23:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

60,000 Euro Aparatament 2+1 per shitje ne  Astir! partamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor . Apartamenti ka siperfaqe t

Aparatament 2+1 Per Shitje Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Partamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe totale 95 m2 dhe ka nje organizim te brendshem me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenjies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe nje 1 tualet me hipotek... 13/10/2019 23:19... Lexo detajet..

54,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, 54000 euro Apartamenti ndodhet ne zonene Don Bosko.
 Informacion mbi Apartamentin: Kati i

Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, 54000 Euro

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonene don bosko. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • sipërfaqe: 62 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ndërtim i ri • për ta vi... 13/10/2019 23:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

45,000 Euro Shitet shtepi Okazion .Shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,

Shitet Shtepi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion .shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,kati i katert i banimit.... 13/10/2019 23:18... Lexo detajet..

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 RR. ARTAN LENJA, TIRANE Apartamenti me sipërfaqe 69 m² ndodhet në kompleksin Kontakt, në katin e par

Shitet Apartament 1+1 Rr. Artan Lenja, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 13/10/2019 23:16... Lexo detajet..

36,200 Euro SHITET Apartament 1+1 ne rrugen e Dibres ,perballe komisariatit nr 4 Tirane Shitet Apartament 1+1 perballe komisariatit nr 4 Tirane , me siperfaqe totale pr

Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen E Dibres ,perballe Komisariatit Nr 4 Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 perballe komisariatit nr 4 tirane , me siperfaqe totale prej 56 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon i pe... 13/10/2019 23:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

36,200 Euro

39,000 Euro Apartament 1+1 me cmim 39000 Euro tek Ali Demi! Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apar

Apartament 1+1 Me Cmim 39000 Euro Tek Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga veri-lindja. hyrja e apartamentit në formë korridori gjatësor akomodon gjithashtu këndin e gatimit i cili përfudon me tavolinën e ngrënies duke lënë më të veçuar këndin e ndejtjes. n... 13/10/2019 23:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

58,000 Euro

Apartament Okazion Tek Ali Demi 2+1, 79 M2 - 58000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kompleksi mangalem21 ndodhet ne ali dem. perbehet nga 41 pallate ku 11 te parat kane filluar ndertimin. disponojme cdo lloj siperfaqe , tipologjie d... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 14.10.2019)

107,500 Euro

Apartament I Ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta

Vasil Shanto | Tirane Klajdi imo.al
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te blv gjergj fishta prane uet. apartaramenti ne fjale ka kubature te shume te regullt , dhomat shperndahen nga koridori dhe te ... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

107,500 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

53,000 Euro

Apartament Luksi Me Cmim Okazion 1+1, 72 M2 - 53000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21 tek ali demi. siperfaqe fantastike per 1+1 komod dhe te rehatshem. ne kompleksin me te madh ne tirane... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

65,500 Euro Apartament ne shitje 1+1 tek Rruga Dervish Hatixheja. Apartament ne shitje prane Ministrise se Drejtesise. Apartamenti organizohet ne

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Rruga Dervish Hatixheja.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament ne shitje prane ministrise se drejtesise. apartamenti organizohet ne dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. eshte i rikonstruktuar pjeserisht. ndodhet ne katin e dyte. ka orientim jug lindje. ka hipoteke.... 13/10/2019 23:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,500 Euro

66,000 Euro Okazion M. Investimi: 1+1 (55 m2 neto) 3.4 m i larte (Ne Zemer te BLLOKUT -Ami event) Shitet i Mobiluar SHITET Urgjent ne cmim okazion 1+1 ne zemer te Bllokut ( 55 m2 neto ) , tek ami

Okazion M. Investimi: 1+1 (55 M2 Neto) 3.4 M I Larte (ne Zemer Te Bllokut -ami Event) Shit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet urgjent ne cmim okazion 1+1 ne zemer te bllokut ( 55 m2 neto ) , tek ami event, e mire organizuar, 3.4 m e larte, e invesruar me parket, ( mund te ndahet dhe ne 2 gasonjere) ideale per ta leshuar me qera apo me airbnb, krijon te ardhura 700- 1... 13/10/2019 23:12... Lexo detajet..

65,000 Euro Okazion shite per arsye jetojm jasht momentalisht esht me qjera objekti  Shitet  apartament 2+1 me 2 banjo 2 ballkone kat par mbi dyqjan me mundsi modifi

Okazion Shite Per Arsye Jetojm Jasht Momentalisht Esht Me Qjera Objekti

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 banjo 2 ballkone kat par mbi dyqjan me mundsi modifikimi ne dy garsonjere ... 13/10/2019 23:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim