imobiliare rruga panorama 

 Online 192 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 192 lexues | 3 njoftime ne pritje
240 Euro

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Rruga robert zvarc, shume prane kristal center, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me mobilim modern plus post parkimi. apartamenti ndodhet ... (Premium 23.04.2020)

240 Euro

1+1 (70 m2) tek rr. fortuzi (shk. jeronim de rada) zone e preferuar, afer qendres | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndric... (Premium 31.12.2019)

230 Euro

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt ... (Premium 09.02.2020)

1,100 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK BLLOKU, TIRANË 📌Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të pallatit në rrugë kryesore, me s

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.66 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.07.2019 (10:20): 📌apartamenti ndodhet në katin e 9-të të pallatit në rrugë kryesore, me sipërfaqe 125 m² në një ndër zonat më të preferuara të tiranës. 📌organizohet në salon-kuzhinë, dy dhoma gjumi njëra ndër të cilat ka dalje në ballkon, ...

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA 5 MAJI Apartamenti 2+1 me sipërfaqe 90 m² + 10 m² ambient i përbashkët ndodhet në

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (3.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (10:20): Apartamenti 2+1 me sipërfaqe 90 m² + 10 m² ambient i përbashkët ndodhet në katin e katërt te vilës 4-katëshe rruga rexhep tare, tiranë. organizohet në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi matrimoniale me ballkon, dhomë gjumi për fëmije + tuale...

1,000 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 1.000 Euro Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M² 1.000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (10:18): Jepet me qera apartament 2+1 në bllok. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete ,dhe1 ballk...

450 Euro Tek Kodra diellit jepet Apartament 2+1 me qira 400 Euro me dy poste parkimi Tek Kodra e diellit Jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!Eshte i organi

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira 400 Euro Me Dy Poste Parkimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (10:09): Tek kodra e diellit jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe sallon,apartamenti ka te gjitha paisjet e nevojshme. perfshire ne cmin dhe dy poste parkimi.cmimi 450 euro.mos hezito...

650 Euro Tek Kopshti Botanik.2+1me super panorame. Tek Kopshti Botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje.
Apartamenti nd

Tek Kopshti Botanik.2+1me Super Panorame.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (10:08): Tek kopshti botanik, jepet me qera apartament 2+1me super pamje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 , me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h, buze rruge, termoizolim, i mirembajtur. organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, 2 dh...

400 Euro Jepet apartament 2+1 me qera tek qendra Globe, rruga Kavajes. Jepet apartament 2+1 me qera tek qendra Globe, rruga Kavajes. Apartamenti eshte

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Qendra Globe, Rruga Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:56): Jepet apartament 2+1 me qera tek qendra globe, rruga kavajes. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon, verande , 2 tualete. jepet me qera totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe cilesor. jepet me...

300 Euro Jepet apartament 2+1 me qera tek rr. Myslym Shyri, prane Big Market. Jepet apartament 2+1 me qera tek rr. Myslym Shyri, prane Big Market. Apartamenti

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rr. Myslym Shyri, Prane Big Market.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (09:56): Jepet apartament 2+1 me qera tek rr. myslym shyri, prane big market. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 ambient gatimi + salle ndenje , 1 ballkon , 1 tualet. jepet me qera bosh me kundrabube. i pershtatshem per banim ose per zyra per...

350 Euro 2+1 me qera tek Kika 1 komuna parisit Jepet apartament 2+1 me qera tek rr. Komuna e Parisit, tek Kika 1. Apartamenti e

2+1 Me Qera Tek Kika 1 Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (09:56): Jepet apartament 2+1 me qera tek rr. komuna e parisit, tek kika 1. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet. jepet me qera totalisht i mobiluar, per afat te gjate per familjare. preferohen te huaj. ...

240 Euro Apartament 2 + 1 (70 m2) tek Spitali QSUT (Rr. e Dibres) i Mobiluar dhe me Hapsire te Madhe Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (70 m2) tek Spitali QSUT (Rr. e Dibres) i Mobilu

Apartament 2 + 1 (70 M2) Tek Spitali Qsut (rr. E Dibres) I Mobiluar Dhe Me Hapsire Te Mad

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (09:24): Jepet me qera apartament 2 + 1 (70 m2) tek spitali qsut (rr. e dibres) i mobiluar dhe me hapsire te madhe | ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | muret e sapo lyer | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kundrabu...

350 Euro

Duplex 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne qender (pas 15-kateshit) super lokacion | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Selvia (mobilim I Ri)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia (mobilim i ri) dhoma e ndenjes ofron : - smart tv 4k - k/bufe sobe (gaz korent) - tavoline ngrenie - k... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

400 Euro Jepet Ap 1+1 pran Gardes Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran Gard

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (09:20): Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , nje tualet dhe nje ballkon me pozicion shume te mire lindje kontakt : 0696685173...

35,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 prane Universitetit Europian Dhome ndenje:
-K/bufe,sobe,aspirator,frigoriver,tavoline ngrenie+karrige
-Tele

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Universitetit Europian

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (09:11): Dhome ndenje: -k/bufe,sobe,aspirator,frigoriver,tavoline ngrenie+karrige -televizor 4k, kend ndenje, tavoline mesi,etazhier, kondicioner dhome gjumi: -krevat dopjo,komo,komedina,dollap ballkon dhe tualet i kompletuar + lavatrice te interesuar...

22,000 Leke 1+1 Me qera Sallon guxhin dhome gjumi banje verand Kati 2 e mobiluar ne vile private .shum

1+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (08:57): Sallon guxhin dhome gjumi banje verand kati 2 e mobiluar ne vile private .shum e e siguret jepet me qera afat gjate .after fushes aviacionit.22000l...

20,000 Leke Shtepi me qera 1+1 Jepet me qira,1+1,kati 1 i nje shtepie private ,50m2,e mobiluar
Cmimi 20.000 le

Shtepi Me Qera 1+1

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (07:28): Jepet me qira,1+1,kati 1 i nje shtepie private ,50m2,e mobiluar cmimi 20.000 leke cel 0699820099...

400 Euro jepet 1+1 super te kopshti botanik Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, zona pa malore ne nje pallat cilesor

Jepet 1+1 Super Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (06:54): Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, zona pa malore ne nje pallat cilesor, kati 4 me ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem. eshte i mobiluar klas me mobilie te shtrenjta dhe mja...

450 Euro jepet 2+1 me qira(TE MYSLYM SHYRI) Apartamenti ndodhet ne rrugen Islam Alla midis myslym shyrit dhe rruges se kavaj

Jepet 2+1 Me Qira(te Myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (05:01): Apartamenti ndodhet ne rrugen islam alla midis myslym shyrit dhe rruges se kavajes). vendoset ne katin 2 pallat i ri. eshte i mobiluar shume mire. perbehet nga 1 holl ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. eshte i shtruar me parket dhe i paji...

700 Euro Apartament 2+1 me qera ne Bllok. Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . T

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (00:26): Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte 700€/muaj i pa diskutueshem ....

30,000 Leke 2+1 APARTAMENT ME QIRA TE ISH FUSHA E AVIACIONIT Apartament 2+1 te ish fusha e aviacionit.
Kati 3 ( ndertese 4 kate)
I mobiluar

2+1 Apartament Me Qira Te Ish Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (00:15): Apartament 2+1 te ish fusha e aviacionit. kati 3 ( ndertese 4 kate) i mobiluar plotesisht. zone e qete dhe e aksesueshme. kontakto 0674050151...

35,000 Leke Prane Globe jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 prane Globe, i mobiluar ne menyre bashkohore me te

Prane Globe Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.07.2019 (22:36): Jepet me qira apartament 2+1 prane globe, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ashensor, banore familjare, dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites...

260 Euro

Jepet me qera apt 1+1+2wc+ballkon (80 m2) tek pazari i ri (rr. riza cerova) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

250 Euro

1+1 (45 m2) tek blv. zogu i (rr. hysen dalliu)- fshn | uji dhe interneti perfshire ne cmim| i mobiluar | ndricim perfekt | dhome gjumi e kompletuar | ... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Ish Ekspozita , Super Apartament 2+1+2 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek lulishtja 1 maji,perball ish ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organizuar nekoridor , sa... (Premium 12.08.2019)

24,000 Leke Apartament 1+1 me qera,pall.Insig, rruga Irfan Tomini Apartament 1+1 ,60 m2 ,me qera, kati 3 banim, me ashensor, i mobiluar, per fami

Apartament 1+1 Me Qera,pall.insig, Rruga Irfan Tomini

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (22:36): Apartament 1+1 ,60 m2 ,me qera, kati 3 banim, me ashensor, i mobiluar, per familjare. apart.ndodhet ish stacioni i fundit i tiranes se re, tek pallatet e insig....

240 Euro 3+1+2Ballkone, Gjigand (150 m2) ne Selite | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet me Qera Apartament Gjigand 3+1+2Ballkone (150 m2) ne Selite (Rr. Isuf Elez

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.07.2019 (21:50): Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akust...

17,000 Leke Pallatet deliorgji perballe pa shkuar te mbikalimi unazes se re Jepet me qera gazonjere kompletuar kati 2 buze rruges

Pallatet Deliorgji Perballe Pa Shkuar Te Mbikalimi Unazes Se Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.07.2019 (21:49): Jepet me qera gazonjere kompletuar kati 2 buze rruges...

1,500 Euro Apartament Luksoz 3+1 me Qera - 160 M2 - tek Hotel Hilton ne Bulevard - Tirane, Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Alpas ne te njejten godine ku ndodhet H

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (20:28): Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me qera apartament cilesor 3+1, 160 m2, me mobilim luksoz dhe te ri. apartamenti ndodhet ne katin e ...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

600 Euro

Apartament 3+1 Me Qera, Cilesor, 130 M2, Afer Liqenit - Kopeshti Zoologjik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1 me qera, i mobiluar totalisht, ne menyre cilesoretek kopeshti zoologjik afer liqenit, me pamje nga kopeshti, ne rrugen shyqyri brari. ... (Premium 20.07.2019)

260 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (60 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri me ndertime cil... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere dhe 1+1 e mobiluar ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 27.07.2019)

1,500 Euro

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me ... (Premium 28.07.2019)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e boll... (Premium 08.08.2019)

250 Euro

Prane concord center jepet me qera super apartament 1+1 i kompletuar ne cdo detaj . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te 2019 me ashens... (Premium 26.07.2019)

15,000 Leke Jepet me qera Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar me te gjitha kushtet kati I 1 
Siperfare 60m

Jepet Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (20:27): Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar me te gjitha kushtet kati i 1 siperfare 60m katror rruga mihal grameno depo e ujit paga 150 mije lek te vjetra...

200 Euro Jepet apartament me qira te rruge e Dibres vetem 200 euro/muaj! Jepet apartament me qira te rruge e Dibres vetem 200 euro/muaj!
Per info klikon

Jepet Apartament Me Qira Te Rruge E Dibres Vetem 200 Euro/muaj!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.07.2019 (20:27): Jepet apartament me qira te rruge e dibres vetem 200 euro/muaj! per info klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/rruga-e-dibres-shtepi-me-qera/[/urlcode]...

80,000 Euro OKAZION Shitet apartament ne rezidence. Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me prestigjioze te zones se Gjirit t

Okazion Shitet Apartament Ne Rezidence.

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.07.2019 (20:26): Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me prestigjioze te zones se gjirit te lalzit. apartamenti ka pamje te mrekullueshme nga deti. ndodhet ne katin e pare ku para ti ka nje oborre privat. kontak: 0698021111...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

360 Euro Qender ,Apartament 2+1+2 me qera Ne qender , perball Toptani Shopping Center , jepet me qera super apartament ne

Qender ,apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.07.2019 (20:25): Ne qender , perball toptani shopping center , jepet me qera super apartament ne nje ndertes te re dhe te mireadministruar . apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine me dalje ne ballkon ,2 dhoma gjumi ,2 tualete , koridor . aprtamenti ka orie...

400 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 m2, Cmimi 400 Euro, (Vasil Shanto) Tek Vasil Shanto afer shtepis ofertave jepet me 
Qera Apartament 2+1, pallat i

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1, Siperfaqe 90 M2, Cmimi 400 Euro, (vasil Shanto)

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.07.2019 (20:23): Tek vasil shanto afer shtepis ofertave jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, 3 kondicioner, tualet, 2 ballkone. cmimi 400 euro, i diskutueshem...

400 Euro Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 EURO Tek Botaniku, Jepet Me Qira Super Apartament!!
🏠Apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare.

Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 Euro Tek Botaniku,

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:53): Jepet me qira super apartament!! 🏠apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare. 📍vendndodhja:kopeshti zologjik! 💶Çmimi:400€/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 ...

1,400 Euro Ne Bllok jepet super apartament 3+1 me qira modern. Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. Apartamenti

Ne Bllok Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Modern.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.39 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.07.2019 (19:52): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i mire administruar,apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje l...

30,000 Leke Jepet me qera 1+1, Mylsym Shyri Jepet me qera ne Myslym Shyr apartament 1+1 me siperfaqe 80m2.
Ndodhet ne katin

Jepet Me Qera 1+1, Mylsym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.07.2019 (19:46): Jepet me qera ne myslym shyr apartament 1+1 me siperfaqe 80m2. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirembajtur. e mobiluar. uje dhe drita 24 ore. cmimi 30.000 leke per informacion ose vizite ne prone kontakt 069 70 15...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim