ithati ne lekur  14335 Njoftime

 Online 201 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Me qera apartament 1 + 1 (86 m2) perball min. se drejtesis (blv. zogu i) zone e qete dhe e preferuar | hapesire e madhe me ndiricim perfekt | mobilim ... (Premium 31.12.2019)

260 Euro

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt d... (Premium 09.02.2020)

500 Euro Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2 ! Ne Bllok Jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Mu Ne Mes Te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 M2 !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne bllok jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me shume drite natyrale dhe pjesen e gatimit,1 dhome gjumi dhe tualet me hidrosanitare cilesore. apartamenti eshte i bukur dhe esh...

400 Euro Ne Myslum Shyr Jepet 2+1 me qira 400 Euro Ne myslym shyr ne katin e 2 te nje pallati ekzistues jepet me qera apartament 2+

Ne Myslum Shyr Jepet 2+1 Me Qira 400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne myslym shyr ne katin e 2 te nje pallati ekzistues jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me cmim 400 euro .eshte i organizuar ne sallon kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi , 1 tualet . te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me te gjitha el...

1,500 Euro Ne Bllok jepet super apartament 3+1 me qira modern. Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. Apartamenti

Ne Bllok Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Modern.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.39 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.05.2019 (21:31): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i mire administruar,apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje l...

450 Euro 🏡 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro 🏡 Apartament 2+1 me qera Eksluziv!
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Sip

🏡 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:30): 🏡 apartament 2+1 me qera eksluziv! 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 80 m2 💵 cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshi...

370 Euro Tek Pazari ri Jepet Super Apartament 1+1 me qira i mobiluar Tek Pazari i ri jepet super me qira apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,

Tek Pazari Ri Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:30): Tek pazari i ri jepet super me qira apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon , dhome matrimoniale,guzhine me vete,tualet me dritare.ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egsistues tek pazari.mundesi parkimi p...

450 Euro Tek Kodra diellit jepet Apartament 2+1 me qira i super mobiluar 400 Euro Ulet Cmimi . Nese ju pelqejne hapesira te arreduara me shume shije dhe kujdes kemi apartament

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Super Mobiluar 400 Euro Ulet Cmimi .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:30): Nese ju pelqejne hapesira te arreduara me shume shije dhe kujdes kemi apartamentin perfekt per ju. nje shtepi e rregullt, e super mobiluar, me pajisjet e nevojshme elektoshtepiake dhe e mirembajtur mjaft mire. apartamenti 2+1 ndodhet ne zonen e kod...

500 Euro Prane Ambasades USA dhe Stadiumit jepet 2+1 me qira Jepet apartamenti me qira te Rruga Elbasanit!    
Apartamenti ndodhet ne nj

Prane Ambasades Usa Dhe Stadiumit Jepet 2+1 Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (21:30): Jepet apartamenti me qira te rruga elbasanit! apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ne katin e peste ne rruge kryesore . zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferueshme dhe komode. apartamenti eshte i organizuar ne ...

600 Euro Jepet Super Apartament 3+1 me qira tek Kodra Diellit 1! Jepet Super Apartament me qira! Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me shu

Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Tek Kodra Diellit 1!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.05.2019 (21:29): Jepet super apartament me qira! apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me shume te kerkuara te kodra e diellit 1. nje nga zonat me te qeta dhe komode per nje jetese te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 3+1+2, me nje siperfaqe te bollshme 130...

450 Euro jepet me qera 2+1 te ish ekspozita (grepi i arte ) jepet me qera apartament 2+1 te ish ekspozita te grepi i arte.Ndodhet ne kate te

Jepet Me Qera 2+1 Te Ish Ekspozita (grepi I Arte )

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:10): Jepet me qera apartament 2+1 te ish ekspozita te grepi i arte.ndodhet ne kate te 3 me ashensor dhe eshte totalisht e mobiluar. 100m2. per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697873301...

280 Euro id:28548 - 1+1 Modern (77 m2) pas UET-se | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Jepet me qera 1 + 1 modern (77 m3) pas uet-se (rr. sali butka) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bollshme me ndricim perfekt | ko... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke id:115139 - Okazion jepet me qera apartment 1+1 tek Ish Ekspozita(Gjykata e Tiranes)

Okazion Jepet Me Qera Apartment 1+1 Tek Ish Ekspozita(gjykata E Tiranes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,tek ish ekspozita ,ngjitur me gjykaten e tiranes jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar me te gjitha elekktro... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

400 Euro Apartament me qira 2+1 ne M.Shyri Jepet me qira apartament 2+1+kuzhine me vete, te Myslym Shyri, me nje siperfaqe

Apartament Me Qira 2+1 Ne M.shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:10): Jepet me qira apartament 2+1+kuzhine me vete, te myslym shyri, me nje siperfaqe totale prej 80m2 . apartamenti eshte i mire mobiluar, jepet me qira per here te pare. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, pasi aksesohet me r...

400 Euro Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Zogu i Zi prane Ring Center ne Tirane (ID 4211317) Property ID : 4211317

Zogu i Zi, afer Ring Center, jepet me qera Apartament 1

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Zogu I Zi Prane Ring Center Ne Tirane (id 4211317)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.05.2019 (21:10): Property id : 4211317 zogu i zi, afer ring center, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 75 m², kati 6, me ashensor, kondicioner, 1 tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 4...

400 Euro Apartament me qera tek Ish Ekspozita! Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-

Apartament Me Qera Tek Ish Ekspozita!

Tjeter zone | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:10): Jepet me qera apartament 2+1 tek ish ekspozita. apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme me siperfaqe 90 m2. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ...

300 Euro Apartament 1+1 me qira te Magneti apartament 1+1 me qira te magneti 
i mobiluar

Apartament 1+1 Me Qira Te Magneti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (21:10): Apartament 1+1 me qira te magneti i mobiluar ...

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 tek Concord Centre 5 min larg qendres.
Apartamenti

Jepet Me Qira Apartament 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (21:10): Jepet me qira apartament 2+1 tek concord centre 5 min larg qendres. apartamenti shte i organizar ne 1 sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi , 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. ka edhe mundesi p...

300 Euro Apartament me qira 1+1+post parkimi te liqeni i thate! Jepet me qira apartament ne zonen e Liqenit te Thate ne kompleksin FZ.
Apartame

Apartament Me Qira 1+1+post Parkimi Te Liqeni I Thate!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:10): Jepet me qira apartament ne zonen e liqenit te thate ne kompleksin fz. apartamenti eshte i organizuar ne 1+1 dhe eshte i sapomobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e reja. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me sip...

240 Euro jepet me qera 2+1 afer medreses jepet me qera apartament te rruga ferit xhajko.Ndodhet ne kate te 2.100m2. I mob

Jepet Me Qera 2+1 Afer Medreses

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:10): Jepet me qera apartament te rruga ferit xhajko.ndodhet ne kate te 2.100m2. i mobiluar totalisht. per me shum info kontaktoni 0697873301...

300 Euro Apartamente 1+1 me qera ne zonen Myslym Shyri prane Shkolles “Pjeter Budi” ne Tirane (ID 4219105 ) Property ID : 4219105

Myslym Shyri, prane Shkolles “Pjeter Budi”, jepet m

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen Myslym Shyri Prane Shkolles “pjeter Budi” Ne Tirane (

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:04): Property id : 4219105 myslym shyri, prane shkolles “pjeter budi”, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 60 m², kati i 2 i banimit, ne pallat egzistues, koridor, kondicioner, tualet me dritare, orientim me ...

300 Euro Bulevardi Zogu I, mbrapa Postes Nr. 4, jepet me qera apartament 1+1 ID E Prones : 4211121
Bulevardi Zogu I, mbrapa Postes Nr. 4, jepet me qera apar

Bulevardi Zogu I, Mbrapa Postes Nr. 4, Jepet Me Qera Apartament 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (21:04): Id e prones : 4211121 bulevardi zogu i, mbrapa postes nr. 4, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 5, ne pallat te ri, te tipit rezidencial me nga 2 hyrje ne kate, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti eshte i perbere ng...

240 Euro id:54956 - Apt 1+1 (71 m2) ne Myslym Shyr (Super Vendodhje) Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter

Jepet me qera aparatament 1 + 1 (71 m2) ne myslym shyr (bkt-ja) zone shume e preferuar dhe e qete | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | m... (Premium 31.12.2019)

240 Euro id:55511 - 2 + 1 (77 m2) tek Kristal Center - Mobilim Cilesor | Apt i Kompletuar | Ndricim Perfekt

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 + 1 (77 m2) tek kristal center - mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me planimetri ... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Apartamente 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave, prane shkolles “Sami Frasheri” (ID 4231091) Property ID :4231091
Rruga Barrikadave, prane shkolles “Sami Frasheri”, jep

Apartamente 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Barrikadave, Prane Shkolles “sami Frasheri” (id

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (21:04): Property id :4231091 rruga barrikadave, prane shkolles “sami frasheri”, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 118 m², bosh me kontrabufe, kati 5, me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell. jepet me qera 500 euro...

500 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen “Myslym Shyri” ne Tirane (ID 4221519) Property ID : 4221519

Rruga Myslym Shyri,jepet me qera Apartament 2+1 ne pall

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen “myslym Shyri” Ne Tirane (id 4221519)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (21:03): Property id : 4221519 rruga myslym shyri,jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 90 m², kati 4, 2 ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, grila me buton, fasade e ventiluar, ndertim i ri, xhama termik...

400 Euro Qera, ID 4221375 ,Apartament 2+1, Zogu I Zi, Ne Hyrje te Don Bosko, Tirane ID E Prones : 4221375
Zogu i Zi, ne hyrje te rruges Don Bosko, jepet me qera ap

Qera, Id 4221375 ,apartament 2+1, Zogu I Zi, Ne Hyrje Te Don Bosko, Tirane

Don Bosko | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (21:02): Id e prones : 4221375 zogu i zi, ne hyrje te rruges don bosko, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2, ne pallat te ri, kati 5 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, cdo gje e re, tualet, ballkon, kondicioner, orientim veri-lindje....

400 Euro Apartamente 3+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (ID 4231089 ) Rruga “Komuna Parisit” sa kalon rrethrrotullimin ne krah te majte, jepet me

Apartamente 3+1 Me Qera Ne Zonen Komuna E Parisit Ne Tirane (id 4231089 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (21:00): Rruga “komuna parisit” sa kalon rrethrrotullimin ne krah te majte, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 130 m², kati 5 me ashensor, 3 kondicioner, 3 tualete, 2 ballkone te hapura, orientim me...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

300 Euro id:119125 - Komuna Parisit ,Super apartament 1+1 me qera

Komuna Parisit ,super Apartament 1+1 Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne komune e parisit , prane kompleksit kika 1 , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti eshte i organ... (Premium 22.05.2019)

330 Euro id:38236 - Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri

Jepet me qera apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kamerash + sistem a... (Premium 31.12.2019)

250 Euro Jap apartament 2+1 me qera Lagja Pavaresia Rruga Gjergj Araniti, Vlore, Pallati Big Market Jap apartament 2+1 me qera Lagja Pavaresia Rruga Gjergj Araniti Vlore. Apartamen

Jap Apartament 2+1 Me Qera Lagja Pavaresia Rruga Gjergj Araniti, Vlore, Pallati Big Market

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (20:09): Jap apartament 2+1 me qera lagja pavaresia rruga gjergj araniti vlore. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te vlores. apartamenti eshte ne katin e trete.shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh, 2 banjo ...

330 Euro Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri Jepet me Qera Apartament 1 + 1 (70 m2) tek Pazari i Ri (Beqir Luga) - Zone shume

Apt 1+1 (70 M2) Tek Pazari I Ri**| Pallat I Ri Me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (20:08): Jepet me qera apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kamerash + sistem alarmi | mobilim cilesor dhe i ri + pajisje te fundit | kondicioner ekonomik inverter | hapesire e bo...

330 Euro Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri Jepet me Qera Apartament 1 + 1 (70 m2) tek Pazari i Ri (Beqir Luga) - Zone shume

Apt 1+1 (70 M2) Tek Pazari I Ri**| Pallat I Ri Me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (20:07): Jepet me qera apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kamerash + sistem alarmi | mobilim cilesor dhe i ri + pajisje te fundit | kondicioner ekonomik inverter | hapesire e bo...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim