shtepi me qera ish fusha e aviacionit

 Online 62 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
22,000 Leke
 jap shtepi me qera ne katin e dyte te nje shtepie dy kateshe. shtepia eshte e rr

22,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jap shtepi me qera ne katin e dyte te nje shtepie dy kateshe. shtepia eshte e rrethuar me kopesht ne nje zone te qete me shtepia private. mundesi parkimi brenda shtepine. adresa : rruga ferdinand deda, ish fusha e aviacionit. shtepia ka nje dhome, nj... 21/01/2021 23:01... Lexo detajet..

35,000 Leke
 Shitet dhe jepet me qera hyrje apartamenti 2+1 me sipërfaqe 100m2, kati i 4-t
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet dhe jepet me qera hyrje apartamenti 2+1 me sipërfaqe 100m2, kati i 4-të, pallat i ri me ashensor. ofrohet i mobiluar cdo gje te re , arredim bashkohor , me te gjitha orendite dhe elektroshtepiaket . hyrja organizohet nga sallon ndenje+ k... 15/01/2021 13:46... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jap shtepi me qera 2+1, e kompletuar.
Adresa ish fusha e Aviacionit, prane inxh

30,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jap shtepi me qera 2+1, e kompletuar. adresa ish fusha e aviacionit, prane inxhinierise se ndertimit. preferohen cifte ose familjare.... 10/01/2021 19:29... Lexo detajet..

200 Euro
 Jap shtepi me qera private kati 3, 1+1 e kompletuar adresq ish fusha e aviacioni
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jap shtepi me qera private kati 3, 1+1 e kompletuar adresq ish fusha e aviacionit laprak prane shkolles dhora leka... 13/07/2020 10:32... Lexo detajet..

20,000 Leke
 Jepet shtepi me qera ish fusha e aviacionit laprak tirane 1+1 private per info k
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet shtepi me qera ish fusha e aviacionit laprak tirane 1+1 private per info kontaktoni ne nr +355 68 58 50 660... 05/05/2020 11:49... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional | me kaldaje | me pajisje gati fare te perd... 28/02/2021 14:13... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 28/02/2021 14:10... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 01/03/2021 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 01/03/2021 13:27... Lexo detajet..

E Mobiluar

450 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 2. apartament 2+1 me qira.. apartamenti perbehet nga salloni me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje ballkon i madh, dhe nje tuelet i bollshem. me orjentim nga lindja. per nje vizite ne prona na kontaktoni.... 01/03/2021 10:59... Lexo detajet..

30,000 Leke
APARTAMENTI 3+1 ME QERA TE FRESKU 🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk)
📍. adresa: prane policis bashkia

30,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk) 📍. adresa: prane policis bashkiake, 📐. siperfaqja: 120 m2 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0688179809. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni pershkrim... 02/03/2021 00:09... Lexo detajet..

550 Euro
Apartament me qira 2+1 tek Petro Nini Jepet me qira apartament 2+1 tek petro nini, rruga margarita tutulani
ndohet ne

550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek petro nini, rruga margarita tutulani ndohet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me 2 ashensor. organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me gatimin, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon kuzhina eshte e gjitha dru... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

20,000 Leke
Shtepi me qera Garsoniere , kat i pare (pallat)

20,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (1.61 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Garsoniere , kat i pare (pallat)... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

30,000 Leke Ndarje qeraje Kerkojm 3 goca për ndarje qeraje . shtëpia me hapsira të bollshme, 3 dhoma, 2

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Kerkojm 3 goca për ndarje qeraje . shtëpia me hapsira të bollshme, 3 dhoma, 2 tualete ,sallon i madh . super e mobiluar .... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

330 Euro QERA, APARTAMENT 2+1, VASIL SHANTO 330 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar tek zona vasil shanto .

informacion mbi apa

330 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek zona vasil shanto . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 5 • sipërfaqe : 85 m2 • orientim: lindje - perëndim • drite natyrale ne çdo ambient • kubaturë e rregullt organ... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

27,000 Leke SHTEPI ME QERA Jepet shtepi me qera kati i pare , 230 mije leke ne muaj ne allias rruga njazi

27,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.50 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera kati i pare , 230 mije leke ne muaj ne allias rruga njazi meka . shtepia eshte 3+1 tualet , verand dhe ballkon . e mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore . shtepia nuk ka lageshtire dhe nuk u demtua bga termeti . v... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera2+1 Jepet me qera 2+1 e moniluar me te gjitha paisjet shtepindodhet ne fund te rruge

20,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (2.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera 2+1 e moniluar me te gjitha paisjet shtepindodhet ne fund te rruges jordan misja ,eshte ne katin e dyte te nje shtepie dy kateshe ... 01/03/2021 23:35... Lexo detajet..

320 Euro Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë. Pershkrimi:

qera, apartament 1+1, komuna e parisit, tiranë.

informacion m

320 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
7
Kati

Pershkrimi: qera, apartament 1+1, komuna e parisit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2. • kati i 7. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tu... 01/03/2021 22:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Kërkojmë 2 vajza për ndarje qeraje Kërkojmë 2 vajza për ndarje qeraje ,shtëpia ndodhet në astir te vila l .
s

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Kërkojmë 2 vajza për ndarje qeraje ,shtëpia ndodhet në astir te vila l . super e mobikuar me hapsira 3+1. ... 01/03/2021 21:17... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim shume... (Premium 31.12.2021)

400 Euro

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit , Tirane

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te kodra e diellit . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 • sipërfaqe : 113m2 • or... (Premium 14.03.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.03.2021)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 13.03.2021)

21,000 Leke jepet me qera kati i dyte i nje vile Jepet me qera kati i dyte i nje vile, e kompletuar me te gjitha kushtet. vila nd

21,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera kati i dyte i nje vile, e kompletuar me te gjitha kushtet. vila ndodhet ne nje lagje te qete me uje 24 ore. eshte e perbere nga nje guzhine, 2 dhoam edhe 2 ballkone. gjithashtu ambjent i gjerberuar edhe i pershtatshem edhe per familjare... 01/03/2021 20:39... Lexo detajet..

250 Euro Jepet Apartament 2+1 me Qera 🏡 jepet për qira apartament te pazari i ri, tiranë

🏷 Çmimi: 250 euro

250 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 jepet për qira apartament te pazari i ri, tiranë 🏷 Çmimi: 250 euro 📐 sipërfaqe: 87 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 01/03/2021 20:39... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira 2+1 tek ministria jashtme Jepet apartament me qira 2+1 , 167m2 me 2 bajo 2 ballkone , i mobiluar 
aparta

500 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
167 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 , 167m2 me 2 bajo 2 ballkone , i mobiluar apartamenti ndodhet ne katin 3 ,me ashensore pallati ri rruge kryesore ngjitur me ministrin e jashtme. apartamentin jepet edhe per zyra 600€ muaji,per banim 500€ ... 01/03/2021 20:39... Lexo detajet..

43,000 Leke QEERA 2+1 . TEK KRYQEZIMI INXHINIERISE TEK SEMAFORI . PER ZYRE / BANIM Qera ap 2+1 jepet per zyra banim . me pamje nga rruga kryesore . dentist , avoka

43,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Qera ap 2+1 jepet per zyra banim . me pamje nga rruga kryesore . dentist , avokati labrotor etj .... 01/03/2021 20:05... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 lux Apartament me qera
1+1
66m2
kati 2 
pallat i ri ashensor 
administrim
mobi

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament me qera 1+1 66m2 kati 2 pallat i ri ashensor administrim mobilim modern cmimi : 450 / € i diskutueshem vendodhja : afer art turbines (zona liqenit) per me shume info : cel dhe whatsapp 0684772271... 01/03/2021 19:30... Lexo detajet..

1,000 Euro jepet me qera super 3+1 146 m2 rezidenca Touch of the sun Apartamenti nodhet ne nje nga rezidencat me te bukura te banimit i organizuar me

1,000 Euro

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
146 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti nodhet ne nje nga rezidencat me te bukura te banimit i organizuar me ambjente te knedeshme per nje jetese komode me hapsira te gjelbra me pishine kinema palester pjese e rezidences touch of the sun.apartamenti eshte i sapo investuar i pab... 01/03/2021 19:24... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me QERA 1+1, e mobiluar, Rruga e Durresit Jepet apartament me qera 1+1.
ka siperfaqe prej 55 m2.
eshte e organizuar ne d

32,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1. ka siperfaqe prej 55 m2. eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , dhome gjumi. eshte e mobiluar ne menyre bashkohore. kati 2 , pallat ekzistues. adresa: rruga e durresit, tek amabsada polake. cmimi : 3... 01/03/2021 19:16... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me QERA 2+1, i mobiluar, Rruga e Durresit Jepet apartament me qera 2+1.
ka siperfaqe prej 85 m2.
eshte e organizuar ne d

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 2+1. ka siperfaqe prej 85 m2. eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , 2 dhoma gjumi. eshte e mobiluar ne menyre bashkohore. kati 5 , pallat ekzistues. adresa: rruga e durresit , tek amabsada polake. cmimi ... 01/03/2021 19:16... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet me QERA 1+1, e mobiluar, Mihal Grameno Jepet apartament 1+1 me qera
ka nje siperfaqe prej 50 m2
e organizuar ne dhome

22,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi,banje eshte e mobiluar adresa: rr mihal grameno cmimi: 22000 ... 01/03/2021 19:16... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

400 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Komuna Parisit. Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit, tek qendra "kristal c

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit, tek qendra "kristal center", siperfaqe 100 m2, apartamenti ka 2 banjo, i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. ndodhet ne katin e 3-te ne paklat te ri. cmimi 400 € per me shum ... 01/03/2021 19:00... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Ish Ekspozita • sipërfaqja 143m2.
• kati 4.
• ambient ndenje.
• ambient gatimi.

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
143 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

• sipërfaqja 143m2. • kati 4. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi. • koridor shperndares • 2 tualete. • 2 ballkon. • bosh • kondicioner... 01/03/2021 18:50... Lexo detajet..

25,000 Leke 200 euro tek 21 dhjetori . jepet me qira apartament 1+1 . ee mobiluar . Jepet me qira apartament 1+1 . 
kati 1 pallat ekzistues . 250 mije leke .
e mo

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 . kati 1 pallat ekzistues . 250 mije leke . e mobiluar . ... 01/03/2021 18:38... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 1+1+hapsire parkimi . Apartame ti ndodhet ne zonen e liqenit te thate ne katin e 5 te nje pallati te r

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartame ti ndodhet ne zonen e liqenit te thate ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe ballkon.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne cmim peffshihet dhe nje ... 01/03/2021 18:37... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

350 Euro

Property id : 4211575 vasil shanto, prane big market, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, sipe... (Premium 02.03.2021)

450 Euro Vendbanim Ekskluziv (Kod. Diellit 2) - 2+1+2WC+Ballkon (105 M2) Premium, me Shume Stil dhe Investim Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndricim led, me spote | cdo gje me porosi dhe perkujdes... 01/03/2021 18:34... Lexo detajet..

320 Euro 2+1+Ballkon (76 m2) - Grepi i Arte (Myslym Shyr) e Kompletuar, 3 Kondicioner | Dh. Gjumi me PARKET Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gj

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 01/03/2021 18:34... Lexo detajet..

300 Euro Per Here te Pare me Qera 1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Mobilim dhe Elektroshtepiake te Reja [i][/i]1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera -

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

[i][/i]1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera - apartament me mobilim akull te ri (ne qese) strukture shume e mire, me ndricim te bollshem dhe hapesire te mjaftueshem | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | or... 01/03/2021 18:34... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim