shtepi ne shitje 1+1 komuna e parisit 

 Online 210 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 210 lexues | 11 njoftime ne pritje
143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

162,000 Euro
SUPER OKAZION PERBALL AMB. AMERIKANE...AP.2+1...!! SUPER SUPER OKAZION PERBALL AMBASADES AMERIKANE...!!!!
Shitet apartament 2+1, 1

Super Okazion Perball Amb. Amerikane...ap.2+1...!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super super okazion perball ambasades amerikane...!!!! shitet apartament 2+1, 125m2 ne katin e 3... apartamenti ndodhet tek rruga e elbasanit perball ambasades amerikane, ne nje pallat te ri shum te bukur edhe shum cilesor, ne katin e 3... shitet ... 16/11/2019 21:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

162,000 Euro

59,000 Euro
Shitet Apartament Rruga Bardhyl:
Shes Apartament 1+1, 59 m2, kati 2.
Buze rruges kryesore.
Me H

Shitet Apartament

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga bardhyl: shes apartament 1+1, 59 m2, kati 2. buze rruges kryesore. me hipoteke. ... 16/11/2019 21:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

51,999 Euro
Shitet apartament 1+1 i mobiluar shum mire Shitet apartament 1+1 ne yzberisht!
Apartamenti esht i investuar brenda edhe i

Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar Shum Mire

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 ne yzberisht! apartamenti esht i investuar brenda edhe i mobiluar me te gjitha gjerat e nevojshme per jetese komode! apartamenti ka nje dhome te madhe gjumi soxhorno te bollshme edhe ambienti i gatimit i poziocionuar vecmas! ... 16/11/2019 21:58... Lexo detajet..

33,000 Euro Okazion ULTRA cmim Okazion 1+1,| Pallat I ri, orientimi JUG/Lindje Me Diell) - ( Tek Ard

Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ultra cmim okazion 1+1,| pallat i ri, orientimi jug/lindje me diell) - ( tek ardeno ) i mobiluar totalisht sanitare pllaka tualeti,pallat i ri me ashensor/ kati 5 pamje panoramije mbi pallatet e tjera 5 kateshe.- super variant per investim apo per ba... 16/11/2019 21:58... Lexo detajet..

51,000 Euro Shitet Ap 1+1, me Hipoteke Shitet Ap 1+1, 53m2, kati 2.
Prane rruges kryesore.
Ap eshte i rikonstruktuar.

Shitet Ap 1+1, Me Hipoteke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet ap 1+1, 53m2, kati 2. prane rruges kryesore. ap eshte i rikonstruktuar. dhe pjeserisht i mobiluar.... 16/11/2019 20:39... Lexo detajet..

40,000 Euro SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER Shitet shtepia ne fshatin Portez ,Fier! 
Shtepia eshte 1 kat (i larte) dhe e pa

Shitet Shtepia Portez Fier

Zone Periferike | Fier
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepia ne fshatin portez ,fier! shtepia eshte 1 kat (i larte) dhe e pajisur me cati ! ka 3 dhoma dhe korridor te bollshem ! siperfaqja e shtepise eshte 100 m2 dhe rrethohet nga 1000 m2 truall ... 16/11/2019 20:39... Lexo detajet..

60,000 Euro Tek fresku OKAZION Shitet apartament 2+1+2tw, ne rrugen Muhamet Deliu prane Market HIPPO ne zonen e

Tek Fresku Okazion

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2tw, ne rrugen muhamet deliu prane market hippo ne zonen e freskut. apartamenti ka nje siperfaqe te konsiderueshme prej 100m2 me kubature dhe organizim te rregullt. organizimi i apartamentit konsiston ne: -dhome ndenje -2 dh... 16/11/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

70,000 Euro Shitet apartament ne fresk 70 mije euro Shitet apartament ne fresk 116 m 70 mije euro. Apartamenti eshte ne rruga muhame

Shitet Apartament Ne Fresk 70 Mije Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne fresk 116 m 70 mije euro. apartamenti eshte ne rruga muhamed deliu. pallat i ri dhe me ashensor, 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 2 tualete 1 ballkon apartamenti eshte bosh me instalime te bera me parket. cmimi 70 mije euro... 16/11/2019 20:32... Lexo detajet..

139,000 Euro Tiranë Apartament 2+1Për Shitje pranë Qendrës Tiranë te Gjimnazit Partizani, shitet 2+1+2Tualete+2Ballkone kati4 sipërfaqe 1

Tiranë Apartament 2+1për Shitje Pranë Qendrës

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tiranë te gjimnazit partizani, shitet 2+1+2tualete+2ballkone kati4 sipërfaqe 116m2. apartamenti është bosh me pamje të lirë,ndodhet në pallat me ashensor, ndërtim viti 2009. vetëm 5 minuta nga qendra e tiranës.cmimi 139.000€. i diskutue... 16/11/2019 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

83,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1,komuna E Parisit, Tirane, Pri13074

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek qendra kristal. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • ... (Premium 14.03.2020)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

148,000 Euro Tiranë Apartament 2+1Për Shitje Tiranë pranë Gjimnazit Partizani, shitet 2+1+Tualet+Verandë, kati6 (jo fundit

Tiranë Apartament 2+1për Shitje

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tiranë pranë gjimnazit partizani, shitet 2+1+tualet+verandë, kati6 (jo fundit) sipërfaqe 95.24m2+verandë 56m2. orientim jug-lindje, pamje e lirë. apartamenti është bosh ndodhet në pallat me ashensor, ndërtim tepër cilësor, viti 2017. cmi... 16/11/2019 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

148,000 Euro

132,000 Euro Tiranë Apartament 3+1Për Shitje 21Dhjetori Tiranë pranë 21Dhjetori shitet 3+1+Ballkon+2Tualete kati6 (jo fundit) sipërf

Tiranë Apartament 3+1për Shitje 21dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tiranë pranë 21dhjetori shitet 3+1+ballkon+2tualete kati6 (jo fundit) sipërfaqe 110m2. apartamenti është bosh ndodhet në pallat me ashensor, ndërtim tepër cilësor, viti 2019. cmimi 1.200€m2.kontakt origjinal real estate, tiranë albania ... 16/11/2019 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

68,000 Euro Tiranë Apartament 1+1 Për Shitje pranë Sheshit Skënderbej Tiranë, Rruga e Kavajës pranë sheshit Skënderbej shitet 1+1+Ballkon+Tualetë

Tiranë Apartament 1+1 Për Shitje Pranë Sheshit Skënderbej

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë, rruga e kavajës pranë sheshit skënderbej shitet 1+1+ballkon+tualetë.( me dritare) sipërfaqe62m2 kati2 pallat pa ashensor. apartament i restauruar me punime cilësore me hipotek. cmimi 68.000€ kontakt origjinal real estate, tiranë al... 16/11/2019 20:15... Lexo detajet..

118,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET, 21-DHJETORI, TIRANE Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet, rruga Artan Lenja, Tirane. Apartamen

Shitet Apartament 2+1 Tek Kompleksi Magnet, 21-dhjetori, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi magnet, rruga artan lenja, tirane. apartamenti eshte 95.5 m², ndodhet ne katin e 5-te me ashensor, ne nje nga komplekset me prestigjoze ne tirane, ne zone te qete dhe relaksuese. organizhet ne sallon + kuzhine, dh... 16/11/2019 20:14... Lexo detajet..

118,000 Euro Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 !! Te Kompleksi Magnet, rruga Ndre Mjeda, shitet apartament 2+1 ne katin e peste te

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi magnet, rruga ndre mjeda, shitet apartament 2+1 ne katin e peste te pallatit eagle. pallati ju ofron standartet me te larta te jeteses, ku permendim termoizolimin e fasades me lesh guri dhe izolimin akustik, dyert e hyrjes antizjarr, adm... 16/11/2019 20:14... Lexo detajet..

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super Apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 16/11/2019 20:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

70,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3,70 m², 70.000 Euro (Medreseja) Shtet Apartament 1+1 tek Rruga e Dibres (Medreseja). 

Me siperfaqe 70 m2, kat

Tirane, Shes Apartament 1+1+a+blk Kati 3,70 M², 70.000 Euro (medreseja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shtet apartament 1+1 tek rruga e dibres (medreseja). me siperfaqe 70 m2, kati 3, pallat i ri i mobiluar. perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe familjare. cmimi : 70.0... 16/11/2019 20:14... Lexo detajet..

63,000 Euro Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial) Shitet Apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 Maji

Eshte 1 komp

Tirane,shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (5 Maji,tregu Industrial)

Tjeter zone | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 maji eshte 1 kompleks rezidencial prane unazes, me pamje nga rruga. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma,1 banjo,... 16/11/2019 20:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

97,500 Euro Tirane, shes apartament duplex 2+1+BLK Kati 2, 114.77 m² 97.500 Euro (Tregu Elektrik) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik, afër rrugës &q

Tirane, Shes Apartament Duplex 2+1+blk Kati 2, 114.77 M² 97.500 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e tregut elektrik, afër rrugës "petro nini luarasi",te rruga "sali nivica". informacion mbi apartamentin: • kati 1dhe 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 114.77 m2. apartamenti disponon: • sallo... 16/11/2019 20:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

97,500 Euro

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

81,000 Euro Rruga Xhanfize Keko , shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me plani

Rruga Xhanfize Keko , Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

rruga xhanfize keko perballe kompleksit xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke sipas modeleve dhe standarteve europiane. implementimi i inovacioneve të fundit në projektim dh... 16/11/2019 20:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

74,000 Euro Tirane,Shes apartament 2+1, Kati 6,110 m²,74.000 Euro (FUSHA E AVIACIONIT) Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 6 banim tek Kompleksit “Garden Residen

Tirane,shes Apartament 2+1, Kati 6,110 M²,74.000 Euro (fusha E Aviacionit)

Tjeter zone | Tirane (3.05 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 6 banim tek kompleksit “garden residence turdiu”,ka nje siperfaqe totale prej 110 m² dhe eshte i orientuar drejt lindjes. kompleksi ne fjale eshte kompleksi me i ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kr... 16/11/2019 20:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

39,000 Euro Shitet hyrje ne kat te 5,92m2,39000Euro,***OKAZION*** Shitet apartament ne katin e 5 ,92m2,uje 24h,ndertim i 2008-es,pozicionim nga di

Shitet Hyrje Ne Kat Te 5,92m2,39000euro,***okazion***

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne katin e 5 ,92m2,uje 24h,ndertim i 2008-es,pozicionim nga dielli ne cdo kohe te dites,39000euro,... 16/11/2019 20:13... Lexo detajet..

62,000 Euro Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m² 40000 Euro (Fresku) Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi a

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 62m2. • kati i 1 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi... 16/11/2019 19:39... Lexo detajet..

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

88,000 Euro Tirane,Shitet hyrje 2+1,kati 5,Luksoz,113 m2,88.000 Eur (Rr e Durresit,Procredit Bank) Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar.

Apartamenti eshte i tipit 2+1, pe

Tirane,shitet Hyrje 2+1,kati 5,luksoz,113 M2,88.000 Eur (rr E Durresit,procredit Bank)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, i sapoperfunduar. termoizolim, izolim akustik,xham dopio,gr... 16/11/2019 19:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

360,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Kateshe, 385 m², 360.000 Euro (Rruga e Kavajës) Shitet Vile 3 kateshe, prane Qendres Globe. 

Vila eshte ndertim i ri dhe esht

Tirane, Shes Vile 3 Kateshe, 385 M², 360.000 Euro (rruga E Kavajës)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile 3 kateshe, prane qendres globe. vila eshte ndertim i ri dhe eshte e organizuar ne nje siperfaqe totale 385m2. kati i pare ka siperfaqe 135m2 dhe perbehet nga salloni, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. ka... 16/11/2019 19:31... Lexo detajet..

95,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m² 95.000 Euro (Tregu Elektrik) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik, afër rrugës &q

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 112 M² 95.000 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e tregut elektrik, afër rrugës "petro nini luarasi", te rruga "sali nivica". disponojmë apartamente 2+1 me sipëfaqe 112 m2 në katin e 4 dhe të 6 banim. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • k... 16/11/2019 19:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim