ambazhur per sallon  

 Online 327 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 327 lexues | 4 njoftime ne pritje
350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 09.02.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1+1+ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me sur... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne super vendodhje (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | konidiconer | planimetri sh... (Premium 31.12.2019)

150 Euro
Ndarje Qeraje Tek kompleksi Green city, unaze e re, Hyrje e madhe 2+1 me dy tulete kerkohet nj

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kompleksi green city, unaze e re, hyrje e madhe 2+1 me dy tulete kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ... 09/12/2019 19:33... Lexo detajet..

25,000 Leke
Tiranë Apartament 1+1Për Qira Kombinat Tiranë, Kombinat, jepet me qira Apartament 1+1+Ballkon+Tualet, sipërfaqe 69m2,

Tiranë Apartament 1+1për Qira Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë, kombinat, jepet me qira apartament 1+1+ballkon+tualet, sipërfaqe 69m2, kati2. apartamenti është pjesërisht i mobiluar, ndodhet në pallat me ashensor të mirëadministruar, pranë shkollës musine kokalari. cmimi 25.000lek të reja në ... 09/12/2019 19:32... Lexo detajet..

400 Euro
Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek Zogu i Zi. Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek Zogu i Zi. 
Ka nje siperfaqe prej

Jepet Me Qera Apartament I Ri 1+1 Ndodhet Tek Zogu I Zi.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament i ri 1+1 ndodhet tek zogu i zi. ka nje siperfaqe prej 76 m2, ndodhet ne kati 9 te nje pallati te ri ka pamje nga dajti, orientim nga lindja, mobiluar mjaft mire. ka dhe garazh. cmimi i shitjes + garazh 400 euro / mua... 09/12/2019 19:32... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera Shtepi 1+1 me qera Shtepi 1+1 me qera ne qender te tiranes(dy min ne kembe larg Sheshit Skenderbej(

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi 1+1 me qera ne qender te tiranes(dy min ne kembe larg sheshit skenderbej(posta qendrore tek tregu çam)shtepi totalisht e mobiluar(mobilim bashkohor)shume e aksesueshme ne te gjithe drejtimet e tiranes... 09/12/2019 19:32... Lexo detajet..

400 Euro Qera/Rent, Pazari i Ri/New Bazaar, 1+1, 400 EUR Jepen me qera 2 apartamente 1+1 tek Pazari i Ri .
Informacion mbi apartamentin:

Qera/rent, Pazari I Ri/new Bazaar, 1+1, 400 Eur

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepen me qera 2 apartamente 1+1 tek pazari i ri . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 70 m2 • kati i 4 dhe kati i 8 apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon cilës... 09/12/2019 19:00... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 per qira prane Zogut te Zi Apartamenti ndodhet perballe institutit te sporteve,ne nje nga zonat me te mira

Apartament 1+1 Per Qira Prane Zogut Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet perballe institutit te sporteve,ne nje nga zonat me te mira me te gjithe fasilitetet, akses i shpejte ne rruge. ka nje organizim shume te mire, dalje ne ballkon nga dhoma e gjumit dhe nga kuzhina. orientimi jug perendim. ashensor ... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

15,000 Leke garzonjere me qera afer ures se dajlanit Jepet me qera eshte e kompletuar eshte i qendrueshem ndaj termetit ..

Garzonjere Me Qera Afer Ures Se Dajlanit

Currilat | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera eshte e kompletuar eshte i qendrueshem ndaj termetit ..... 09/12/2019 18:43... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 Prane Shkolles se Baletit Prane Shkolles se Baletit jepet me qira apartament 2+1. Organixohet ne 1 dhome d

Apartament 2+1 Prane Shkolles Se Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane shkolles se baletit jepet me qira apartament 2+1. organixohet ne 1 dhome dnenje me kuzhine pjeserisht te perfshire, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi me e vogel dhe 1 tualet. secili ambient eshte i pajisur me kondicioner. ka nje siperfa... 09/12/2019 18:42... Lexo detajet..

400 Euro SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT Jepet me qera apartament akull i ri i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare tek K

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament akull i ri i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare tek komuna e parisit, ne katin e trete re nje pallati te ri me ashensor prane lulishtes. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies... 09/12/2019 18:42... Lexo detajet..

250 Euro

Zogu i zi, prane ring center, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 50 m2, kati 8 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gj... (Premium 10.12.2019)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone (95 m2) tek ish ekspozita - zone perfekte | pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e... (Premium 31.12.2019)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Ring Centre (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

300 Euro Qera, Apartament 3+1+2 banjo, Totalisht e mobiluar, Fresku, Tirane. Qera, Apartament 3+1+2, Fresku , Tirane.
Apartamenti ndodhet prane restorant &q

Qera, Apartament 3+1+2 Banjo, Totalisht E Mobiluar, Fresku, Tirane.

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Qera, apartament 3+1+2, fresku , tirane. apartamenti ndodhet prane restorant "fresku" apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 3 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkon, apartamenti eshte i investuar, i mobiluar, i pozicionuar ne nje zone t... 09/12/2019 18:42... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik Kopshti Botanik, Jepet me Qira super Apartament 2+1+2 me arredim modern ne kati

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kopshti botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2 me arredim modern ne katin e 3 te nje pallati te ri i ndertuar ne vitin 2015 dhe i pajisur me ashensor, me pamje fantastike nga liqenit artificial i tiranes. apartamenti ofron komoditet maksim... 09/12/2019 18:35... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera Apartament me qera tek tregu cam, rr cameria. Apartamenti eshte komplet i mobilu

Apartament Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera tek tregu cam, rr cameria. apartamenti eshte komplet i mobiluar me mobilje bashkekohore, air conditioner, dhome gjumi, kuzhine, tualet, dy ballkone. apratamenti ndodhet vetem 2 minuta larg sheshit skenderbej. ... 09/12/2019 18:10... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ,ASTIR Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 140m2 ne Astir prane Bar 2 P

Apartament 2+1+2 Per Qira ,astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 140m2 ne astir prane bar 2 palmave. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pa ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar edh... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera garsoniere e mobiluar tek fillimi i Kopshtit Botanik Jepet me qera garsoniere ne katin e pare tek fillimi i Kopshtit Botanik, e perbe

Jepet Me Qera Garsoniere E Mobiluar Tek Fillimi I Kopshtit Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera garsoniere ne katin e pare tek fillimi i kopshtit botanik, e perbere nga dhoma kryesore, korridori dhe tauleti. apartamenti eshte i pajisur me divane, kuzhine gatimi cilesore,televizor, dollap, kondicioner, parket, tavoline ngreine dhe ... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

1,500 Euro Pazari i Ri, Jepet me Qira ''Penthouse'' me pamje fantastike te Tiranës ! Pazari i Ri,  Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 + Verand me pamje fantasti

Pazari I Ri, Jepet Me Qira ''penthouse'' Me Pamje Fantastike Te Tiranës !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
188.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Pazari i ri, jepet me qira super apartament 3+1+2 + verand me pamje fantastike te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor, i mire-administruar. apartamenti ofron komoditet maksimal per familjen t... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

560 Euro Jepet me qera apartament 2+1 prane Mysym Shyrit. Jepet me qera apartament 2+1+ballkon, e mobiluar, 2 banjo, pallat i ri, kati 3,

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Mysym Shyrit.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon, e mobiluar, 2 banjo, pallat i ri, kati 3, me ashensor. njera dhome do mobilohet sipas kerkeses se klientit. jepet per here te pare me qera, ka termoizolim dhe hidroizolim shume te mire.... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

550 Euro APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK REZIDENCA ALBA Jepet apartament 2+1 me qera te nje nga komplekset me te reja tek rezidenca Alba

Apartament 2+1 Me Qera Tek Rezidenca Alba

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera te nje nga komplekset me te reja tek rezidenca alba. apartamenti ka nje mobilim bashkohor. per me teper detaje na kontaktoni ... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

550 Euro Apartament 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit Apartament me qira 2+1+2, me vendodhje tek Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane.
A

Apartament 2+1 Tek Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament me qira 2+1+2, me vendodhje tek rezidenca kodra e diellit, tirane. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,2 tualete te dyja me dritare ku 1 tualet ndodhet ne dhomen matrimoniale me siperfaqe totale 95 m... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

220 Euro

Apt 1+1 (67 M2) Mine Peza (qender) I Pershtatshem Per Banim Ose Si Ambient Biznesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga mine peza (qender) per banim ose per ambient biznesi, i rikonstruktuar, me hapesire te bolleshme | planimetri t... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet me qera apartament akull i ri i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare tek komuna e parisit, ne katin e trete re nje pallati te ri me ashensor pra... (Premium 27.12.2019)

500 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK ATSH 
Jepet me qira apartament 2+1 prane ATSH-se. Apartamenti organizohet ne nje sal

Apartament 2+1 Me Qira Tek Atsh

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet me qira apartament 2+1 prane atsh-se. apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, 1 ballkon te madh dhe korridorin i cili ben shperndarjen ne te gjitha hapesirat e apartamenti... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Gjon Buzuku. Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Gjon Buzuku.Apartamenti organizohet ne 3

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Gjon Buzuku.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga gjon buzuku.apartamenti organizohet ne 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, i mobiluar.... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

850 Euro OKAZION! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI ARTIFICIAL, TIRANË Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni Artificial, Tiranë. Apartamenti ka sip

Okazion! Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Liqeni Artificial, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek liqeni artificial, tiranë. apartamenti ka sipërfaqe prej 110 m² dhe ndodhet në një pallat të ri, me cilësi të lartë. organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone me pamje të mrek... 09/12/2019 17:40... Lexo detajet..

400 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1, KOMPLEKSI MAGNET Apartamenti ka siperfaqe 123 m², kati 2, 3+1, 2 banjo, ballkon. Jepet me qira b

Jepet Me Qira Apartament 3+1, Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka siperfaqe 123 m², kati 2, 3+1, 2 banjo, ballkon. jepet me qira bosh me cmimin 400 €/muaj (i diskutueshem). jepet per zyre dhe per banim.... 09/12/2019 17:39... Lexo detajet..

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Qetesi

Kodra e Diellit | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (kodra e diellit) zone e preferuar dhe e qete | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hap... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

Prane myslym shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me cilesi te te mire nderti... (Premium 09.01.2020)

500 Euro

Super Apartament 2+1+2 Te Sheshi Willson, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek sheshi willson ne zonen e bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me ashensor. organizohet ne sallon n... (Premium 06.01.2020)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

300 Euro Kerkoj apartament me qera Kerkoj apartament te mobiluar 2+1 me qera, 60-70m² deri ne katin e 3.
Preferoh

Kerkoj Apartament Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj apartament te mobiluar 2+1 me qera, 60-70m² deri ne katin e 3. preferohet ne zonat: st. trenit rr. dibres selvia myslym shyri 📌oferta vetem nga individ📌 ... 09/12/2019 17:12... Lexo detajet..

200 Euro Apartament me qera ne Golem(buze detit) I vlefshem deri ne ne fillim te qershorit. Pagesa mujore

Apartament Me Qera Ne Golem(buze Detit)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

I vlefshem deri ne ne fillim te qershorit. pagesa mujore... 09/12/2019 17:07... Lexo detajet..

1,200 Euro Qera,Vilë,Selitë(future13488) Vila ndodhet në zonën e Selitës,ngjitur me Mobileri Shaga. Informacion mbi Vi

Qera,vilë,selitë(future13488)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet në zonën e selitës,ngjitur me mobileri shaga. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh dhe një bodrum • kati 1, 110m2 • kati 2, 110m2 •bodrum 110m2 •oborr 250 m2 • vend parkimi. organizimi i brendshëm: • 3 dhoma gj... 09/12/2019 17:02... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim